Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Puntamika

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Severní Dalmácie

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Josef Petzold

Hodnocení 1,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Bohu žel, dovolenou nám zkazilo ubytování - dle uzavřené smlouvy jsme měli být ubytováni v "rodinném pokoji" v hotelu DONAT, což měly být dvě propojené místnosti s balkonem a příslušenstvím, o celkové výměře cca 50 m2. Místo tohoto ubytování jsme byli ubytováni v "hotelu" PUNTAMIKA, což je turistická ubytovna kategorie "0", s komůrkami o velikosti max 12 m2, temnými chodbami, evidentně před rekonstrukcí, s výhledem na zaparkovaná auta. Nechutné, nepřijatelné ubytování, které nám úplně zkazilo dovolenou. Služby jsme čerpali v hotelu DONAT, kde ovšem bazén je mnohem menší, než uváděla reklama, a celkově jde o technicky zastaralý hotel s recepcí, kde neumí slovo německy, ač jsme prostřednictvím CK přijeli jako klienti německé cestovní kanceláře. Shrnutí - hrozná dovolená, a už nikdy více !!

Bohu žel, dovolenou nám zkazilo ubytování - dle uzavřené smlouvy jsme měli být ubytováni v "rodinném pokoji" v hotelu DONAT, což měly být dvě propojené místnosti s balkonem a příslušenstvím, o celkové výměře cca 50 m2. Místo tohoto ubytování jsme byli ubytováni v "hotelu" PUNTAMIKA, což je turistická ubytovna kategorie "0", s komůrkami o velikosti max 12 m2, temnými chodbami, evidentně před rekonstrukcí, s výhledem na zaparkovaná auta. Nechutné, nepřijatelné ubytování, které nám úplně zkazilo dovolenou. Služby jsme čerpali v hotelu DONAT, kde ovšem bazén je mnohem menší, než uváděla reklama, a celkově jde o technicky zastaralý hotel s recepcí, kde neumí slovo německy, ač jsme prostřednictvím CK přijeli jako klienti německé cestovní kanceláře. Shrnutí - hrozná dovolená, a už nikdy více !!

Strava 3,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž kamenitá (s tím jsme počítali), voda ovšem plná chaluh, za což CK nemůže. Jakýkoliv plážový servis chybí - není bar, nejsou na pláži lehátka, chybí jakékoliv "atrakce" typu pronájem šlapadel, jízda na "banánu", vodní lyže, půjčovna vodních skůtrů...

Strava

Strava pestrá, vždy výběr, ovšem nacpaná jídelna, takže byl problém si sednout. Strava byla to nejlepší, co zájezd poskytl, ovšem - zažili jsme v Chorvatsku už mnohem lepší stravování .

Ubytování

Nechutné, přímo odporné ubytování v jiném hotelu v jedné "komůrce" o velikosti max 12 m2, ač jsme měli zaplacené a ve smlouvě jasně uvedené ubytování v rodinném pokoji (dvě místnosti + přísl. + balkon) o výměře cca 50 m2.

Služby

Služby hotelu - nemůžeme posoudit hotel DONAT, kde jsme rozporu se smlouvou nebyli ubytováni - ale hotel PUNTAMIKA je turistická ubytovna té nejhorší kategorie, kde bych bez rekonstrukce neubytoval ani ukrajinské válečné uprchlíky. Temné chodby, minipokoje, pidikoupelny, výtah z roku 1955... Okolo bazénu bez obsluhy, al inclusive bar jen v hotelu Donat uvnitř, kam zakazovali vstup v plavkách... Celkově velmi nepovedená dovolená. CK po celou dobu dovolené nezvládla poskytnout kontakt na delegáta cestovní kanceláře, který měl být dle smlouvy v ceně zájezdu a měl se pohybovat v oblasti severní Dalmácie. Nemohli jsme proto, klidně v němčině, zájezd reklamovat přímo na místě, neboť recepce na naše protesty ohl. ubytování nereagovala (a nikdo neuměl německy) a rovněž CK naše písemné reklamace doposud ignorovala. Jsem připraven podat žalobu na náhradu škody.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Josef Petzold

