Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa Hodnocení: 5/5
od 6 872 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 872 Kč za os.
od 3 765 Kč za os.
od 3 999 Kč za os.
od 1 954 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 9 hodnocení)
Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 92 v Kvarner.
Robert P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Opravdu perfektní pobyt pro rodinu s dětmi - moře, pláž i restaurace s dětským hřištěm.
Vše jen trochu kazí, že na pláži jsou psi. Velký pes staršího páru a vedle na dece roční dítě - neměl jsem z toho dobrý pocit.
Velkou kaňkou je po mě absence Wifi v tak prémiovém ubytování!
Opravdu perfektní pobyt pro rodinu s dětmi - moře, pláž i restaurace s dětským hřištěm.
Vše jen trochu kazí, že na pláži jsou psi. Velký pes staršího páru a vedle na dece roční dítě - neměl jsem z toho dobrý pocit.
Velkou kaňkou je po mě absence Wifi v tak prémiovém ubytování!
Pláž - velmi dobře situovaný záliv bez vln. pro děti velmi vítané. Ale po pár metrech(10m cca) už 2m hloubka, takže plavací kruh atd. sebou. Dobré je, že potom už dno klesá velmi pomalu a voda je čirá jak ze studánky.
Bohužel štěrk a kameny nejsou oblázkové, takže bez bot to prostě nejde. oplatí se plážová deka s tvrdší podšívkou.
Psi - jsou opravdu často a ne malí :-) Občas po sobě nějací vyjedou, což děsí zejména malé děti bohužel...
Vařili jsme si sami + občas restaurace přímo u moře - dobré jídlo, dobrá zmrzlina, v místě hned dvoje potravin, stánky atd.. Vše ok.
UbytováníUbytování v prémiovém "mobilhausu" mělo několik plus i mínus:
+ dvě ložnice a dvě wc s koupelnou
+ opravdu povedená terasa s pohádkových výhledem na moře, doporučuji vzít sebou houpací síť a spát venku :-)
- klimatizace jen v centrálním obyváku nezvládala vychladit ložnici co byla jejím "závětří"
- chyběla WIFI!! V takové ceně prémiovém domku trochu ostuda
Jak jsem psal "mobilhaus" byl docela drahý a tak opravdu mě zklamala absence wifi.
Chyběly návody na ovládání klimatizace, celého domku.
Klima nezvládala vychladit pokoj v závětří.
Byla tato recenze užitečná? (0) (5)
Miroslav Chorabík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kemp je v příkrém svahu, negativem je, že jsme měli mobilheim PREMIUM abyli jsme skoro nejdále od pláže. Pláž není oblázková, ale z navezeneho drceného štěrku. Vstupy do moře přes velké kameny, skryté pod vodou. Dobré na vymknutí kotníku. Sprchy na pláži nejsou, nebo jsou placené. Pláž nic moc. Už bychom tam nejeli.
Kemp je v příkrém svahu, negativem je, že jsme měli mobilheim PREMIUM abyli jsme skoro nejdále od pláže. Pláž není oblázková, ale z navezeneho drceného štěrku. Vstupy do moře přes velké kameny, skryté pod vodou. Dobré na vymknutí kotníku. Sprchy na pláži nejsou, nebo jsou placené. Pláž nic moc. Už bychom tam nejeli.
Pláž byla ráno uklizená, odpoledne už koše přetékaly odpadky. Moře bylo relativně čisté, ale viděl jsem v Chorvatsku čistější.
StravaNeměli jsme objednanou stravu, ale že zkušeností sousedů hrůza.
UbytováníUbytování v pořádku, klima fungovala, moderně zařízené. WiFi, kterou nám dali, nefunkční, nešlo se připojit.
