Aurora Hodnocení: 3/5
od 9 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 528 Kč za os.
od 8 082 Kč za os.
od 7 990 Kč za os.
od 2 962 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 16 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Sabina Vítková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na počasí, dovolená úžasná :)
Až na počasí, dovolená úžasná :)
Na pláž jsme chodili až dál od hlavní pláže, asi pul hodiny chůze, ale stálo to za to :)
StravaMěli jsem vlastní.
UbytováníPokoj čistý, útulný, pro dva ideální :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Veronika P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Markéta L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se nám dovolená velmi líbila. Byli jsme spokojení jak s ubytováním v apartmánech, tak s nádhernou atmosférou města Makarská. Do centra jsme chodili pěknou procházkou při pobřeží, kde nechyběli ani obchodníci, kteří prodávali své zboží od rána až do noci. Samotné centrum je krásné: kostel, přístav - prostě staré a kouzelné město. Vzdálenost umístění apartmánu (pro někoho možná dost daleko od centra i od moře) nám vůbec nevadila, jelikož jsme se vždy - po celém dni ležení u moře - alespoň pěkně prošli :-)
Celkově se nám dovolená velmi líbila. Byli jsme spokojení jak s ubytováním v apartmánech, tak s nádhernou atmosférou města Makarská. Do centra jsme chodili pěknou procházkou při pobřeží, kde nechyběli ani obchodníci, kteří prodávali své zboží od rána až do noci. Samotné centrum je krásné: kostel, přístav - prostě staré a kouzelné město. Vzdálenost umístění apartmánu (pro někoho možná dost daleko od centra i od moře) nám vůbec nevadila, jelikož jsme se vždy - po celém dni ležení u moře - alespoň pěkně prošli :-)
Pláž je vzdálená cca 300-400 m, záleží kam chcete chodit. Je zde buďto jedna velká, klasická pláž nebo pak dál směrem od centra (na pravou stranu) jsou malé plážičky, které se nám líbily více. Moře je krásné, čisté a průzračné, je zde hodně ježků a samozřejmě kameny. U té větší pláže je několik metrů od břehu umístěné plovoucí molo, kam si lidé doplavou a mohou tam skákat....hlavně se tam vyřádí děti, ale dospělí i s nimi. Dále si tu pak můžete půjčit třeba šlapadlo, skútr atp. či skočit na provaze z jeřábu.
StravaVařili jsme si vlastní. Jinak co se týče surovin, tak jsme chodili do obchoďáku "Konzum" (od apartmánů je to stále do kopce asi 1 km), kde je veliký výběr všeho možného. Pro toho, kdo má nějakou alergii či cukrovku, se zde také najde, ale ne mnoho - viděla jsem nějaké bezlepkové těstoviny, ale bezlepkové pečivo žádné; pro cukrovkáře nějaké sušenky atp.
Jinak nejblíž byla asi pekárna a výhodou bylo, že měla otevřeno NON-STOP.
U pláže je pak mnoho restaurací a rychlých občerstvení a také zde často chodí prodavači s kukuřicí či sladkým pečivem.
Apartmán byl pro 2 osoby s balkonem na stranu k horám. Pro dvě osoby byl akorát, jen jedna místnost s manželskou postelí, okolo skříně, stůl, židle a nová televize. Pak zde byla malá koupelnička - sprcha, záchod a ten balkon, kde byl i kuchyňský kout. Je to sice zvláštní mít ledničku a sporák na balkoně, ale vlastně to vůbec nevadilo. Vybavení bylo dostačující, i když si stejně vozím svoje prkýnka a nože. Na balkoně byl ještě stůl, 2 židle, koš, koště a lopatka, malý věšák. Se sousedním balkonem je rozdělen přepážkou - se sousedy jsme na sebe neviděli. Součástí ubytování ještě byly osušky a ložní prádlo.
SlužbyPo příjezdu autobusem nás u benzinky vyzvedla nejspíš majitelka apartmánů, která nás sem dovedla a ačkoliv nám vše vysvětlovala chorvatsky, přece jsme si rozuměli. Napsala nám heslo na Wi-Fi - připojení fungovalo po celém pokoji. Myslím, že asi po týdnu nám vysypali koše na odpadky.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.