Bonaca Penzion A Mobilhome Hodnocení: 3/5
od 3 210 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 210 Kč za os.
od 2 474 Kč za os.
od 12 284 Kč za os.
od 9 082 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Rudolf S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojený ve všech ohledech,dovolená splnila mé očekávání.Celkový dojem trošku kazí invaze komárů,ale tu neovlivní nikdo.DDá se to řešit na místě.
Spokojený ve všech ohledech,dovolená splnila mé očekávání.Celkový dojem trošku kazí invaze komárů,ale tu neovlivní nikdo.DDá se to řešit na místě.
Na pláž z vily cesta cca 5 minut pěšky uličkami ne příliš frekventovanými.Pláž čistá,voda průzračná.Lidí v době 10.7. nebylo mnoho,žádné problémy s chováním ostatních rekreantů.Možnost šnorchlování,ale hledání a výlov mušlí docela obtížný s ohledem na místy až desetimetrovou hloubku.
StravaStravovali jsme se sami,nicméně u vily vlastní krb,kde je možné kdykoli cokoli upéct,posedět.Stravování ve městě všude na úrovni,snad jen ceny základních potravin celkem o dost vyšší než jsme zvyklí.
UbytováníUbytování špičkové,nová vila,čisto klidová oblast.Plně vybavené apartmány,vše čisté,funkční,s majiteli kvalitní domluva a ti vždy ve všem vyšli vstříc.
SlužbyVlatníci vily ve všem vstřícní ochotní vždy plnohodnotně poradit a pomoci.Maximální výhoda - klimatizace,internet.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Jakub Machel
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo velice kvalitní v nádherném domě s dobře zařízeným interiérem. Vše působilo nově a čistě. Pláž nebyla daleko a kvalita pláží byla více než dostačující. Kaňkou bylo málo občerstvovacích stánků v místě naší pláže, kde by se připravovaly rybí a jiné místní speciality. Vzhledem k tomu, že jsme si nechali cestovní kanceláří pouze zajistit ubytování bez jídla, dopravy a pojištění, mírně nás zaskočil rozdíl mezi skutečnou cenou pronájmu a částkou, kterou si účtuje cestovní kancelář.
Ubytování bylo velice kvalitní v nádherném domě s dobře zařízeným interiérem. Vše působilo nově a čistě. Pláž nebyla daleko a kvalita pláží byla více než dostačující. Kaňkou bylo málo občerstvovacích stánků v místě naší pláže, kde by se připravovaly rybí a jiné místní speciality. Vzhledem k tomu, že jsme si nechali cestovní kanceláří pouze zajistit ubytování bez jídla, dopravy a pojištění, mírně nás zaskočil rozdíl mezi skutečnou cenou pronájmu a částkou, kterou si účtuje cestovní kancelář.
K ubytování nemáme výhrady, odpovídalo nabídce.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Jakub Machel
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo velice kvalitní v nádherném domě s dobře zařízeným interiérem. Vše působilo nově a čistě. Pláž nebyla daleko a kvalita pláží byla více než dostačující. Kaňkou bylo málo občerstvovacích stánků v místě naší pláže, kde by se připravovaly rybí a jiné místní speciality. Vzhledem k tomu, že jsme si nechali cestovní kanceláří pouze zajistit ubytování bez jídla, dopravy a pojištění, mírně nás zaskočil rozdíl mezi skutečnou cenou pronájmu a částkou, kterou si účtuje cestovní kancelář.
Ubytování bylo velice kvalitní v nádherném domě s dobře zařízeným interiérem. Vše působilo nově a čistě. Pláž nebyla daleko a kvalita pláží byla více než dostačující. Kaňkou bylo málo občerstvovacích stánků v místě naší pláže, kde by se připravovaly rybí a jiné místní speciality. Vzhledem k tomu, že jsme si nechali cestovní kanceláří pouze zajistit ubytování bez jídla, dopravy a pojištění, mírně nás zaskočil rozdíl mezi skutečnou cenou pronájmu a částkou, kterou si účtuje cestovní kancelář.
K ubytování nemáme výhrady, odpovídalo nabídce.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Rudolf S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojený ve všech ohledech,dovolená splnila mé očekávání.Celkový dojem trošku kazí invaze komárů,ale tu neovlivní nikdo.DDá se to řešit na místě.
Spokojený ve všech ohledech,dovolená splnila mé očekávání.Celkový dojem trošku kazí invaze komárů,ale tu neovlivní nikdo.DDá se to řešit na místě.