SlužbyMobilheim fungoval, námitky nemám.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Renáta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
kemp sám o sobě není zlý, bazény jsou fajn...ale člověk vybírá očima a fotky uvedené v CK nejsou pravdivé....samotné mobiní domky jsou OK, ale zařízení už je trochu ,,jeté" tedy neodpovídá realitě...my dostali běžný domek pro 4osoby... tedy počet talířů, sklenic a příborů by mělo odpovídat .... musela jsem si doslova vyžebrat talíř a sklenici z vedlejší chatky, když tam byla uklízečka....ve skříňkách byl jeden velký hrnec 5l, jeden malý tak 1l, jeden malinký rendlík 1/2 l a jedna malá pánev, kterou bych doma už vyhodila( teflon zničený, promáčklá, vše se na nípřipékalo) celý pobyt (10 dní) nám nevyměnili ručníky, nedoplnili toaletní papír.... asi je to systém "tady máš chatku, na nic si nestěžuj, uklízej si, vař si, starej se sám a my tě pak zkasírujem za závěrečný úklid.... ono člověk by i poklidil, ale krom lopatky a velkého smetáku není čím.... a pokud chcete, aby vám uklízečka setřela podlahu, nebo vyměnila ručníky, musíte si to objednat na recepci a zaplatit si 65euro.... ono vůbec se bavit o cenách je zvláštní..... zaplatíte pobyt , na recepci chtějí 100euro vratnou kauci a dají vám kartičku na vstup do bazénu a info o internetu, který ale v chatkách nefunguje ( jen na recepci, u bazénu a dole v restauraci) což vám při koupi taky nikdo neřekne.... jak funguje restaurace ani nevím, byla prázdná, bez stolů....v baru venku dělali pizzu a zřejmě hambáče, na pláži pár jídel a la fast food ... obchůdek u restaurace byl v pohodě, úplně dostačoval ( trochu zeleniny a ovoce, máslo, mléko,jogurty, pití,salámy, pití, základní dovhucovadla,rýže,těstoviny a pečivo... jinak je něco málo z drogerie ( pasty na zuby, jar, sáčky do koše, opalovací prostředky,ap) a menší výběr nafukovacích blbinek, brýlí, hraček a bot do vody (ty jsou opravdu nutné) do moře je přístup z kamínkové pláže ( nepíšu oblázkové, protože oblázky jsou hladké) tady je hrubší kamení a mezi tím i balvany, tak se opravdu hůř do vody dostává... lepší je to u baru, je tam betonový plácek s žebříkem a velké bavany tam nejsou... člověk si to musí obejít
kemp sám o sobě není zlý, bazény jsou fajn...ale člověk vybírá očima a fotky uvedené v CK nejsou pravdivé....samotné mobiní domky jsou OK, ale zařízení už je trochu ,,jeté" tedy neodpovídá realitě...my dostali běžný domek pro 4osoby... tedy počet talířů, sklenic a příborů by mělo odpovídat .... musela jsem si doslova vyžebrat talíř a sklenici z vedlejší chatky, když tam byla uklízečka....ve skříňkách byl jeden velký hrnec 5l, jeden malý tak 1l, jeden malinký rendlík 1/2 l a jedna malá pánev, kterou bych doma už vyhodila( teflon zničený, promáčklá, vše se na nípřipékalo) celý pobyt (10 dní) nám nevyměnili ručníky, nedoplnili toaletní papír.... asi je to systém "tady máš chatku, na nic si nestěžuj, uklízej si, vař si, starej se sám a my tě pak zkasírujem za závěrečný úklid.... ono člověk by i poklidil, ale krom lopatky a velkého smetáku není čím.... a pokud chcete, aby vám uklízečka setřela podlahu, nebo vyměnila ručníky, musíte si to objednat na recepci a zaplatit si 65euro.... ono vůbec se bavit o cenách je zvláštní..... zaplatíte pobyt , na recepci chtějí 100euro vratnou kauci a dají vám kartičku na vstup do bazénu a info o internetu, který ale v chatkách nefunguje ( jen na recepci, u bazénu a dole v restauraci) což vám při koupi taky nikdo neřekne.... jak funguje restaurace ani nevím, byla prázdná, bez stolů....v baru venku dělali pizzu a zřejmě hambáče, na pláži pár jídel a la fast food ... obchůdek u restaurace byl v pohodě, úplně dostačoval ( trochu zeleniny a ovoce, máslo, mléko,jogurty, pití,salámy, pití, základní dovhucovadla,rýže,těstoviny a pečivo... jinak je něco málo z drogerie ( pasty na zuby, jar, sáčky do koše, opalovací prostředky,ap) a menší výběr nafukovacích blbinek, brýlí, hraček a bot do vody (ty jsou opravdu nutné) do moře je přístup z kamínkové pláže ( nepíšu oblázkové, protože oblázky jsou hladké) tady je hrubší kamení a mezi tím i balvany, tak se opravdu hůř do vody dostává... lepší je to u baru, je tam betonový plácek s žebříkem a velké bavany tam nejsou... člověk si to musí obejít
Že jsou v Chorvatsku "oblázkové" pláže ví snad každý.... s tím se počítá.... na Makarske to tak je....ale tady se o oblázcích nedá mluvit....jsou to normální ostré šutry a velké balvany....pokud je přelezete a těšíte se, že dál už to bude dobré, tak na ně narazíte i ve vodě....ale abyste byli ve střehu, ne po celé pláži.... u baru je betonový plac a z něj žebřík ( kameny jen menší).... no a pokud dojdete až úplně doprava, k bójím, ta tam je vstup asi nejlepší....přes kameny, které jsou upravené, mají i zábradlí a něco jako hrubý písek ... ale v každém případě doporučuji boty do vody.... moře je ale čisté a příjemné.... je s toaletama dost šetřili.... jedny v restauraci, jedny u pláže....a pak až u další restaurace mimo areál.... a pak až u bazénu
Stravav mobilních domcích si člověk uvaří nějakou tu jednoduchou rychlovku typu lečo, těstoviny, brambory s masem..... jen to vybavení by měli pravidelně kontrolovat a doplňovat....v obchůdku na to základní vaření pár věcí měli, ale maso vůbec ( malý mrazicí pult by bodl) ale jinak dostačující.... restaurace zřejmě v provozu nebyla....nebyly v ní stoly....a venku pokud nejíte fast foody typu pizza, burger, hranolky tak se nenajíte.....
