Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel MARIO 2+1 13875

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Orebič, Orebić

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 480 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
  • Lednička Lednička ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hana Machová

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).

Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Cesta na pláž Trstenica ( ktará myslím je hezčí než hlavní pláž v Orebiči) trvala 12-15 minut celkem příjemnými uličkami. Na konci pláže je kousek vyhrazen jako FKK. Jelikož jsme vyznavači nudismu přála bych si, aby tento kousek se spíše rozšířil a ne aby ho obsazovali "plavkáči" zvláště, když je ozačen nápisem FKK na velkém kamenu. Místa pro plavkáče bylo i tak dost a v hezčím protředí. Celkem lidím málo ( v porvnání třeba s Bašku Vodou).

Strava

Stravovali jsme se sami. Vzhledem k dobře vybavené kucnyňce jsme si vařili dost často. V poledne jsou otevřeny jen restaurace na hlavní pláži v Orebiči. Ostaní začínají fungovat až tak kolem 3 hodiny. S výběrem i cenami jsem byli spokojeni

Ubytování

Ubytování v objektu MARIO 2 13875 bylo výborné. Na tento apartmán zatím nebyla žádná recenze, možná tam nikdo z Čechů nechcef, protože fotogarafie objektu na inetrnetu jsou rochu zavádějící. To ceo je vidět je část kde bylí domáci. Hosté mají okno s terasou do zahrady. Apartmán je v 1 poschodí a pod terasou jsou vzrostlé
olivovníky sahající až k hraně zábradlí. Zábradlí je celé vyzděné, takž máte absolutní soukromí-není vydět od vedle. terasa je poměrně prostorná. Jelikož je apartmán v mírňoučkém svahu je z terasy nádherný výhled na moře, kte terému trvá cesta asi 12 minut, ale celkem příjemnými uličkami. Za apartmánem začíná pohoří, ketré je také vidět z terasy. Domácí moc ochotní. Na uvítanou jsme dostali 1l črveného dobrého vína, 4šálky kávy v termosce a 2ks velkého výborného domácího řezu s krémem. Pro jednoho na týden 2 velké osušky 2 velké ručníky a 2 malé ručníčky. V týdnu paní domácí přišla ještě s 2 porcemi nepečeného domácího dortu. V apartmánu nebyl slyšet žádný zvuk od vedle ( myslím, že to bylo dobře řešeno). Kuchyňka vybavena novým nerezovým a porcelánovým dádobím a příbory v dostatečném množství. Velmi doporučuji.Bylo nabídnuto i používání automatické pračky a zahradního grilu, ale toho jsme nevyužili. Jinak výborné klidné ubytování.

Služby

viz ubytování - domácí se snažili milým a nevtíravým způsobem

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Hana Machová

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).

Dovolená proběhle bez sebemenšího problému. CK nemá delegáta v místě a cestou plní tuto funkci řidiči autobusu. Dle mého názoru však vše bylo plně dostačující. Možná je někdy takový delegát na obtíž - musíte chodit na informativní schůzky a sledovat nástěnky - tohoto jsme byli ušetřeni a vče klaplo téměř na minutu přesně. ( Cestou možná došlo k malému opoždění, ale to by delegát neovlivnil).

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Cesta na pláž Trstenica ( ktará myslím je hezčí než hlavní pláž v Orebiči) trvala 12-15 minut celkem příjemnými uličkami. Na konci pláže je kousek vyhrazen jako FKK. Jelikož jsme vyznavači nudismu přála bych si, aby tento kousek se spíše rozšířil a ne aby ho obsazovali "plavkáči" zvláště, když je ozačen nápisem FKK na velkém kamenu. Místa pro plavkáče bylo i tak dost a v hezčím protředí. Celkem lidím málo ( v porvnání třeba s Bašku Vodou).

Strava

Stravovali jsme se sami. Vzhledem k dobře vybavené kucnyňce jsme si vařili dost často. V poledne jsou otevřeny jen restaurace na hlavní pláži v Orebiči. Ostaní začínají fungovat až tak kolem 3 hodiny. S výběrem i cenami jsem byli spokojeni

Ubytování

Ubytování v objektu MARIO 2 13875 bylo výborné. Na tento apartmán zatím nebyla žádná recenze, možná tam nikdo z Čechů nechcef, protože fotogarafie objektu na inetrnetu jsou rochu zavádějící. To ceo je vidět je část kde bylí domáci. Hosté mají okno s terasou do zahrady. Apartmán je v 1 poschodí a pod terasou jsou vzrostlé
olivovníky sahající až k hraně zábradlí. Zábradlí je celé vyzděné, takž máte absolutní soukromí-není vydět od vedle. terasa je poměrně prostorná. Jelikož je apartmán v mírňoučkém svahu je z terasy nádherný výhled na moře, kte terému trvá cesta asi 12 minut, ale celkem příjemnými uličkami. Za apartmánem začíná pohoří, ketré je také vidět z terasy. Domácí moc ochotní. Na uvítanou jsme dostali 1l črveného dobrého vína, 4šálky kávy v termosce a 2ks velkého výborného domácího řezu s krémem. Pro jednoho na týden 2 velké osušky 2 velké ručníky a 2 malé ručníčky. V týdnu paní domácí přišla ještě s 2 porcemi nepečeného domácího dortu. V apartmánu nebyl slyšet žádný zvuk od vedle ( myslím, že to bylo dobře řešeno). Kuchyňka vybavena novým nerezovým a porcelánovým dádobím a příbory v dostatečném množství. Velmi doporučuji.Bylo nabídnuto i používání automatické pračky a zahradního grilu, ale toho jsme nevyužili. Jinak výborné klidné ubytování.

Služby

viz ubytování - domácí se snažili milým a nevtíravým způsobem

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250