Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Apartmány Mamut

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Trogir

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.

Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

První den jsme byly na jedné plážičce, kde bylo moře trochu kalné...ale to byla si jen náhoda. Další den jsme pak byly na jiné, o kousek dál a tam bylo čisté. Sice trochu studené, ale to vůbec nevadí.

Strava

Snídaně švédské stoly a večeře výběr ze tří jídel mi vyhovovala. Vařili moc dobře...já jsem co se týče jídla nenáročná, takže mi opravdu chutnalo. Byly jsme i na jídle v restauraci nedaleko a tam teda také vařili moc dobře. Stravovaly jsme se ve Vile Kairos, číšníci byli také moc milí :)

Ubytování

Ubytování na jedničku. V našem penzionku skoro nikdo nebyl, myslím že jen my a ještě někdo, takže byl klid. Jsem ráda, že jsme si nevybraly Kairos, tam bylo plno a bylo to dost malé. Příště už jedině do apartmánu. Měly jsme soukromí, svou kuchyňku, lednici...všechno vypadalo nově, zřejmě zrekonstruované. Opravdu mě to překvapilo - mile. Pan a paní domácí byli moc milí. A slečna delegátka Sandra se o nás hezky starala a byla také moc milá. Akorát jsme měly být v Mileně a když jsme přijely, Sandra měla v papírech, že jsme v Mamutu. nějaký zmatek s ubytováním a tohle se stalo i jiným lidem, že je nakonec dali jinam. Ale tak stane se...nakonec jsem fakt ráda, že jsme byly v Mamutu.

Služby

Služby byly super. Nic nám nechybělo...a kdyby jo, stačilo říct panu domácímu, co bydlel pod námi :)

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.

Nejlepší dovolená. Jezdím do Chorvatska už hodně let a tohle byla opravdu nejlepší dovolená. Vždycky jsme jezdili autobusem a letos letadlem. A od teď jedině letadlem. Je to pohodlnější, člověk je tam za chvíli.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

První den jsme byly na jedné plážičce, kde bylo moře trochu kalné...ale to byla si jen náhoda. Další den jsme pak byly na jiné, o kousek dál a tam bylo čisté. Sice trochu studené, ale to vůbec nevadí.

Strava

Snídaně švédské stoly a večeře výběr ze tří jídel mi vyhovovala. Vařili moc dobře...já jsem co se týče jídla nenáročná, takže mi opravdu chutnalo. Byly jsme i na jídle v restauraci nedaleko a tam teda také vařili moc dobře. Stravovaly jsme se ve Vile Kairos, číšníci byli také moc milí :)

Ubytování

Ubytování na jedničku. V našem penzionku skoro nikdo nebyl, myslím že jen my a ještě někdo, takže byl klid. Jsem ráda, že jsme si nevybraly Kairos, tam bylo plno a bylo to dost malé. Příště už jedině do apartmánu. Měly jsme soukromí, svou kuchyňku, lednici...všechno vypadalo nově, zřejmě zrekonstruované. Opravdu mě to překvapilo - mile. Pan a paní domácí byli moc milí. A slečna delegátka Sandra se o nás hezky starala a byla také moc milá. Akorát jsme měly být v Mileně a když jsme přijely, Sandra měla v papírech, že jsme v Mamutu. nějaký zmatek s ubytováním a tohle se stalo i jiným lidem, že je nakonec dali jinam. Ale tak stane se...nakonec jsem fakt ráda, že jsme byly v Mamutu.

Služby

Služby byly super. Nic nám nechybělo...a kdyby jo, stačilo říct panu domácímu, co bydlel pod námi :)

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250