Aurora Hodnocení: 3/5
od 9 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 528 Kč za os.
od 8 082 Kč za os.
od 2 552 Kč za os.
od 5 772 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 32 hodnocení)
Nataliya M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Juraj O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Libor Mohout
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi dobře jsem věděl kam jedu a pokaždé se v této lokalitě líbilo.
Velmi dobře jsem věděl kam jedu a pokaždé se v této lokalitě líbilo.
Makarská je léty prověřená a proslulá.Snad už by tam ale měli přestat stavět další penzióny a hotely,,plná sezóna tam už hodně přelidněná.
StravaStrava v hotelu byla dobrá a množství až nadbytečné.
UbytováníObrovské štěstí bylo že jsem vůbec odjel při chaosu s časem při nákupu.Na moje požadavky je hotel víc než luxusní,jedině vadilo že / druhý týden na jiném pokoji/ na balkón dost pražilo slunce.Ale dalo se to překonat a přijmout.
SlužbyHotelový personál byl ochotný a vstřícný.Zejména v restauraci kde skoro všichni hovořili i česky.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Drahoslav Vais
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celkově jsme spokojeni!
celkově jsme spokojeni!
od ubytování k moři velká vzdálenost,moře od pavilonu není vidět,pláže u moře v pořádku-pro větší množství osob je nutné si místo na pláži obsazovat v ranních hodinách,moře čísté a krásné,koupání paráda!Čistota a pořádek OK!
StravaSpokojeni,snídaně a večeře s doplnkovými švédskými stoly s velkým výběrem jídel,na večeři možnost výběru ze 4.jídel,jídlo chutné!!
Ubytovánípokoj působí starším typem ubytování,spíše jako chata-tedy ne hotelový pokoj a příslušenství(balkon ,WC atd),,ale kladně působí v prostředí přírody.
Službys úklidem na pokoji jsme byli spokojeni.,služba na recepci hotelu riviéra v pořádku-pozn.Ubytování je od tohoto hotelu vzdáleno asi 2 km do velkého kopce-pavilon Flora-nedoporučuji lidem trpící s problémy s chůzí ap.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Daniel Vágner
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příšte už tam nejedu
Příšte už tam nejedu
Plaz uzka nedostačující na počet lidi
StravaSnídaně dene stejne
UbytováníNa fotce vypadá jako 3 pavilony ale je jich tam asi šest 2 podlažích a vzdálenost od vrchního cca 500 metru do ktereho nas ubytovali a neslo to zmenit a přitom uváděno 100 m od more a do centra cca 3km
SlužbyS úklidem spokojenost dene vse meneno
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Michaela M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Absolutní spokojenost, umístění na konci města bylo výborné (20 min. do centra, 10 minut opačným směrem na skoro prázdné pláže). Výborné služby, jídlo, dokonce i výlety, které jsme si objednali přes delegátku opravdu stály za to. Makraská je prostě nádherná a dovolenou jsem si užila se vším všudy :-)
Absolutní spokojenost, umístění na konci města bylo výborné (20 min. do centra, 10 minut opačným směrem na skoro prázdné pláže). Výborné služby, jídlo, dokonce i výlety, které jsme si objednali přes delegátku opravdu stály za to. Makraská je prostě nádherná a dovolenou jsem si užila se vším všudy :-)
Pláž je přímo pod hotelem, oblázková. Byli jsme tam v největší sezóně, takže tam bylo opravdu plno, ale vzhledem k tomu, že hotel je na kraji Makarska, stačilo jít o pár metrů dál a měli jsme místa dost (i ve stínu).
StravaStrava byla výborná, snídaně formou bufetu, na večeře poměrně velké porce. Při obojím možnost salátů, dezertů a ovoce, vše průběžně doplňovali. Chuťově vše výborné, takže absolutní spokojenost.
UbytováníPokoj byl v nejvzdálenějším pavilonu, takže bylo (po koupání a v tom horku) trochu náročné chodit přes 300m do kopce - ale nakonec jsme za to byli rádi. Byl tam nádherný klid a "trocha toho pohybu" nám taky neuškodila :-D
Ze začátku mě mrzelo staré vybavení (nábytek), ale cítili jsme se tam jako doma, takže v průběhu pobytu mi to nevadilo absolutně vůbec - cítila jsem se pohodlně.
Na pokoji bohužel nebyla klimatizace, takže to ve 40ti stupňových horkách nebylo úplně snadné, ale byl tam větrák, který místnost ochladil o několik stupňů.
Služby byly super - veškerý personál byl velmi příjemný, ochotný, někteří mluvili česky a s těmi co ne, jsme se domluvili také bez problémů. Úklid na pokoji byl absolutně bez problémů, naopak, nechápali jsme, že ať jdeme na snídani v jakoukoliv dobu, vždy nám mezi tím stihla uklidit :-) Výměna ručníků několikrát za pobyt (10 dnů)... opravdu super.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jaroslav J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel a prostředi velmi příjemné, hlavně pro rodiny s dětmi.
Hotel a prostředi velmi příjemné, hlavně pro rodiny s dětmi.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.