Aurora Hodnocení: 3/5
od 9 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 528 Kč za os.
od 8 082 Kč za os.
od 7 990 Kč za os.
od 2 962 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 38 hodnocení)
Dana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené dobrý. Počasí nic moc, ale to bohužel nejde zařídit.
Celkový dojem z dovolené dobrý. Počasí nic moc, ale to bohužel nejde zařídit.
Přeplněná lidmi, to nelze ovlivnit, svědčí to o oblíbenosti letoviska Baška Voda.
StravaVelmi dobrá.
UbytováníPokoj vyhovující, ale orientace s dveřmi a terasou přímo na silnici nebyla zrovna ideální.
SlužbyVyhovující.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Dana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva Hůlková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla dle očekávání pěkná , lokalitu známe proto jsme volily zase
Dovolená byla dle očekávání pěkná , lokalitu známe proto jsme volily zase
Přístup na pláž, čistota pláže, čistota vody velmi dobrá.Jelikož jsme byly na konci srpna tak množství lidí bylo přiměřené. Služby občerstvení na pláži dobré, personál velmi ochotný.
StravaStrava byla též průměrná , dalo se vybrat z 2 jídel. Ráno příděl každému jedinci -. Ještě jsem se v penzionu v Chorvatsku s tím nesetkala ,
UbytováníCelkový dojem z ubytování hodnotím jako průměrný, leč většinu času jsme stejně na pláži a tak jsme to i braly.
SlužbySlužby žádné, na pokoji chyběly ručníky - údajně , že klienti je berou - ¨tomuto jde přeci zamezit - při ukončení pobytu a předání klíče od pokoje , aby si zkontrolovali, zda je vše na pokoji jak má být.Na týden dostanete 1 roličku toaletního papíru. Nejde o to , rádi bychom si koupily , ale v merketech prodávají jen celé balíky , a tak abychom chodily po klientech a ptaly se kdo si od nás koupí toal. papír. Za celý týden se neuklidilo, a pak bylo vidět jak pracovnice z kuchyně s půl kbelíkem vody vytřela celé patro.Pokoj jsme musely opustit v 8.30, všude je v 10hod.Stejně vás ubytují až po 13 hod.Opravdu nikde jsme toto neviděly.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Andrea V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená, která překonala naše očekávání.
Skvělá dovolená, která překonala naše očekávání.
Pláže přeplněné, ale to není divu.
StravaKdyž má člověk hlad, sní vše. Na chuť to teda nebylo a forma ranního bufetu nebyla zrovna uspokojivá.
UbytováníUbytování bylo mnohem lepší, než jaké jsme čekali. Bohužel, na fotkách a v informacích nebylo uvedeno, že tyto apartmány se skládají ze 3 budov, ovšem žádný strach, jsou ještě lepší, než uvedená budova.
SlužbyDelegáti byli velice příjemní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Radek Suchý
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Již jsem nikdy nepojedu.
Již jsem nikdy nepojedu.
Pláže super.
StravaNěco tak strašného jsem nezažil.Stravování typu pionýrského tábora.
UbytováníNebyl k dispozici ručník, po celý pobyt bez úklidu, nemáte nárok na další sáčky do košů atd.
