Bonaca Penzion A Mobilhome Hodnocení: 3/5
od 3 210 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 210 Kč za os.
od 2 474 Kč za os.
od 12 284 Kč za os.
od 9 082 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Jolana Šišková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme docela zklamaní z ubytování, z mnoha lidí na pláži, kde se nedalo opravdu skoro pohnout...večer velká možnost vyžití ve městě, ale příště už bych sem nejela.
Velmi bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu a ochotu pana delegáta.
Zato páni řidiči, kteří nás přepravovali tam i zpět už tolik příjemní nebyli.
Byli jsme docela zklamaní z ubytování, z mnoha lidí na pláži, kde se nedalo opravdu skoro pohnout...večer velká možnost vyžití ve městě, ale příště už bych sem nejela.
Velmi bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu a ochotu pana delegáta.
Zato páni řidiči, kteří nás přepravovali tam i zpět už tolik příjemní nebyli.
Pláž, kterou jsme měli nejblíže od ubytování (cca do 400m) byla velmi přeplněná. Téměř si nebylo kam lehnout. Klidnější pláže byly daleko. Jinak voda čistá.
StravaV Hotelu Nikola, kam jsme se docházeli stravovat, vařili dobře, jen porce byly docela malé (zejména co se týká příloh) - chlapům to nestačilo. Jinak oceňuji salátový bufet k večeři. Snídaně byly trochu jednotvárné, ale celkově si myslím, že stravování odpovídalo ceně.
UbytováníBylo nám řečeno, že budeme bydlet v části Vodice - Srima (stojí to i ve smlouvě). Do Srimy jsme to ale měli docela daleko, což mě mrzí, protože tam nebyly tolik natřískané pláže. Navíc slíbené tří hvězdičkové privátní pokoje měly ke třem hvězdičkám docela daleko (alespoň když srovnám ubytování, které nám v předchozích letech za srovnatelnou cenu zajistily jiné CK). Naše koupelna (byl to sprchový kout s umyvadlem a záchodem dohromady) byla tak malá, že když chtěl přítel jít na toaletu, musel z držáku sundat toaletní papír, aby se tam vůbec vlezl. Pokoj byl také maličký, ale na přespání stačil. Měli jme k dispozici terasu, jen škoda, že nebyla zastřešená ani osvětlená.
SlužbyV depandanci hotelu (v apartmánu Nikola) se kromě ubytování o žádných službách mluvit nedá.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Jolana Šišková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme docela zklamaní z ubytování, z mnoha lidí na pláži, kde se nedalo opravdu skoro pohnout...večer velká možnost vyžití ve městě, ale příště už bych sem nejela.
Velmi bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu a ochotu pana delegáta.
Zato páni řidiči, kteří nás přepravovali tam i zpět už tolik příjemní nebyli.
Byli jsme docela zklamaní z ubytování, z mnoha lidí na pláži, kde se nedalo opravdu skoro pohnout...večer velká možnost vyžití ve městě, ale příště už bych sem nejela.
Velmi bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu a ochotu pana delegáta.
Zato páni řidiči, kteří nás přepravovali tam i zpět už tolik příjemní nebyli.
Pláž, kterou jsme měli nejblíže od ubytování (cca do 400m) byla velmi přeplněná. Téměř si nebylo kam lehnout. Klidnější pláže byly daleko. Jinak voda čistá.
StravaV Hotelu Nikola, kam jsme se docházeli stravovat, vařili dobře, jen porce byly docela malé (zejména co se týká příloh) - chlapům to nestačilo. Jinak oceňuji salátový bufet k večeři. Snídaně byly trochu jednotvárné, ale celkově si myslím, že stravování odpovídalo ceně.
UbytováníBylo nám řečeno, že budeme bydlet v části Vodice - Srima (stojí to i ve smlouvě). Do Srimy jsme to ale měli docela daleko, což mě mrzí, protože tam nebyly tolik natřískané pláže. Navíc slíbené tří hvězdičkové privátní pokoje měly ke třem hvězdičkám docela daleko (alespoň když srovnám ubytování, které nám v předchozích letech za srovnatelnou cenu zajistily jiné CK). Naše koupelna (byl to sprchový kout s umyvadlem a záchodem dohromady) byla tak malá, že když chtěl přítel jít na toaletu, musel z držáku sundat toaletní papír, aby se tam vůbec vlezl. Pokoj byl také maličký, ale na přespání stačil. Měli jme k dispozici terasu, jen škoda, že nebyla zastřešená ani osvětlená.
SlužbyV depandanci hotelu (v apartmánu Nikola) se kromě ubytování o žádných službách mluvit nedá.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.