Ubytováníchatka by byla v pohodě, člověk musí počítat se stísněným prostorem, ale zařízení už se trochu rozpadá.... sedačka špinavá, potrhaná, nádobí absolutně nedostačující (2 plastová prkénka, malý a větší nůž - tupý, naběračka, lžice, kleštičky, mačkadlo na brambory, naběračka na špagety, tryctýř,otvírák na konzervy a struhadlo.... 1 hrnec, 2 malinké a stará pánvička - malá) ani cedník, obracečka, střední velikost hrnce,ap. Talířů a sklenic málo ( všeho by mělo být pro 4 osoby) my měli 3 sklenice a 2 hluboké talíře) musela jsem žebrat u uklízečky....ta yla ochtná a milá, ale přišlo mi, že se zašívá... ťukla jsem na ni u vedlejší chatky a ona si tam seděla a nic nedělala...
Službychatka je v nabídce cestovky s fotkami , které jsou ale z těch luxusnějších....ty základní chatky na fotkách nejsou.... takový ten základní úklid jako bývá na hotelích( výměna ručníků, doplnění wc papíru, setření podlahy) nečekejte....leda si zaplatíte 65euro.... pokud si tedy našlapete, nebo nadrobíte, budete v tom celý pobyt až do konce... žádný mop, hadr na podlahu, čisticí prostředky,ap.... odvoz odpadků by taky potřebval vylepšit....byli jsme na začátku sezony, kde ještě nebylo úplně obsazeno a byly přepněné...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslav Chorabík
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kemp je v příkrém svahu, negativem je, že jsme měli mobilheim PREMIUM abyli jsme skoro nejdále od pláže. Pláž není oblázková, ale z navezeneho drceného štěrku. Vstupy do moře přes velké kameny, skryté pod vodou. Dobré na vymknutí kotníku. Sprchy na pláži nejsou, nebo jsou placené. Pláž nic moc. Už bychom tam nejeli.
Kemp je v příkrém svahu, negativem je, že jsme měli mobilheim PREMIUM abyli jsme skoro nejdále od pláže. Pláž není oblázková, ale z navezeneho drceného štěrku. Vstupy do moře přes velké kameny, skryté pod vodou. Dobré na vymknutí kotníku. Sprchy na pláži nejsou, nebo jsou placené. Pláž nic moc. Už bychom tam nejeli.
Pláž byla ráno uklizená, odpoledne už koše přetékaly odpadky. Moře bylo relativně čisté, ale viděl jsem v Chorvatsku čistější.
StravaNeměli jsme objednanou stravu, ale že zkušeností sousedů hrůza.
UbytováníUbytování v pořádku, klima fungovala, moderně zařízené. WiFi, kterou nám dali, nefunkční, nešlo se připojit.
SlužbyMobilheim fungoval, námitky nemám.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr Petrlík
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za ty peníze strašná zkušenost.
Za ty peníze strašná zkušenost.
Ubytování tak 600 metru od pláže a studena voda.
UbytováníUbytování tak 50%
SlužbyNeochotný personál a nesmyslné poplatky
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Robert P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Opravdu perfektní pobyt pro rodinu s dětmi - moře, pláž i restaurace s dětským hřištěm.
Vše jen trochu kazí, že na pláži jsou psi. Velký pes staršího páru a vedle na dece roční dítě - neměl jsem z toho dobrý pocit.
Velkou kaňkou je po mě absence Wifi v tak prémiovém ubytování!
Opravdu perfektní pobyt pro rodinu s dětmi - moře, pláž i restaurace s dětským hřištěm.
Vše jen trochu kazí, že na pláži jsou psi. Velký pes staršího páru a vedle na dece roční dítě - neměl jsem z toho dobrý pocit.
Velkou kaňkou je po mě absence Wifi v tak prémiovém ubytování!
Pláž - velmi dobře situovaný záliv bez vln. pro děti velmi vítané. Ale po pár metrech(10m cca) už 2m hloubka, takže plavací kruh atd. sebou. Dobré je, že potom už dno klesá velmi pomalu a voda je čirá jak ze studánky.
Bohužel štěrk a kameny nejsou oblázkové, takže bez bot to prostě nejde. oplatí se plážová deka s tvrdší podšívkou.
Psi - jsou opravdu často a ne malí :-) Občas po sobě nějací vyjedou, což děsí zejména malé děti bohužel...
Vařili jsme si sami + občas restaurace přímo u moře - dobré jídlo, dobrá zmrzlina, v místě hned dvoje potravin, stánky atd.. Vše ok.
UbytováníUbytování v prémiovém "mobilhausu" mělo několik plus i mínus:
+ dvě ložnice a dvě wc s koupelnou
+ opravdu povedená terasa s pohádkových výhledem na moře, doporučuji vzít sebou houpací síť a spát venku :-)
- klimatizace jen v centrálním obyváku nezvládala vychladit ložnici co byla jejím "závětří"
- chyběla WIFI!! V takové ceně prémiovém domku trochu ostuda
Jak jsem psal "mobilhaus" byl docela drahý a tak opravdu mě zklamala absence wifi.
Chyběly návody na ovládání klimatizace, celého domku.
Klima nezvládala vychladit pokoj v závětří.
Byla tato recenze užitečná? (0) (5)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...