Villa Penava
od 4 805 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 805 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 40 hodnocení)
Dagmar Buryanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
super
super
moc pěkná a čistá,moře pruzračné a teplé
Stravasamé dobroty .od polévky až po zákusky ,musela jsem se držet
Ubytováníhotel krásný ,čistý,jen bych brala výtah
Službyno ,to trochu selhalo ,neuklízelo se
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Veronika G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost. Můžu jen doporučit. Milý a vstřícný personál.
Naprostá spokojenost. Můžu jen doporučit. Milý a vstřícný personál.
Myslím, že si každý přijde na své...
UbytováníČisté a příjemné prostředí.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Hana C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byly jsme moc spokojené.
Byly jsme moc spokojené.
Moc dobrá - nemám, co bych vytkla.
UbytováníModerní hotel, pokoje vybavené - jen chyběl výtah.
SlužbyOchotný a vstřícný personál, napsaly jsme pochvalu do knihy.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Irena Mičulková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
Až na zpáteční cestu ,kdy jsme jely s polským autobusem se dovolená vydařila
pláž byla velmi blízko hotelu ,čistá ,vhodná hlavně pro seniory .Všude lavičky a stín
Stravavýběr jídel výborný a co se kvality velmi dobré
UbytováníUbytování vynikající,nové čisté
Službypersonál hotelu vstřícný ,velmi milý a ochotný,psaly jsme i pochvalu do jejich knihy hostů
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
František Štěrba
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Aparthotel tvořící depandanci hotelu Antonija v zátoce Gornja Vala - Drvenik. Jedná se o klidnější část . Hotel je blízko moře a dobře vybaven. U hotelu je malý bazen a dostačující parkoviště.
Aparthotel tvořící depandanci hotelu Antonija v zátoce Gornja Vala - Drvenik. Jedná se o klidnější část . Hotel je blízko moře a dobře vybaven. U hotelu je malý bazen a dostačující parkoviště.
pláž blízko hotelu, oblázková, sprchy za poplatek . Na pláži chyběly odpadkové koše . Pláž byla až na víkend méně obsazená.
Polopenze - forma bufetu, jídlo bylo chutné, výběr slabší, neomezená konzumace nápojů alko i nealko. Káva nebyla dobrá.
UbytováníApartmány moderně vybavené, klimatizované a čisté. V souvislosti s koronavirem neprobíhal úklid a výměna ručníků.
SlužbyPersonál hotelu byl velice příjemný a ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Pavel Vrecnik
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé ubytování, jídlo formou švédských stolů, velice příjemný a vstřícný personál a příkladná péče ze strany delegátky.
Skvělé ubytování, jídlo formou švédských stolů, velice příjemný a vstřícný personál a příkladná péče ze strany delegátky.
Čistá, stromy a stín k dispozici. Nedovedu si ale představit plnu sezonu. To bychom neměli šanci najít volné místo na pláži. Je moc úzká. Pláž je 100 m od hotelu. Občerstvení v okolí k dispozici.
StravaJídlo formou švédských stolů, personál v rouškách, deklarovaná ryby denně pouze každý druhý den. Jinak jídlo nemělo chybu.
UbytováníNádherný a klidný hotel. Jenom moc měkké matrace.
SlužbyMoc jsme je nevyužily, ale nabídka aktivit byla na každý den. bylo vidět, že delegátka zná okolí a vyzná se.
Parkování má přemrštěné ceny. 35 KUNA za den po slevě 15 KUNA. Parkujete na slunku, na nezpevněné komunikaci a na vlastní riziko. V plné sezoně není parkoviště schopno pojmout všechny hosty.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Roman Vojtíšek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolení byla plánovaná jako dovolená pro rodiny s malými dětmi. V hotelu úplně chyběly animační programy a hotel není vůbec připraven na ubytovaní rodin s malými dětmi. Chybí dětské hřiště, brouzdaliště, trampolina nebo jiné druhé zábavy pro děti. Děti mohly běhat nebo si hrát na jediné volné ploše, což bylo parkoviště sousedící s druhým hotelem, odkud je personál druhého hotelu vyhazoval. Bazén není uzpůsoben pro jakékoliv hry, protože bezprostředně sousedí s hotelovou restaurací a voda z bázénu stříká na stoly a hosty
Dovolení byla plánovaná jako dovolená pro rodiny s malými dětmi. V hotelu úplně chyběly animační programy a hotel není vůbec připraven na ubytovaní rodin s malými dětmi. Chybí dětské hřiště, brouzdaliště, trampolina nebo jiné druhé zábavy pro děti. Děti mohly běhat nebo si hrát na jediné volné ploše, což bylo parkoviště sousedící s druhým hotelem, odkud je personál druhého hotelu vyhazoval. Bazén není uzpůsoben pro jakékoliv hry, protože bezprostředně sousedí s hotelovou restaurací a voda z bázénu stříká na stoly a hosty
Pláž byla přeplněná, není dostatečně velká vzhledem k počtu návštěvníků, Ráno byly závody, kdo si na pláž umísti ručník a zabere místo
StravaStrava byla průměrná, nenadchne ani neurazí. Uvítal bych zapojení grilu při večeři a větší nabídku dezertů pro děti jako například palačinky, dorty, zmrzllinu atd.
Snídaňový baliček, který měl nahradit snídaní se švédskými stoly, obsahoval na cestu obsahoval 2 x plátek toustového chleba se šunkou a hrušku na osobu, což je podle mne totálně nedostačující.
Ubytovaní bylo bez větších výhrad. Náš pokoj měl klimatizaci v předsíní a bylo problematické uchladit dvě ložnice do kterých se z předsíně vcházelo.
SlužbyPersonal byl ochotný, slušný a přátelský
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.