Hodnocení 1,6 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Bohu žel, dovolenou nám zkazilo ubytování - dle uzavřené smlouvy jsme měli být ubytováni v "rodinném pokoji" v hotelu DONAT, což měly být dvě propojené místnosti s balkonem a příslušenstvím, o celkové výměře cca 50 m2. Místo tohoto ubytování jsme byli ubytováni v "hotelu" PUNTAMIKA, což je turistická ubytovna kategorie "0", s komůrkami o velikosti max 12 m2, temnými chodbami, evidentně před rekonstrukcí, s výhledem na zaparkovaná auta. Nechutné, nepřijatelné ubytování, které nám úplně zkazilo dovolenou. Služby jsme čerpali v hotelu DONAT, kde ovšem bazén je mnohem menší, než uváděla reklama, a celkově jde o technicky zastaralý hotel s recepcí, kde neumí slovo německy, ač jsme prostřednictvím CK přijeli jako klienti německé cestovní kanceláře. Shrnutí - hrozná dovolená, a už nikdy více !!

Bohu žel, dovolenou nám zkazilo ubytování - dle uzavřené smlouvy jsme měli být ubytováni v "rodinném pokoji" v hotelu DONAT, což měly být dvě propojené místnosti s balkonem a příslušenstvím, o celkové výměře cca 50 m2. Místo tohoto ubytování jsme byli ubytováni v "hotelu" PUNTAMIKA, což je turistická ubytovna kategorie "0", s komůrkami o velikosti max 12 m2, temnými chodbami, evidentně před rekonstrukcí, s výhledem na zaparkovaná auta. Nechutné, nepřijatelné ubytování, které nám úplně zkazilo dovolenou. Služby jsme čerpali v hotelu DONAT, kde ovšem bazén je mnohem menší, než uváděla reklama, a celkově jde o technicky zastaralý hotel s recepcí, kde neumí slovo německy, ač jsme prostřednictvím CK přijeli jako klienti německé cestovní kanceláře. Shrnutí - hrozná dovolená, a už nikdy více !!

Strava 3,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž kamenitá (s tím jsme počítali), voda ovšem plná chaluh, za což CK nemůže. Jakýkoliv plážový servis chybí - není bar, nejsou na pláži lehátka, chybí jakékoliv "atrakce" typu pronájem šlapadel, jízda na "banánu", vodní lyže, půjčovna vodních skůtrů...

Strava

Strava pestrá, vždy výběr, ovšem nacpaná jídelna, takže byl problém si sednout. Strava byla to nejlepší, co zájezd poskytl, ovšem - zažili jsme v Chorvatsku už mnohem lepší stravování .

Ubytování

Nechutné, přímo odporné ubytování v jiném hotelu v jedné "komůrce" o velikosti max 12 m2, ač jsme měli zaplacené a ve smlouvě jasně uvedené ubytování v rodinném pokoji (dvě místnosti + přísl. + balkon) o výměře cca 50 m2.

Služby

Služby hotelu - nemůžeme posoudit hotel DONAT, kde jsme rozporu se smlouvou nebyli ubytováni - ale hotel PUNTAMIKA je turistická ubytovna té nejhorší kategorie, kde bych bez rekonstrukce neubytoval ani ukrajinské válečné uprchlíky. Temné chodby, minipokoje, pidikoupelny, výtah z roku 1955... Okolo bazénu bez obsluhy, al inclusive bar jen v hotelu Donat uvnitř, kam zakazovali vstup v plavkách... Celkově velmi nepovedená dovolená. CK po celou dobu dovolené nezvládla poskytnout kontakt na delegáta cestovní kanceláře, který měl být dle smlouvy v ceně zájezdu a měl se pohybovat v oblasti severní Dalmácie. Nemohli jsme proto, klidně v němčině, zájezd reklamovat přímo na místě, neboť recepce na naše protesty ohl. ubytování nereagovala (a nikdo neuměl německy) a rovněž CK naše písemné reklamace doposud ignorovala. Jsem připraven podat žalobu na náhradu škody.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250