Na pláž z vily cesta cca 5 minut pěšky uličkami ne příliš frekventovanými.Pláž čistá,voda průzračná.Lidí v době 10.7. nebylo mnoho,žádné problémy s chováním ostatních rekreantů.Možnost šnorchlování,ale hledání a výlov mušlí docela obtížný s ohledem na místy až desetimetrovou hloubku.
StravaStravovali jsme se sami,nicméně u vily vlastní krb,kde je možné kdykoli cokoli upéct,posedět.Stravování ve městě všude na úrovni,snad jen ceny základních potravin celkem o dost vyšší než jsme zvyklí.
UbytováníUbytování špičkové,nová vila,čisto klidová oblast.Plně vybavené apartmány,vše čisté,funkční,s majiteli kvalitní domluva a ti vždy ve všem vyšli vstříc.
SlužbyVlatníci vily ve všem vstřícní ochotní vždy plnohodnotně poradit a pomoci.Maximální výhoda - klimatizace,internet.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zoltán Benő
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
APARTMÁN BYL V SOULADU S CENOU, I KDYŽ POSTEL BYLA NEPŘÍJEMNÁ. NA TERASE BYLO MOŽNÉ SE POHODLNĚ USADIT. OKOLÍ BYLO KLIDNÉ, COŽ BYLO TAKÉ DÍKY KONCI LÉTA. MAJITEL BYL PŘÍVĚTIVÝ A OCHOTNÝ POMOCI. CENTRUM VODIC, KDE ŽIJE ŽIVOT, BYLO PĚŠKY VELMI DALEKO, 25 MINUT, 1,5-1,8 KM.
APARTMÁN BYL V SOULADU S CENOU, I KDYŽ POSTEL BYLA NEPŘÍJEMNÁ. NA TERASE BYLO MOŽNÉ SE POHODLNĚ USADIT. OKOLÍ BYLO KLIDNÉ, COŽ BYLO TAKÉ DÍKY KONCI LÉTA. MAJITEL BYL PŘÍVĚTIVÝ A OCHOTNÝ POMOCI. CENTRUM VODIC, KDE ŽIJE ŽIVOT, BYLO PĚŠKY VELMI DALEKO, 25 MINUT, 1,5-1,8 KM.
PŘÍMOŘÍ JE KRÁSNÉ, ALE NEUVĚŘITELNĚ PŘEPLNĚNÉ (PLÁŽ V OKOLÍ HOTELU IMPERIAL). RADĚJI JSME SE AUTEM PŘESUNULI DO BLÍZKÉHO MĚSTEČKA SRIMÁ, KDE BYLO LIDÍ MÁLO.
UbytováníUBYTOVÁNÍ JAK JSEM PSAL BYLO VHODNÉ VZHLEDEM K CENĚ. CO BYLO ZAJÍMAVÉ, ŽE KLIMATIZACI VYŽADOVAL MAJITEL ZAPLACENOU 35 EUR HNED PŘI PŘÍJEZDU. AČKOLI JSEM V NABÍDCE ČETL, ŽE JE V CENĚ.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Kateřina Holovčáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hlavní pláž byla poněkud přeplněná, vyplatilo se přijít ráno a zaplatit si lehátko za 25kun, což byl podle mě celkem luxus, odpoledne to byla doslova "hlava na hlavě" a někteří turisti neměli problém dát si ručník k lehátkám pod nohy, aby nebylo kudy chodit do vody - ale to je o lidech.. Jinak kdo jede autem nebo není línej chodit, našli se i krásný pláže, doporučuju pláž za hotelem Punta, kde byli krásný oblázky a velmi mírnej vstup do moře - pro děti ideální. Moře tam bylo krásně čistý.
StravaStrava bylo podle instrukcí a nebyla příliš rozmanitá. Líbil se mi hlavně dostatek zeleniny k večeři (rajčata, okurky, salát, zelí, případně mrkev a paprika). V hotelu Nikola se stravuje velké množství lidí, proto se někdy muselo čekat na stůl. Na výběr bylo k večeři vždy ze tří jídel. Snídaně byly vesměs stejné - salám, sýr, marmeláda, džem, med, máslo, müsli, lupínky, případně vajíčka, párky byli jednou a nějaké klobásky taky.
UbytováníSpokojenost, ačkoliv v původních pokynech bylo psáno že ubytování bude až kolem 13hodiny, my jsme už v deset hodin bydlely. Majitelem je postarší pán, ale velmi snaživej vyhovět.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.