Aurora Hodnocení: 3/5
od 9 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 528 Kč za os.
od 8 082 Kč za os.
od 7 990 Kč za os.
od 2 962 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Zlata C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné prostředí a příjemní lidé. Penzion Danijela je hodně do kopce :-D Starším lidem to moc nedoporučuji. Měli jsme sami co dělat s dětmi, aby jsme to vyšli :-)
Krásné prostředí a příjemní lidé. Penzion Danijela je hodně do kopce :-D Starším lidem to moc nedoporučuji. Měli jsme sami co dělat s dětmi, aby jsme to vyšli :-)
Pláž krásná a čistá.
StravaStravovali jsme se v penzionu Mara. Jídlo bylo výborné. Snídaně formou bufetu a večeře si člověk mohl vybrat ze tří menu.
UbytováníUbytování krásné a útulné. Akorát nám tam chyběla kuchyňka se kterou jsme počítali. Manžel je zvyklý na kafe. Tak jsme pak kupovali rychlovarnou konvici. Jinak pokoj krásný. Pokoj jsme měli menší než jsme měli napsané ve smlouvě. Měli jsme napsané 3+1 jinak vše bez problémů. Měli jsme výhled z terasy na hory.
SlužbyPaní uklízečka chodila každý den vyhazovat odpadky. Ručníky vyměnila 2 krát za ten týden co jsme tam byli.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Adéla Ambrozová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na cestu Autobusem a cestu od hotelu k moři není co vytknout.
Až na cestu Autobusem a cestu od hotelu k moři není co vytknout.
Oblázková, čistá,.. Moře čisté osvěžující :) Doporučuji !
StravaSnídaně formou bufetu byly více než dostažující.
Večeře na výbeř ze 3 jídel výborné.
k večeři vždy nějaký bonus( jablko, oplatek, banán ...)
Parádní, postele vynikající, čistě uklizeno
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za ty peníze, dobrá dovolená
Za ty peníze, dobrá dovolená
čistá, pěkná , nemám co vytknout
StravaNudná, polévka byla jen planá voda,jediná nudlička v ní neplavala, dezerty byly oplatky z Lidlu za dvě padesát nebo jablko, banán... celkově večeře stále dokola výběr ze třech jídel ale pořád a stále jen buď kuřecí nebo vepřové maso v různých podobách...snídaně super až na džusy, byla to jen obarvená voda
UbytováníDobré, odpovídá 3*** až na pokoj číslo 1 ten jediný je totiž bez balkonu ve sklepě v tmavé místnosti a nikdo vás na toto neupozorní
SlužbyUspokojující,pokojská chodila každé ráno
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Adéla Ambrozová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na cestu Autobusem a cestu od hotelu k moři není co vytknout.
Až na cestu Autobusem a cestu od hotelu k moři není co vytknout.
Oblázková, čistá,.. Moře čisté osvěžující :) Doporučuji !
StravaSnídaně formou bufetu byly více než dostažující.
Večeře na výbeř ze 3 jídel výborné.
k večeři vždy nějaký bonus( jablko, oplatek, banán ...)
Parádní, postele vynikající, čistě uklizeno
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zlata C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné prostředí a příjemní lidé. Penzion Danijela je hodně do kopce :-D Starším lidem to moc nedoporučuji. Měli jsme sami co dělat s dětmi, aby jsme to vyšli :-)
Krásné prostředí a příjemní lidé. Penzion Danijela je hodně do kopce :-D Starším lidem to moc nedoporučuji. Měli jsme sami co dělat s dětmi, aby jsme to vyšli :-)
Pláž krásná a čistá.
StravaStravovali jsme se v penzionu Mara. Jídlo bylo výborné. Snídaně formou bufetu a večeře si člověk mohl vybrat ze tří menu.
UbytováníUbytování krásné a útulné. Akorát nám tam chyběla kuchyňka se kterou jsme počítali. Manžel je zvyklý na kafe. Tak jsme pak kupovali rychlovarnou konvici. Jinak pokoj krásný. Pokoj jsme měli menší než jsme měli napsané ve smlouvě. Měli jsme napsané 3+1 jinak vše bez problémů. Měli jsme výhled z terasy na hory.
SlužbyPaní uklízečka chodila každý den vyhazovat odpadky. Ručníky vyměnila 2 krát za ten týden co jsme tam byli.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jaroslav Malý
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velmi dobrý
velmi dobrý
obsazenost pláží je na hranici 100%, až se dostaví rozestavěné hotely už bych tam nejel.
Stravavždy je co zlepšit, jinak dodrá
Ubytovánínáš pokoj , velmi dobrý. pokoj č.1 byste neměli nabízet za plnou cenu, je to komora a bez balkonu
Službydobré
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Plaček
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
.... trochu mne/nás zklamala "naše" delagatka - nikdo z nás ji neviděl) Sama nás nemohla při příjezdu přivítat (musela odjet a to se dá i pochopit) a její "záskok" byl od jiné cestovky, takže jsme si museli zjišťovat sami kam s kuframa než se uvolní pokoj apod. Večer nám zastupující delegátka v rychlosti sdělila všechny info plus to, že " ta naše" se vrátí ve Čt a převezme si nás - no a to se nestalo a tak jsme do pátečního večera (druhý den se mělo odjíždět) nikdo nevěděl kdy a odkud bude odjezd. No a v sobotu když už jsme na naši žádost dostali nějaké informace o odjezdu jsme všichni do půl hodiny dostali info o odjezdu i od dopravní společnosti - no a ( světe div se) byly jiné než od delegátky .....
.... trochu mne/nás zklamala "naše" delagatka - nikdo z nás ji neviděl) Sama nás nemohla při příjezdu přivítat (musela odjet a to se dá i pochopit) a její "záskok" byl od jiné cestovky, takže jsme si museli zjišťovat sami kam s kuframa než se uvolní pokoj apod. Večer nám zastupující delegátka v rychlosti sdělila všechny info plus to, že " ta naše" se vrátí ve Čt a převezme si nás - no a to se nestalo a tak jsme do pátečního večera (druhý den se mělo odjíždět) nikdo nevěděl kdy a odkud bude odjezd. No a v sobotu když už jsme na naši žádost dostali nějaké informace o odjezdu jsme všichni do půl hodiny dostali info o odjezdu i od dopravní společnosti - no a ( světe div se) byly jiné než od delegátky .....
Pláže ( hlavně za městem) čisté.
UbytováníPěkny nabytek a čisté prostředí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.