Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Privátní apartmány No Name - Pula - zóna I

Chorvatsko, Pula

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 97 530

Poloha

Privátní domy jsou rozseté v rekreačních částech Puly a přilehlých střediscích Banjole, Premantura, Vinkuran, Pješčana uvala, Štinjan, Valbandon, Fažana, Peroj aj. ve vzdálenosti cca 200 – 1.500  m od moře a centra. Pula je největší město poloostrova Istrie a leží v její jižní části.

Vybavení

Kuchyňský kout v apartmánech a studiích je standardně vybaven pro přípravu a konzumaci pokrmů pro daný počet osob. Doporučujeme vzít s sebou utěrky, prostředek na mytí nádobí, ostrý nůž, otvírák na konzervy, zápalky. Klimatizace nebo topení jsou možné na vyžádání za poplatek 5 EUR/den. Upozorňujeme, že vybavení a zařízení ubytování není jednotné, odpovídá vždy vkusu a možnostem jejich majitelů – jedná se o různé privátní domy. Fotografie jsou pouze ilustrační, nejedná se o konkrétní domy. Dětem se nabízí různá hřiště a atrakce v rámci letoviska.

Ubytování

Všechny apartmány a studia mají kuchyňský kout s jídelním, sociální zařízení, balkon nebo terasu, TV/SAT. Parkování u domu nebo v jeho blízkosti.Typ A = jedna samostatná 2 lůžková ložnice; typ B = dvě  samostatné 2 lůžkové ložnice; typ C = tři samostatné 2 lůžkové ložnice. Lůžko/a v obývacím pokoji formou rozkládacího křesla, gauče, pohovky apod.A/2 – 25 m2, pro 2 osoby, A/3 – 35 m2, pro 3 osoby, 1 lůžko v obývacím pokoji, A/4 – 45 m2, pro 4 osoby, 2 lůžka v obývacím pokoji,  B/4 – 50 m2, pro 4 osoby, B/5 -  50 m2, pro 5 osob, 1 lůžko v obývacím pokoji,  B/6 - 55 m2, pro 6 osob, 2 lůžka v obývacím pokoji, C/6 - 60 m2, pro 6 osoby, C/7 - 65 m2, pro 7 osob, 1 lůžko v obývacím pokoji,  C/8 - 78 m2, pro 8 osob, 2 lůžka v obývacím pokoji, ST/2 – 25 m2, studio pro 2 osoby – jedna místnost s dvoulůžkem a kompletním vybavením.Dítě 2-7 let bez nároku na lůžko je podmíněnou úhradou plné ceny za pronájem apartmánu nebo studia.Povinný poplatek registrační taxa ve výši 3 EUR/osoba – hradí se na místě!!

Strava

Hosté se stravují individuálně. V rámci letoviska doporučujeme návštěvu rozmanitých taveren  a restaurací a ochutnejte místní vynikající pochoutky, víno a pálenku.

Služby

Domácí mazlíčci za poplatek 5 EUR/den. Nejbližší market a restaurace jsou vzdáleny cca 800 m. Pula je rušné letovisko (největší město na istrijském poloostrově), ve kterém najdete spoustu zábavních možností – restaurace, bary, cukrárny a kavárny, taverny, terasy s živou hudbou k poslechu i tanci, diskotéky; sportovních atrakcí – tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, půjčovny sportovních potřeb a jízdních kol.

Pláž

Pláž je vzdálena asi 200 - 1500 m od ubytování. Hosté mohou využít půjčovny člunů, šlapadel a nabídky vodních sportů. Plážový servis (zapůjčení lehátek a slunečníků) je poskytován za poplatek.  

Zvláštnosti

Příplatek za méně než 4 noci činí 30%, méně než 3 noci činí 50%. Možné jiné nástupní dny než sobota v termínech do 29.6. a  od 31.8. – nutné ověřit cenu a dostupnost.

<Vlastní>

Z výletů do okolí vřele doporučujeme tyto turistické cíle: Opatija (cca 96 km), Rijeka (cca 104 km), Umag (cca 96 km), Medulin (cca 10 km),  Poreč (cca 54 km), Rovinj – Limský záliv (cca 35 km), ostrov Cres (cca 95 km),přírodní park Učka (cca 88 km), jeskyně Baredine-Nova Vas (cca 57 km), NP Brijunské ostrovy (cca 10 km),  Koper-Slovinsko  (cca 92 km), Piran-Slovinsko  (cca 99 km), jeskyně Postojna-Slovinsko  (cca 155 km).

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 18 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec