Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Privátní domy

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Eliška Raková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž v Nemiře narozdíl od Omiše alespoň nebyla tak moc "hlava na hlavě". Chyběly mi tam ale plážové sprchy, na které jsem u moře prostě zvyklá, a toaleta (do apartmánu to byla docela štreka a do hodně prudkého kopce), takže jsem si se sebou nosili láhev čisté vody navíc na oplachování od soli. Část pláže byla s jemnými kamínky (až skoro písek).

Strava

Vařili jsme si sami s tím, že si budem chodit na večeře do restaurací. Za to jsem byla ráda, jelikož lidi ubytovaní s námi, co měli polopenzi, si dost stěžovali na malé porce, že se jim to za tu cenu neoplatilo - to ovšem nemůžu potvrdit z vlastní zkušenosti :-)

Ubytování

Ubytovaní jsme byli v apartmánu Marko. Když jsme přijeli, paní domácí nevěděla, jestli máme mít studio nebo apartmán, takže nakonec nás "šoupla" do přízemního apartmánu pro čtyři s tím, že si můžeme vybrat, na které posteli budeme spát :-) Prostoru jsme měli hodně, jen se moc nelíbilo, že okno z ložnice vedlo do uzavřeného prostoru pod schody, kde měli majitelé starý rozbitý nábytek, takže se tam nedalo vyvětrat a byla tam pořád tma. Koupelna byla takový průměr, jen v ní nešly zavírat dveře, jelikož měly utržený spodní pant. Trochu mě zklamala kuchyňka, doufala jsem, že bude aspoň trošku líp vybavená... byly tam jen dva horší hrnce, nějaké talířky, pár příborů a zbytky nějakých hrnečků. Kdybych to věděla, vzala bych si z domu alespoň nějaké prkýnko na krájení a malou pánvičku...
S parkováním hned u apartmánu nebyl problém, před apartmánem jsme měli i malé venkovní posezení, odkud byl i průhled na moře mezi domy před námi. Škoda jen, že přepážka s vedlejším apartmánem byla rozbitá a odstavená bokem, takže jsme neměli moc soukromí a naši sousedé venku neustále kouřili, takže to šlo všechno nám do pokoje.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Eliška Raková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž v Nemiře narozdíl od Omiše alespoň nebyla tak moc "hlava na hlavě". Chyběly mi tam ale plážové sprchy, na které jsem u moře prostě zvyklá, a toaleta (do apartmánu to byla docela štreka a do hodně prudkého kopce), takže jsem si se sebou nosili láhev čisté vody navíc na oplachování od soli. Část pláže byla s jemnými kamínky (až skoro písek).

Strava

Vařili jsme si sami s tím, že si budem chodit na večeře do restaurací. Za to jsem byla ráda, jelikož lidi ubytovaní s námi, co měli polopenzi, si dost stěžovali na malé porce, že se jim to za tu cenu neoplatilo - to ovšem nemůžu potvrdit z vlastní zkušenosti :-)

Ubytování

Ubytovaní jsme byli v apartmánu Marko. Když jsme přijeli, paní domácí nevěděla, jestli máme mít studio nebo apartmán, takže nakonec nás "šoupla" do přízemního apartmánu pro čtyři s tím, že si můžeme vybrat, na které posteli budeme spát :-) Prostoru jsme měli hodně, jen se moc nelíbilo, že okno z ložnice vedlo do uzavřeného prostoru pod schody, kde měli majitelé starý rozbitý nábytek, takže se tam nedalo vyvětrat a byla tam pořád tma. Koupelna byla takový průměr, jen v ní nešly zavírat dveře, jelikož měly utržený spodní pant. Trochu mě zklamala kuchyňka, doufala jsem, že bude aspoň trošku líp vybavená... byly tam jen dva horší hrnce, nějaké talířky, pár příborů a zbytky nějakých hrnečků. Kdybych to věděla, vzala bych si z domu alespoň nějaké prkýnko na krájení a malou pánvičku...
S parkováním hned u apartmánu nebyl problém, před apartmánem jsme měli i malé venkovní posezení, odkud byl i průhled na moře mezi domy před námi. Škoda jen, že přepážka s vedlejším apartmánem byla rozbitá a odstavená bokem, takže jsme neměli moc soukromí a naši sousedé venku neustále kouřili, takže to šlo všechno nám do pokoje.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250