Apartmány Medena Hodnocení: 3/5
od 2 131 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 131 Kč za os.
od 3 480 Kč za os.
od 5 280 Kč za os.
od 2 669 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.
Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.
První den jsme byly na jedné plážičce, kde bylo moře trochu kalné...ale to byla si jen náhoda. Další den jsme pak byly na jiné, o kousek dál a tam bylo čisté. Sice trochu studené, ale to vůbec nevadí.
StravaSnídaně švédské stoly a večeře výběr ze tří jídel mi vyhovovala. Vařili moc dobře...já jsem co se týče jídla nenáročná, takže mi opravdu chutnalo. Byly jsme i na jídle v restauraci nedaleko a tam teda také vařili moc dobře. Stravovaly jsme se ve Vile Kairos, číšníci byli také moc milí :)
UbytováníUbytování na jedničku. V našem penzionku skoro nikdo nebyl, myslím že jen my a ještě někdo, takže byl klid. Jsem ráda, že jsme si nevybraly Kairos, tam bylo plno a bylo to dost malé. Příště už jedině do apartmánu. Měly jsme soukromí, svou kuchyňku, lednici...všechno vypadalo nově, zřejmě zrekonstruované. Opravdu mě to překvapilo - mile. Pan a paní domácí byli moc milí. A slečna delegátka Sandra se o nás hezky starala a byla také moc milá. Akorát jsme měly být v Mileně a když jsme přijely, Sandra měla v papírech, že jsme v Mamutu. nějaký zmatek s ubytováním a tohle se stalo i jiným lidem, že je nakonec dali jinam. Ale tak stane se...nakonec jsem fakt ráda, že jsme byly v Mamutu.
SlužbySlužby byly super. Nic nám nechybělo...a kdyby jo, stačilo říct panu domácímu, co bydlel pod námi :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.
Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.
První den jsme byly na jedné plážičce, kde bylo moře trochu kalné...ale to byla si jen náhoda. Další den jsme pak byly na jiné, o kousek dál a tam bylo čisté. Sice trochu studené, ale to vůbec nevadí.
StravaSnídaně švédské stoly a večeře výběr ze tří jídel mi vyhovovala. Vařili moc dobře...já jsem co se týče jídla nenáročná, takže mi opravdu chutnalo. Byly jsme i na jídle v restauraci nedaleko a tam teda také vařili moc dobře. Stravovaly jsme se ve Vile Kairos, číšníci byli také moc milí :)
UbytováníUbytování na jedničku. V našem penzionku skoro nikdo nebyl, myslím že jen my a ještě někdo, takže byl klid. Jsem ráda, že jsme si nevybraly Kairos, tam bylo plno a bylo to dost malé. Příště už jedině do apartmánu. Měly jsme soukromí, svou kuchyňku, lednici...všechno vypadalo nově, zřejmě zrekonstruované. Opravdu mě to překvapilo - mile. Pan a paní domácí byli moc milí. A slečna delegátka Sandra se o nás hezky starala a byla také moc milá. Akorát jsme měly být v Mileně a když jsme přijely, Sandra měla v papírech, že jsme v Mamutu. nějaký zmatek s ubytováním a tohle se stalo i jiným lidem, že je nakonec dali jinam. Ale tak stane se...nakonec jsem fakt ráda, že jsme byly v Mamutu.
SlužbySlužby byly super. Nic nám nechybělo...a kdyby jo, stačilo říct panu domácímu, co bydlel pod námi :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.