Dagmar H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Dovolená byla úžasná moc se nám líbila. Ubytování , jídlo prostředí vše na 1*
Dovolená byla úžasná moc se nám líbila. Ubytování , jídlo prostředí vše na 1*
Pláž byla čistá voda průzračná hned vedle pláže kavárny s restauracemi prostě nádhera
StravaStravovali jsme se sami a v restauracích. Jídlo bylo dobré i ceny docela přijatelné Pizza 7- 12 eur, čevapi 10ks +hranolky 11 eur jen pití hlavně nealko bylo dražší od 3 eur výše. Zmrzlina 1.5 eur až 2
UbytováníČistý a pěkný apartmán s prostornou terasou . Majitelé byli příjemní pokud jsme něco potřebovali nebyl problém.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)



































