Lončar Hodnocení: 2/5
od 3 850 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 850 Kč za os.
od 3 054 Kč za os.
od 4 809 Kč za os.
od 5 496 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 15 hodnocení)
Jan Gargela
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea Křečková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po patnácti letech jsem opět zavítala do střední Dalmácie a opět mě uchvátila svojí krásou.Nádherně azurové čisté moře a nad ním tyčící se drsné hory a pobřeží lemovaná nádhernými starobylými kamennými městy. Olivové háje, palmové kolonády podél moře a nezapomenutelné západy slunce.
Po patnácti letech jsem opět zavítala do střední Dalmácie a opět mě uchvátila svojí krásou.Nádherně azurové čisté moře a nad ním tyčící se drsné hory a pobřeží lemovaná nádhernými starobylými kamennými městy. Olivové háje, palmové kolonády podél moře a nezapomenutelné západy slunce.
Jedním slovem kouzelná . Oblázková pozvolný přístup do moře, čistá azurová voda a další výhoda málo lidí na pláži. Moře je zde klidné, ale občas i přišly i větší vlny což ohromě ocenily děti. Jinak doporučuji i šnorchl. Zajisté ti co navštívili Karibik nebo Egypt nebudou uchváceni, ale rozhodně i zde je na co koukat.
Rádi se sem opět vrátíme.
Naše rodina si zaplatila all inclusive light. Ráda bych cestovní kanceláři doporučila po reakcích ostatních lidí, aby raději nabízela plnou penzi s nápoji. Protože, tak předejde konfliktům, které nastali od ostatních účastníků zájezdu, kteří abslovali třeba pobyty v Egyptě se službou all inclusive a nerozlišují dodatek slova light. Z naší strany nebyl žádný problém co se týká této služby jen jsme byli zklamaní snídaněma. Malý výběr jídla a nápojů a nekvalitní čaj a káva. Obědy a večeře nás naopak velice překvapili výběr byl sice ze dvou jídel, ale bohatě zastoupen co do počtu zeleniny, ovoce a na své si přišli i milovníci ryb a jídlo bylo uvařené velice chutně.
UbytováníVilla Paškal mě zaujala už tím,že se nachází přímo u pláže. Což uvítají rodiny s malými dětmi i postarší lidé. Cokoliv zapomenete na pokoji nebo si chcete odskočit na toaletu do soukromí neskutečně oceníte.
My jsme byli ubytovaní ve vile A v apartmánu , takže jsme měli nádherný výhled na moře i na bazén. Pokoje byli vkusně zařízené k dispozici je i plně vybavená kuchyňka a televize s jedním českým programem a hlavně wifi. Klimatizace byla za poplatek, ale my jsme ji nevyužili jelikož z předcházejících zkušeností vím, že většinou její použití končí angínou a nachlazením.
V této kolonce musím velice pochválit delegátku paní Alenu Sedlákovou jelikož od příjezdu k hotelu až do doby odjezdu se o nás výborně starala a pomáhala nám s jakýmkoliv problémem a okamžitě vyřídila kladně náš požadavek. Dokonce nás velice mile a lidsky překvapil majitel hotelu pan Paškal kdy si náš pětiletý syn na schodech ošklivě rozsekl hlavu a jak paní delegátka, tak pan majitel nám byli okamžitě nápomocni a navigovali nás do města kde jsme vyhledali lékařskou pomoc .
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Filtrovat recenze
Sylva Adámková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Změna destinace 5 dní předem, cesta horor, špatný pokoj, moc se neuklizi, v posteli ŠTĚNICE!
Změna destinace 5 dní předem, cesta horor, špatný pokoj, moc se neuklizi, v posteli ŠTĚNICE!
Pláž čistá, voda průzračna do několika metrů, žádní ježci. Ale ani jedno veřejné WC!
StravaSnídaně chutné (švédský stůl), večeře: každý den doplněk :v misce suché zelí či suchý salát. Občas bez ubrousku nebo vody. Po večeři odnesou talíř s přiborem a dezert např.palacinku jíme rukama a utíráme se kapesnikem.
