Dovču jsme si moc užili. Paní majitelka je úžasná, majitel také. Ochotní, příjemní a vstřícní. Ubytování menší, než jsme čekali, ale bohatě to stačilo. Stejně jsme byli pořád na pláži, která je teda nejčistší, co jsem kdy v Chorvatsku viděla. A jídlo? Famózní. Ráno talíř s různými druhy šunky a salámů, sýr, máslo, marmeláda(výborná), med, jogurty, lupínky, mléko, pečivo, vajíčka... A večeře? Vždy polévka, salát a druhý chod - pokaždé něco jiného. Střídaly se přílohy, druhy masa,... Nejlepší byly grilované ryby a maso, to bylo luxusní. Příští rok tam jedeme určitě znovu.