Zaton Holiday Resort Mobile Homes Hodnocení: 3/5
od 3 528 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 528 Kč za os.
od 1 136 Kč za os.
od 3 054 Kč za os.
od 4 550 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 226 hodnocení)
Marta Hradečná
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
cena je primeraná kvalite
cena je primeraná kvalite
dobrý priemer
StravaDá sa vybrať
Ubytováníčisto, a predčasné ubytovanie
SlužbyNa úrovni
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ilona Ullmannova
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena super ubytování v hotelu alba skvěle personál dobrý jídlo dobře vše bylo k naši spokojenost
Dovolena super ubytování v hotelu alba skvěle personál dobrý jídlo dobře vše bylo k naši spokojenost
Pláž kamenná ale dobrý voda též dobra hned u pláže jsme měly obchod tak ze kdykoliv jsme si mohly koupit nějaké osvěžení
StravaDoporučuji
UbytováníHotel alba doporučuji
SlužbyPersonal hotelu dobrý
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Ján Senčák
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena za zájazd zodpovedala kvalite služieb. Ako žena, uvítala by som, keby na izbe bol fén. TV, keďže na izbe bola, aby bola v lepšej kvalite. Inak by mi nevadilo, keby tam vôbec nebola. Bolo by dobré, keby kuchynská časť mala varnú kanvicu, aby si bolo možné uvariť kávu. Veľmi unavujúce bolo čakanie na uvoľnenie izieb a po ukončení pobytu dlhé čakanie na odjazd autobusu.
Prekvapilo nás a aj trochu nahnevalo, že v cene zájazdu bola položka - príplatok za orientáciu na more - 25€, pričom to neznamenalo výhľad na more. Boli to zbytočne vyhodené peniaze.
Cena za zájazd zodpovedala kvalite služieb. Ako žena, uvítala by som, keby na izbe bol fén. TV, keďže na izbe bola, aby bola v lepšej kvalite. Inak by mi nevadilo, keby tam vôbec nebola. Bolo by dobré, keby kuchynská časť mala varnú kanvicu, aby si bolo možné uvariť kávu. Veľmi unavujúce bolo čakanie na uvoľnenie izieb a po ukončení pobytu dlhé čakanie na odjazd autobusu.
Prekvapilo nás a aj trochu nahnevalo, že v cene zájazdu bola položka - príplatok za orientáciu na more - 25€, pričom to neznamenalo výhľad na more. Boli to zbytočne vyhodené peniaze.
Dostupnosť na pláž bola vyhovujúca, pláž bola čistá a možnosť občerstvenia na pláži dostatočná.
StravaStrava bola dobrá a pestrá. Ponuka ovocia mohla byť pestrejšia. V ponuke boli viacmenej iba jablká, zopár banánov a pomarančov, ktoré sa nám za celý pobyt ani neušli a úplne chýbali melóny.
UbytováníUbytovanie bolo okrem horepopísaného vyhovujúce. S ubytovaním sme boli spokojní.
SlužbyNevieme hodnotiť služby hotela, lebo sme žiadne nepotrebovali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tereza Foretová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si nakonec užili zejména díky krásnému městu Sveti Filip i Jakov. V městu je k dispozici mnoho služeb od stravovacích (restaurace, zmrzlina) až po zábavu (možnost vypůjčení lodě, paddleboardu, windsurfing, šlapadla, skákací hrad na vodě). V blízkosti hotelu Alba je také velký obchod Plodine, kde máte možnost si nakoupit. Zhruba 4km od tohoto města je další velmi pěkné město Biograd na Moru. Z hlediska zábavy se rozhodně nudit nebudete. Do tohoto města se určitě rádi vrátíme, ale rozhodně s jiným ubytováním.
Dovolenou jsme si nakonec užili zejména díky krásnému městu Sveti Filip i Jakov. V městu je k dispozici mnoho služeb od stravovacích (restaurace, zmrzlina) až po zábavu (možnost vypůjčení lodě, paddleboardu, windsurfing, šlapadla, skákací hrad na vodě). V blízkosti hotelu Alba je také velký obchod Plodine, kde máte možnost si nakoupit. Zhruba 4km od tohoto města je další velmi pěkné město Biograd na Moru. Z hlediska zábavy se rozhodně nudit nebudete. Do tohoto města se určitě rádi vrátíme, ale rozhodně s jiným ubytováním.