SlužbyJednoznačně chtěli ušetřit. Bohužel hodně vokatě.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám v celku líbila. Největší mínus však byl v dopravě. Na nástupní místo jsme se museli dostavit sami (žádný svoz nedělali), což není až takový problém.... Pak se sbírali ostatní cestující až do Mikulova. V autobuse řidiči v pohodě, ale slečna, co měla být, jako delegátka nebo něco takového se ani nepředstavila, vůbec nic neřekla a pak na místě, kde jsme vysedali jsme se jí ptali, kde máme jít, kde je ten penzion, tak nám řekla, že sama neví. Naštěstí jsme to docela rychle našli, ale na penzionu nikdo- žádná delegátka. Dojeli jsme cca v 9 hod. Zeptali jsme se nějakého klienta, co šel ze snídaní, kde někdo je a on že tam není teď nikdo, že až kolem 13 hod., jak nás přijde ubytovat. Řekl nám ať si dáme věci na velkou terasu, že tam mají všichni věci a ať počkáme než nás přijde pak delegátka ubytovat. Tak jsme si tam teda kufry dali, převlékli jsme se a šli jsme k moři. Kolem 13 hod. jsme se vrátili zpět a pak nás teda ubytovali. Potom jsme se s delegátkou o tom bavili a ona nám řekla, že neví o klientech z CK, kdy dojedou, takže už tam nebyla, aby nám řekla, kde si máme dát věci, v kolik se ubytovává atd. :-(
Dovolená se nám v celku líbila. Největší mínus však byl v dopravě. Na nástupní místo jsme se museli dostavit sami (žádný svoz nedělali), což není až takový problém.... Pak se sbírali ostatní cestující až do Mikulova. V autobuse řidiči v pohodě, ale slečna, co měla být, jako delegátka nebo něco takového se ani nepředstavila, vůbec nic neřekla a pak na místě, kde jsme vysedali jsme se jí ptali, kde máme jít, kde je ten penzion, tak nám řekla, že sama neví. Naštěstí jsme to docela rychle našli, ale na penzionu nikdo- žádná delegátka. Dojeli jsme cca v 9 hod. Zeptali jsme se nějakého klienta, co šel ze snídaní, kde někdo je a on že tam není teď nikdo, že až kolem 13 hod., jak nás přijde ubytovat. Řekl nám ať si dáme věci na velkou terasu, že tam mají všichni věci a ať počkáme než nás přijde pak delegátka ubytovat. Tak jsme si tam teda kufry dali, převlékli jsme se a šli jsme k moři. Kolem 13 hod. jsme se vrátili zpět a pak nás teda ubytovali. Potom jsme se s delegátkou o tom bavili a ona nám řekla, že neví o klientech z CK, kdy dojedou, takže už tam nebyla, aby nám řekla, kde si máme dát věci, v kolik se ubytovává atd. :-(
Přímo na hlavní pláži je hlava na hlavě, ale když se zajde směrem na Baško Polje, tak super! Pláže prázdnější, v moři se dá šnorchlovat, jsou tam k vidění rybičky, ve větší hloubce ježci a jejich ulity, hvězdice... Opravdu o hodně lepší pro ty, co nepotřebují přeplněnou pláž. Restaurace tam odsaď také nejsou daleko. Hned nad pláží, kde jsme chodili my byla restaurace s hamburgry, gril. masem, rybami a nejlevnějším čepovaným pivem, co jsme v Bašce našli :-)
StravaMěli jsme zaplacenou polopenzi - byla velmi dobrá a chutná. Na snídani se dalo vybrat buď s přiděleného talíře (většinou salám, sýr, okurek někdy pomazánka, vejce na tvrdo, párek) nebo vždy byly nachystány: marmelády, másla, jogurt, cornflakes, cereální kuličky. Na snídani byl výběr z nápojů: káva, čaj, mléko při večeři voda se šťávou. Na večeři byla vždy polévka (rajská, frankfurtská, bramborová...), hlavní chod (smažený sýr/hranolky, kuřecí nudličky/rýže, holandský řízek s bramborovou kaší...) a dezert (buchta, kousek melounu, banán v čokoládě...). Večeře byli vždy výborné!
UbytováníUbytováni jsme byli v depandanci, která byla hned pod penzionem Belmondo. Přidělili nám malý pokojíček s manželskou postelí, skříní, stolkem s tv a 2 židlemi + malá lednice. Do koupelny nešlo jít hned z pokoje, ale bylo třeba vyjít na chodbu a hned vedle ve vedlejších dveřích byla koupelna s wc. Zbytek pokojů má koupelnu na pokoji jen na nás připadl tento. Ale nebylo to tak hrozné a zvykli jsme si. Nejvíce jsme využívali balkón, kde se dalo posedět a bylo tam i více prostoru k sezení než na pokoji. Možná pro někoho nevýhoda, že není balkón nějak oddělen/předělen od vedlejších balkónů (je to jeden dlouhý balkón), takže když sedíte na balkóně hned kousek vedle máte sousedy a za rohem další. Nám nevadilo. Trefili jsme na fajn sousedy ;-)
SlužbySlužby jsme nevyužívali. Byla tam jedna delegátka pro daný termín a daly se u ní koupit výlety, ale nevyužili jsme.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...