Celkové hodnocení
Výborná dovolená, zvláště pro rodiny s dětmi, ale každý si tu najde svoje, kemp se rozšiřuje, vybavenost skvělá, mírné moře, písečná pláž, soustava bazénu je top, hodnotím velmi vysoko čistotu, jeli jsme po několikáté, dříve zkušenosti z karavanu poprvé letos v mobilním domku s verandičkou
Ubytování
Ubytování v malém mobilním domku, základní vybavení OK, super je klimatizace, funguje pouze když se zavřou okna, což je skvělé, ocenili jsme dvě sprchy a wc,základní vybavení nádobím,doporučuji si vzít houbičky, utěrky, drátěnku a mycí přípravek, sňůru a kolíčky. Ložnice malé, ale dostačující , tři skříně na dvě ložnice celkově, doporučuji vybavení nějakými závěsnými háčky na pověšení věcí, i v kuchyni na utěrky. Ocenili jsme sítě oknech. Celkově spokojenost.
Strava
Strava tradiční, my jsme neměli zajištěnou, využívali jsme buď okolních restaurací, nebo jsme si vařili sami. Ceny mírně vzrostly, jídla tak od 80Kn a více. Skvělá káva, zmrzlina a pizza i v restauracích v komplexu.
Služby hotelu
Nebydleli jsme v hotelu.
Pláž
Zátoka, mírný vstup do vody, pro děti ideální, dobrá přehlednost, čistá pláž s pískem, v Chorvatsku jich takových moc není