Holiday Resort Jezera Village Hodnocení: 3/5
od 4 325 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 325 Kč za os.
od 2 382 Kč za os.
od 9 180 Kč za os.
od 1 930 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Michaela Stojasplová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ne moc blízko ani daleko hotelu asi tak 10 min cesty. jinak zátoka Slanica nádhernáááá.. :-) a moře kráásně čisté..
Stravavýborná pizza a palačinky !!!!!!!!!!! :-)
UbytováníBylo hezké..až na několik drobných nedostatků. např: málo nádobí a vybavení ( hrnce na vaření, nože, trouba odřízlá takže tam nemusí ani byt když nejde:-) lednička malilinkatá mřažák téměř žádný :-)
V pokojích nebyly žaluzie nebo aspoň nějaký zavěs.. a na zádech protlačené péra z postele:o))))
Škoda že není klimatizace:O((
A prostoru mezi jídelnou a kuchyní mohla být nějaká pohovka... :-) ale tak dalo se to :-)
žádné nebyly.... !!!!!
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Michaela Stojasplová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ne moc blízko ani daleko hotelu asi tak 10 min cesty. jinak zátoka Slanica nádhernáááá.. :-) a moře kráásně čisté..
Stravavýborná pizza a palačinky !!!!!!!!!!! :-)
UbytováníBylo hezké..až na několik drobných nedostatků. např: málo nádobí a vybavení ( hrnce na vaření, nože, trouba odřízlá takže tam nemusí ani byt když nejde:-) lednička malilinkatá mřažák téměř žádný :-)
V pokojích nebyly žaluzie nebo aspoň nějaký zavěs.. a na zádech protlačené péra z postele:o))))
Škoda že není klimatizace:O((
A prostoru mezi jídelnou a kuchyní mohla být nějaká pohovka... :-) ale tak dalo se to :-)
žádné nebyly.... !!!!!
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.