Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 6 004 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 34 022

Poloha

Luxusní, nově postavený hotelový resort je situován přímo na živé plážové promenádě známého letoviska Makarská, v těsné blízkosti privátní oblázkové pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté jen několik metrů od ubytování (obchody, restaurace, bary, kavárny, vodní sporty na pláži, půjčovny automobilů a motocyklů, trhy, turistické atrakce). Hotel je svou polohou ideální pro poznávání rušného nočního života i přírodních krás v okolí.

Vybavení

Moderní plážový hotel nabízí ubytování v elegantní pětipatrové budově s krásným výhledem na moře a malebné letovisko. Klientům je k dispozici stylová vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory a lobby barem, hlavní restaurace, mini market, prodejna suvenýrů, butik, kadeřnictví, kongresové sály (moderní technické zařízení), vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, masážní salón, solárium, fitness centrum, půjčovna jízdních kol, úschovna zavazadel, společenská místnost, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma) a parkoviště (za poplatek).

Ubytování

Velmi elegantně zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha a vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Hotel má několik pokojů přizpůsobených handicapovaným klientům (na vyžádání). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi připojení na pokoji je k dispozici zdarma, přípojka na rychlý internet je za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

Snídaně podávané formou bohatého bufetu. Hosté si mohou objednat večeře podávané formou bufetu (nápoje za poplatek). U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů).

Služby

Velmi oblíbený, kvalitní plážový hotel si získává své hosty krásným ubytováním, polohou v těsné blízkosti pláže i centra známého letoviska i prvotřídní kvalitou poskytovaných služeb. Pořádá pravidelné tématické večeře a zábavné folklorní večery s živou hudbou a tancem. Umožňuje sportovní aktivity jako např. cvičení ve fitness centru, stolní tenis, šipky, plavání, jízdy na kolech a vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určena sauna, solárium, masážní salón, vnitřní vyhřívaný bazén a venkovní bazén s opalovací terasou.

Služby za poplatek

Masáže, sauna, kadeřnictví, internet, solárium, garáže, půjčovna jízdních kol, večeře, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž

Krásná, dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (zastíněná zelení), průzračně čistou vodou a sezónní nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek) se nachází přímo před hotelem. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). Pláže v letovisku byly oceněny prestižní Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu vody.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Makarska je snad nejznámější turistickou destinací v Dalmácii, rozkládající se jihovýchodně od Splitu. Je oddělena mysem Osejava z jihovýchodu a poloostrovem sv. Petra ze severozápadu. 60 km dlouhá riviéra se stejnojmenným pulsujícím střediskem se táhne od Brely až po Gradac. Z hlediska dopravy je její poloha velmi příhodná díky umístění přímo na magistrále, stejně jako díky existenci trajektového přístavu, který slouží jako prostředek spojení s ostrovem Brač. Známé je i zdejší lázeňské středisko, zaměřující se na choroby dýchacích cest či pohybového ústrojí.

V minulosti Makarskou ovládaly cizí elementy, hlavně Turci a posléze Benátčané. Zajímavé je, že turecký vliv ze není téměř vůbec patrný.

Co můžete tedy navštívit v centru této nádherné riviéry? Rozhodně neváhejte a podívejte se do některého z mnoha místních kostelů, jako je barokní farní kostel sv. Marka, rozkládající se na Kačićově náměstí. To je pojmenováno podle chorvatského básníka 18. století A. Kačiće-Miošiće, zdejšího rodáka, který má uprostřed náměstí i svůj pomník. Nezapomeňte navštívit muzeum mušlí v budově františkánského kláštera blízko mysu Osejava.

Co by to ale bylo za dovolenou bez krásného a sluncem provoněného koupání v azurové vodě Jaderského moře? Snad nejznámější pláží v Makarské je Donja Luka dlouhá 1,5 km. Kdo není ještě příliš unavený z pobytu na sluníčku, může se samozřejmě sportovně vyžít podle svých požadavků. Stojí zde moderní tenisové středisko, můžete podniknout vysokohorskou túru do pohoří Biokovo, využít jednu z cyklistických stezek nebo dokonce zkusit paragliding nebo jeskyňářství. Koná se zde i velké množství různých sportovních akcí nebo soutěží, mezi kterými je snad nejzajímavější fotbalový zápas "Tlustí a hubení" začátkem srpna. Vyznavači hudby všech žánrů si přijdou na své v disko nebo rockových klubech, či se mohou zúčastnit slavností pod otevřeným nebem.

Nepřeberné množství hotelů nabízí to nejlepší ubytování, jaké si budete přát. Pokud se rozhodnete spojit dovolenou i s ozdravným pobytem, ubytujte se v hotelu Biokovka, dalším tipem jsou hotely Meteor nebo Park.
 • Vzdálenost od pláže 30 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 17 °C

 • Úterý 29 °C v noci 16 °C

 • Středa 29 °C v noci 16 °C

 • Čtvrtek 27 °C v noci 17 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec