Krasna
od 9 266 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 266 Kč za os.
od 4 342 Kč za os.
od 7 591 Kč za os.
od 12 985 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Věra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd se nám líbil, až na drobnosti při příjezdu a odjezdu: Na místo jsme přijeli místo v avizovaných 7:00 už v 5:30. Agentura, která nás měla ubytovat, otvírala až v 8:00, skutečně otevřela v 8:10. Co má asi člověk dělat 2,5 hodiny ve spícím městě a s bagáží? Navíc ubytování jsme měli až od 14:00, nicméně laskavý pan majitel nám uložil věci na zahradě.
To stejné při odjezdu ubytování opustit do 10:00, ale autobus jel až v 19:30. Do moře se už člověku moc nechce, když si představí cestu autobusem se solí po těle, protože jak se pořádně umýt v té plážové sprše, na to jsem nepřišla. A město přes poledne pěkně rozpálené bez zázemí je taky úžasné.
Nicméně tyto věci nám nezkazily dojem z dovolené jako takové, ubytování čisté, majitel vstřícný, centrum i pláž blízko...
Zájezd se nám líbil, až na drobnosti při příjezdu a odjezdu: Na místo jsme přijeli místo v avizovaných 7:00 už v 5:30. Agentura, která nás měla ubytovat, otvírala až v 8:00, skutečně otevřela v 8:10. Co má asi člověk dělat 2,5 hodiny ve spícím městě a s bagáží? Navíc ubytování jsme měli až od 14:00, nicméně laskavý pan majitel nám uložil věci na zahradě.
To stejné při odjezdu ubytování opustit do 10:00, ale autobus jel až v 19:30. Do moře se už člověku moc nechce, když si představí cestu autobusem se solí po těle, protože jak se pořádně umýt v té plážové sprše, na to jsem nepřišla. A město přes poledne pěkně rozpálené bez zázemí je taky úžasné.
Nicméně tyto věci nám nezkazily dojem z dovolené jako takové, ubytování čisté, majitel vstřícný, centrum i pláž blízko...
Pláže do 150 m od ubytování, chodili jsme tam hned ráno, kdy tam bylo poloprázdno, přes poledne jsme se stáhli do ústraní a navečer už z pláže vorvani a grilovaní špekáčci odcházeli, takže byla opět volnější. Nemuseli jsme tak ani kilometr za město.
Sice se místní snaží, ale když si pokládáte ručníky mezi poházené vajgly, není to nic hezkého, co si myslíte o kouřících turistech, obzvlášť, když jsou na každém kroku koše a popelníky.
Měli jsme pobyt bez zajištěné stravy, denně jsme chodili do restaurací, na trh, do obchodů. Z domova jsme žádný proviant nevezli, přesto jsme za zájezd c elkově utratili méně, než za pobyt v hotelu s polopenzí ve stejném městě.
UbytováníNaše ubytování bylo skromnější, ale čisté a pohodové. Jelikož jsme tam netrávili až tak moc času, naprosto dostačující. Nevadila ani koupelna přes chodbu.
SlužbyPokoj bez klimatizace - nevadilo
Koupelna na chodbě - nevadilo
Samostatný balkon - sice pod okny silnice, ale nerušilo nás to
Vybavení pokoje - uspokojilo potřeby
Wi-fi zadarmo - super
Na zahradě posezení, gril,...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Rostislav Dostál
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Rostislav Dostál
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Štandard ubytovania zodpovedal cene, krásna príroda a more, možnosti pre šport, turistiku a aktivity. Možnosť spoznať okolie cez ponúkané výlety.
Štandard ubytovania zodpovedal cene, krásna príroda a more, možnosti pre šport, turistiku a aktivity. Možnosť spoznať okolie cez ponúkané výlety.
V sezóne do 1.9. je pláž preplnená, voda je čistá a má príjemnú teplotu, pláž je vysypaná drobnými okrúhlymi kamienkami, stromy na pláži robia super tieň, sú tam prezliekárne aj WC, kopec občerstvenia aj na pláži.
StravaMore možností stravovania v meste.
UbytováníKvalita zodpovedala cene. Spokojnosť.
SlužbySlužby zodpovedali cene. Spokojnosť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Věra L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd se nám líbil, až na drobnosti při příjezdu a odjezdu: Na místo jsme přijeli místo v avizovaných 7:00 už v 5:30. Agentura, která nás měla ubytovat, otvírala až v 8:00, skutečně otevřela v 8:10. Co má asi člověk dělat 2,5 hodiny ve spícím městě a s bagáží? Navíc ubytování jsme měli až od 14:00, nicméně laskavý pan majitel nám uložil věci na zahradě.
To stejné při odjezdu ubytování opustit do 10:00, ale autobus jel až v 19:30. Do moře se už člověku moc nechce, když si představí cestu autobusem se solí po těle, protože jak se pořádně umýt v té plážové sprše, na to jsem nepřišla. A město přes poledne pěkně rozpálené bez zázemí je taky úžasné.
Nicméně tyto věci nám nezkazily dojem z dovolené jako takové, ubytování čisté, majitel vstřícný, centrum i pláž blízko...
Zájezd se nám líbil, až na drobnosti při příjezdu a odjezdu: Na místo jsme přijeli místo v avizovaných 7:00 už v 5:30. Agentura, která nás měla ubytovat, otvírala až v 8:00, skutečně otevřela v 8:10. Co má asi člověk dělat 2,5 hodiny ve spícím městě a s bagáží? Navíc ubytování jsme měli až od 14:00, nicméně laskavý pan majitel nám uložil věci na zahradě.
To stejné při odjezdu ubytování opustit do 10:00, ale autobus jel až v 19:30. Do moře se už člověku moc nechce, když si představí cestu autobusem se solí po těle, protože jak se pořádně umýt v té plážové sprše, na to jsem nepřišla. A město přes poledne pěkně rozpálené bez zázemí je taky úžasné.
Nicméně tyto věci nám nezkazily dojem z dovolené jako takové, ubytování čisté, majitel vstřícný, centrum i pláž blízko...
Pláže do 150 m od ubytování, chodili jsme tam hned ráno, kdy tam bylo poloprázdno, přes poledne jsme se stáhli do ústraní a navečer už z pláže vorvani a grilovaní špekáčci odcházeli, takže byla opět volnější. Nemuseli jsme tak ani kilometr za město.
Sice se místní snaží, ale když si pokládáte ručníky mezi poházené vajgly, není to nic hezkého, co si myslíte o kouřících turistech, obzvlášť, když jsou na každém kroku koše a popelníky.
Měli jsme pobyt bez zajištěné stravy, denně jsme chodili do restaurací, na trh, do obchodů. Z domova jsme žádný proviant nevezli, přesto jsme za zájezd c elkově utratili méně, než za pobyt v hotelu s polopenzí ve stejném městě.
UbytováníNaše ubytování bylo skromnější, ale čisté a pohodové. Jelikož jsme tam netrávili až tak moc času, naprosto dostačující. Nevadila ani koupelna přes chodbu.
SlužbyPokoj bez klimatizace - nevadilo
Koupelna na chodbě - nevadilo
Samostatný balkon - sice pod okny silnice, ale nerušilo nás to
Vybavení pokoje - uspokojilo potřeby
Wi-fi zadarmo - super
Na zahradě posezení, gril,...
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.