UbytováníTemný vlhký pokoj, slunce jen na balkoně, na něm šlahouny vina. Úklid v po a čt, při příjezdu chuchvalce prachu a mrtvý hmyz, nikdo to neuklidil.
SlužbyJediná služba je úklid, který je mizerný, viz výše.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemný pobyt dle představ.
Příjemný pobyt dle představ.
Super dostupnost, krásně čistá pláž, méně lidí, naprosto bez chyby.
StravaPolopenze dostačující, otevřená kuchyně k nahlédnutí na přípravu, porce dostačující, obsluha rychá a komunikativní.
UbytováníUbytování solidní, apartmány větší, celkový dojem kazí hlučnější restaurace, která je součástí vily.
SlužbySlužby na úrovni.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Miloš Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan Gargela
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Andrea Křečková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po patnácti letech jsem opět zavítala do střední Dalmácie a opět mě uchvátila svojí krásou.Nádherně azurové čisté moře a nad ním tyčící se drsné hory a pobřeží lemovaná nádhernými starobylými kamennými městy. Olivové háje, palmové kolonády podél moře a nezapomenutelné západy slunce.
Po patnácti letech jsem opět zavítala do střední Dalmácie a opět mě uchvátila svojí krásou.Nádherně azurové čisté moře a nad ním tyčící se drsné hory a pobřeží lemovaná nádhernými starobylými kamennými městy. Olivové háje, palmové kolonády podél moře a nezapomenutelné západy slunce.
Jedním slovem kouzelná . Oblázková pozvolný přístup do moře, čistá azurová voda a další výhoda málo lidí na pláži. Moře je zde klidné, ale občas i přišly i větší vlny což ohromě ocenily děti. Jinak doporučuji i šnorchl. Zajisté ti co navštívili Karibik nebo Egypt nebudou uchváceni, ale rozhodně i zde je na co koukat.
Rádi se sem opět vrátíme.
Naše rodina si zaplatila all inclusive light. Ráda bych cestovní kanceláři doporučila po reakcích ostatních lidí, aby raději nabízela plnou penzi s nápoji. Protože, tak předejde konfliktům, které nastali od ostatních účastníků zájezdu, kteří abslovali třeba pobyty v Egyptě se službou all inclusive a nerozlišují dodatek slova light. Z naší strany nebyl žádný problém co se týká této služby jen jsme byli zklamaní snídaněma. Malý výběr jídla a nápojů a nekvalitní čaj a káva. Obědy a večeře nás naopak velice překvapili výběr byl sice ze dvou jídel, ale bohatě zastoupen co do počtu zeleniny, ovoce a na své si přišli i milovníci ryb a jídlo bylo uvařené velice chutně.
UbytováníVilla Paškal mě zaujala už tím,že se nachází přímo u pláže. Což uvítají rodiny s malými dětmi i postarší lidé. Cokoliv zapomenete na pokoji nebo si chcete odskočit na toaletu do soukromí neskutečně oceníte.
My jsme byli ubytovaní ve vile A v apartmánu , takže jsme měli nádherný výhled na moře i na bazén. Pokoje byli vkusně zařízené k dispozici je i plně vybavená kuchyňka a televize s jedním českým programem a hlavně wifi. Klimatizace byla za poplatek, ale my jsme ji nevyužili jelikož z předcházejících zkušeností vím, že většinou její použití končí angínou a nachlazením.
V této kolonce musím velice pochválit delegátku paní Alenu Sedlákovou jelikož od příjezdu k hotelu až do doby odjezdu se o nás výborně starala a pomáhala nám s jakýmkoliv problémem a okamžitě vyřídila kladně náš požadavek. Dokonce nás velice mile a lidsky překvapil majitel hotelu pan Paškal kdy si náš pětiletý syn na schodech ošklivě rozsekl hlavu a jak paní delegátka, tak pan majitel nám byli okamžitě nápomocni a navigovali nás do města kde jsme vyhledali lékařskou pomoc .
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.