Villa Penava
od 4 805 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 805 Kč za os.
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Eliška Raková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž v Nemiře narozdíl od Omiše alespoň nebyla tak moc "hlava na hlavě". Chyběly mi tam ale plážové sprchy, na které jsem u moře prostě zvyklá, a toaleta (do apartmánu to byla docela štreka a do hodně prudkého kopce), takže jsem si se sebou nosili láhev čisté vody navíc na oplachování od soli. Část pláže byla s jemnými kamínky (až skoro písek).
StravaVařili jsme si sami s tím, že si budem chodit na večeře do restaurací. Za to jsem byla ráda, jelikož lidi ubytovaní s námi, co měli polopenzi, si dost stěžovali na malé porce, že se jim to za tu cenu neoplatilo - to ovšem nemůžu potvrdit z vlastní zkušenosti :-)
UbytováníUbytovaní jsme byli v apartmánu Marko. Když jsme přijeli, paní domácí nevěděla, jestli máme mít studio nebo apartmán, takže nakonec nás "šoupla" do přízemního apartmánu pro čtyři s tím, že si můžeme vybrat, na které posteli budeme spát :-) Prostoru jsme měli hodně, jen se moc nelíbilo, že okno z ložnice vedlo do uzavřeného prostoru pod schody, kde měli majitelé starý rozbitý nábytek, takže se tam nedalo vyvětrat a byla tam pořád tma. Koupelna byla takový průměr, jen v ní nešly zavírat dveře, jelikož měly utržený spodní pant. Trochu mě zklamala kuchyňka, doufala jsem, že bude aspoň trošku líp vybavená... byly tam jen dva horší hrnce, nějaké talířky, pár příborů a zbytky nějakých hrnečků. Kdybych to věděla, vzala bych si z domu alespoň nějaké prkýnko na krájení a malou pánvičku...
S parkováním hned u apartmánu nebyl problém, před apartmánem jsme měli i malé venkovní posezení, odkud byl i průhled na moře mezi domy před námi. Škoda jen, že přepážka s vedlejším apartmánem byla rozbitá a odstavená bokem, takže jsme neměli moc soukromí a naši sousedé venku neustále kouřili, takže to šlo všechno nám do pokoje.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Eliška Raková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž v Nemiře narozdíl od Omiše alespoň nebyla tak moc "hlava na hlavě". Chyběly mi tam ale plážové sprchy, na které jsem u moře prostě zvyklá, a toaleta (do apartmánu to byla docela štreka a do hodně prudkého kopce), takže jsem si se sebou nosili láhev čisté vody navíc na oplachování od soli. Část pláže byla s jemnými kamínky (až skoro písek).
StravaVařili jsme si sami s tím, že si budem chodit na večeře do restaurací. Za to jsem byla ráda, jelikož lidi ubytovaní s námi, co měli polopenzi, si dost stěžovali na malé porce, že se jim to za tu cenu neoplatilo - to ovšem nemůžu potvrdit z vlastní zkušenosti :-)
UbytováníUbytovaní jsme byli v apartmánu Marko. Když jsme přijeli, paní domácí nevěděla, jestli máme mít studio nebo apartmán, takže nakonec nás "šoupla" do přízemního apartmánu pro čtyři s tím, že si můžeme vybrat, na které posteli budeme spát :-) Prostoru jsme měli hodně, jen se moc nelíbilo, že okno z ložnice vedlo do uzavřeného prostoru pod schody, kde měli majitelé starý rozbitý nábytek, takže se tam nedalo vyvětrat a byla tam pořád tma. Koupelna byla takový průměr, jen v ní nešly zavírat dveře, jelikož měly utržený spodní pant. Trochu mě zklamala kuchyňka, doufala jsem, že bude aspoň trošku líp vybavená... byly tam jen dva horší hrnce, nějaké talířky, pár příborů a zbytky nějakých hrnečků. Kdybych to věděla, vzala bych si z domu alespoň nějaké prkýnko na krájení a malou pánvičku...
S parkováním hned u apartmánu nebyl problém, před apartmánem jsme měli i malé venkovní posezení, odkud byl i průhled na moře mezi domy před námi. Škoda jen, že přepážka s vedlejším apartmánem byla rozbitá a odstavená bokem, takže jsme neměli moc soukromí a naši sousedé venku neustále kouřili, takže to šlo všechno nám do pokoje.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.