Pláže byly čisté, široké a máte možnost si vybrat hned z několika pláží. Jedna z nich je dokonce písková.
StravaStrava v hotelu byla velmi dobrá. Měli jsme zakoupenou polopenzi. Snídaně i večeře formou bufetu. K snídani byl dost velký výběr jídla i pití. Lidé ubytovaní v hotelu mají k večeři navíc zdarma jeden nápoj dle jejich výběru další nápoj je za poplatek. Velkým nedostatkem bylo především velké množství lidí, kteří se stravovali v jídelně. Neměli jsme určený svůj vlastní stůl na celý týden, ale museli jsme si opravdu hlídat čas v kolik přijdeme na večeři i na snídani. Jinak čekáte ve frontě před jídelnou a čekáte až někdo dojí a uvolní vám stůl.
UbytováníUbytování v hotelu Alba bylo velkým zklamáním. Propálené koberce, staré vybavení pokoje i koupelny. Postele jsou staré s proleželými matracemi, na televizi naladíte pouze pár chorvatských programů a 1-2 programy v angličtině. Co se týká wi-fi připojení, podařilo se nám k ní připojit pouze první den, následující dny jsme využívali své soukromé připojení k internetu. Na pokojích NENÍ KLIMATIZACE a součástí pokoje je pouze NEFUKČNÍ stropní větrák. Připlatili jsme se za balkon na mořskou stravu....ovšem na moře skutečně NEVIDÍTE, před sebou vidíte pouze tenisové kurty. Nutno dodat, že jsme nakonec tuto 'stranu' ocenili kvůli čerstvému vzduchu, který alespoň trochu ochlazovat vzduch v pokoji. Balkon byl prostorný a zcela stačil. Součástí vybavení pokojů je i lednice s malým námrazníčkem. Co je třeba pochválit je čistota. I přes staré vybavení byl pokoj uklizený a čistý. Měli jsme možnost úklidu pokoje každý den i s výměnou ručníku.
SlužbySlužby v hotelu byly dostačující. Možnost zakoupení pití v baru hotelu i možnost animačních programů. Personál vždy usměvavý a příjemný.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lucie Krejčiříková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově dovolená byla krásná až na drobné nedostatky.
Celkově dovolená byla krásná až na drobné nedostatky.
Pláž byla v pořádku, až na zapomenuté nedopalky cigaret. Nebyla přelidněná. Jen jedna toaleta pro ženy je dost málo.
StravaNěkdy bylo jídlo dobré, jindy méně. Chorvati maní zvláštní kombinace. Ráno nám chybělo sladké (koláče), které byly v nabídce večer stejně tak to bylo s ovocem.
UbytováníUbytování, úklid byl naprosto v pořádku. První den je ale velmi náročný. Od cca 5.00 ráno čekat téměř na zemi v recepci plné lidí až do cca 15.00 hodiny na ubytování je jen pro otrlé. Celý den pršelo, bouřky, takže všichni odjíždějící i nový klienti čekali většinou v recepci. Chápu, že tento postup se asi změnit nedá.
SlužbySlužby hotelu byly v pořádku, personál je velmi ochotný a nápomocný. V okolí hotelu byl ale nepořádek. Tam se zřejmě neuklízí. V miskách se válí staré jídlo pro kočky, talíře pod hnízdy ptáků jsou plné trusu. Kontejnery jsou neustále přeplněné odpadky, které se u nich válí po zemi a zapáchají.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Marketa Pospisilova
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
.
.
Voda v moři krásně čistá.
StravaSnidane i večeře formou bufetu vcelku dobré.
UbytováníČekala jsem pokoj jako na fotkách. Pokoj byl velmi starý a zatuchlý. Špinavý zašlapaný koberec, stará vana s rezem, nefunkčni stropní větrák.
Služby.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Mária O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkom v poriadku az na chybajucu klimatizáciu a na raňajky a večere sme museli čakať kým sa uvoľnilo miesto.
Celkom v poriadku az na chybajucu klimatizáciu a na raňajky a večere sme museli čakať kým sa uvoľnilo miesto.
Večere boli v poriadku, raňajky boli každý deň rovnaké
UbytováníUbytovanie bolo celkom v poriadku az na prehriatiu izbu,kde sa nedalo spať- chyba klimatizácia
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...