Aminess Orsan Hodnocení: 3/5
od 2 138 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 138 Kč za os.
od 2 289 Kč za os.
od 2 632 Kč za os.
od 2 260 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Hana Machová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).
Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).
Cesta na pláž Trstenica ( ktará myslím je hezčí než hlavní pláž v Orebiči) trvala 12-15 minut celkem příjemnými uličkami. Na konci pláže je kousek vyhrazen jako FKK. Jelikož jsme vyznavači nudismu přála bych si, aby tento kousek se spíše rozšířil a ne aby ho obsazovali "plavkáči" zvláště, když je ozačen nápisem FKK na velkém kamenu. Místa pro plavkáče bylo i tak dost a v hezčím protředí. Celkem lidím málo ( v porvnání třeba s Bašku Vodou).
StravaStravovali jsme se sami. Vzhledem k dobře vybavené kucnyňce jsme si vařili dost často. V poledne jsou otevřeny jen restaurace na hlavní pláži v Orebiči. Ostaní začínají fungovat až tak kolem 3 hodiny. S výběrem i cenami jsem byli spokojeni
UbytováníUbytování v objektu MARIO 2 13875 bylo výborné. Na tento apartmán zatím nebyla žádná recenze, možná tam nikdo z Čechů nechcef, protože fotogarafie objektu na inetrnetu jsou rochu zavádějící. To ceo je vidět je část kde bylí domáci. Hosté mají okno s terasou do zahrady. Apartmán je v 1 poschodí a pod terasou jsou vzrostlé
olivovníky sahající až k hraně zábradlí. Zábradlí je celé vyzděné, takž máte absolutní soukromí-není vydět od vedle. terasa je poměrně prostorná. Jelikož je apartmán v mírňoučkém svahu je z terasy nádherný výhled na moře, kte terému trvá cesta asi 12 minut, ale celkem příjemnými uličkami. Za apartmánem začíná pohoří, ketré je také vidět z terasy. Domácí moc ochotní. Na uvítanou jsme dostali 1l črveného dobrého vína, 4šálky kávy v termosce a 2ks velkého výborného domácího řezu s krémem. Pro jednoho na týden 2 velké osušky 2 velké ručníky a 2 malé ručníčky. V týdnu paní domácí přišla ještě s 2 porcemi nepečeného domácího dortu. V apartmánu nebyl slyšet žádný zvuk od vedle ( myslím, že to bylo dobře řešeno). Kuchyňka vybavena novým nerezovým a porcelánovým dádobím a příbory v dostatečném množství. Velmi doporučuji.Bylo nabídnuto i používání automatické pračky a zahradního grilu, ale toho jsme nevyužili. Jinak výborné klidné ubytování.
viz ubytování - domácí se snažili milým a nevtíravým způsobem
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Hana Machová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).
Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).
Cesta na pláž Trstenica ( ktará myslím je hezčí než hlavní pláž v Orebiči) trvala 12-15 minut celkem příjemnými uličkami. Na konci pláže je kousek vyhrazen jako FKK. Jelikož jsme vyznavači nudismu přála bych si, aby tento kousek se spíše rozšířil a ne aby ho obsazovali "plavkáči" zvláště, když je ozačen nápisem FKK na velkém kamenu. Místa pro plavkáče bylo i tak dost a v hezčím protředí. Celkem lidím málo ( v porvnání třeba s Bašku Vodou).
StravaStravovali jsme se sami. Vzhledem k dobře vybavené kucnyňce jsme si vařili dost často. V poledne jsou otevřeny jen restaurace na hlavní pláži v Orebiči. Ostaní začínají fungovat až tak kolem 3 hodiny. S výběrem i cenami jsem byli spokojeni
UbytováníUbytování v objektu MARIO 2 13875 bylo výborné. Na tento apartmán zatím nebyla žádná recenze, možná tam nikdo z Čechů nechcef, protože fotogarafie objektu na inetrnetu jsou rochu zavádějící. To ceo je vidět je část kde bylí domáci. Hosté mají okno s terasou do zahrady. Apartmán je v 1 poschodí a pod terasou jsou vzrostlé
olivovníky sahající až k hraně zábradlí. Zábradlí je celé vyzděné, takž máte absolutní soukromí-není vydět od vedle. terasa je poměrně prostorná. Jelikož je apartmán v mírňoučkém svahu je z terasy nádherný výhled na moře, kte terému trvá cesta asi 12 minut, ale celkem příjemnými uličkami. Za apartmánem začíná pohoří, ketré je také vidět z terasy. Domácí moc ochotní. Na uvítanou jsme dostali 1l črveného dobrého vína, 4šálky kávy v termosce a 2ks velkého výborného domácího řezu s krémem. Pro jednoho na týden 2 velké osušky 2 velké ručníky a 2 malé ručníčky. V týdnu paní domácí přišla ještě s 2 porcemi nepečeného domácího dortu. V apartmánu nebyl slyšet žádný zvuk od vedle ( myslím, že to bylo dobře řešeno). Kuchyňka vybavena novým nerezovým a porcelánovým dádobím a příbory v dostatečném množství. Velmi doporučuji.Bylo nabídnuto i používání automatické pračky a zahradního grilu, ale toho jsme nevyužili. Jinak výborné klidné ubytování.
viz ubytování - domácí se snažili milým a nevtíravým způsobem
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.