Bonaca Penzion A Mobilhome Hodnocení: 3/5
od 3 210 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 210 Kč za os.
od 2 474 Kč za os.
od 12 284 Kč za os.
od 9 082 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Hana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost, prostředí krásné. Koupaní super.
Spokojenost, prostředí krásné. Koupaní super.
Lidí dost, pláže čisté. Doporučuji
UbytováníUbytování splnilo naše očekávání.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Kakačová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla báječná není co dodat.Jediné co zkazilo celkový dojem byl absolutní nezájem delegáta o klienty.Celý týden se neobjevil a o odjezdovém dni jsme si vše museli zjistit sami.Toto se mi ještě u cestovky Victoria ještě nestalo.Vždy jsem byla se službamy delegáta velmi spokojená.Tentokrát jsem velmi nespokojená!!!!!!!!
Dovolená byla báječná není co dodat.Jediné co zkazilo celkový dojem byl absolutní nezájem delegáta o klienty.Celý týden se neobjevil a o odjezdovém dni jsme si vše museli zjistit sami.Toto se mi ještě u cestovky Victoria ještě nestalo.Vždy jsem byla se službamy delegáta velmi spokojená.Tentokrát jsem velmi nespokojená!!!!!!!!
Dostupnost a čistota pláže vynikající až na ty davy lidí,ale s tím se bohužel člověk musí vyrovnat.Jinak super!!
StravaBez stravy.
UbytováníUbytování bylo velmi pěkné!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Hana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost, prostředí krásné. Koupaní super.
Spokojenost, prostředí krásné. Koupaní super.
Lidí dost, pláže čisté. Doporučuji
UbytováníUbytování splnilo naše očekávání.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolenou jsme si i tak užili, počítali jsme předem s tím, že nejedeme do luxusu, který je obvyklý např. v Turecku nebo Španělsku
dovolenou jsme si i tak užili, počítali jsme předem s tím, že nejedeme do luxusu, který je obvyklý např. v Turecku nebo Španělsku
pláže malé, přelidněné - muselo se zajít celkem daleko od hotelu aby byl trochu klid - moře hezké, čisté
chyběla téměř možnost zapůjčení lehátek
snídaně každý den to stejné - nebylo žádné pečivo na výběr, chyběla zelenina, jogurty
večery - výběr ze 3 menu - nikdo se nezeptal na nápoje (ani pokud bychom si je chtěli zaplatit) - jídlo celkem dobré
(školní jídelna)
celkově starší zařízení - vrzající postele, které rušily při spánku - jinak celkem čisto
Službywifi pouze na recepci hotelu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nikdy viac! Ubytovali nás úplne niekde inde no majiteľ tvrdil, že máme byť práve tam... boli veľmi nepríjemní a neochotní. Ubytovanie hlboko pod štandardom! Ani vybavenie izieb a kuchyne nezodpovedalo tomu čo sme si objednali.
Nikdy viac! Ubytovali nás úplne niekde inde no majiteľ tvrdil, že máme byť práve tam... boli veľmi nepríjemní a neochotní. Ubytovanie hlboko pod štandardom! Ani vybavenie izieb a kuchyne nezodpovedalo tomu čo sme si objednali.
Neudržiavaný 'apartmán', kuchyňa nevybavená, kúpeľňa plesnivá. Výhľad z terasy na opadanú omietku z jednej aj druhej strany budovy.
SlužbyVeľmi nepríjemní majitelia apartmánov.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Kakačová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla báječná není co dodat.Jediné co zkazilo celkový dojem byl absolutní nezájem delegáta o klienty.Celý týden se neobjevil a o odjezdovém dni jsme si vše museli zjistit sami.Toto se mi ještě u cestovky Victoria ještě nestalo.Vždy jsem byla se službamy delegáta velmi spokojená.Tentokrát jsem velmi nespokojená!!!!!!!!
Dovolená byla báječná není co dodat.Jediné co zkazilo celkový dojem byl absolutní nezájem delegáta o klienty.Celý týden se neobjevil a o odjezdovém dni jsme si vše museli zjistit sami.Toto se mi ještě u cestovky Victoria ještě nestalo.Vždy jsem byla se službamy delegáta velmi spokojená.Tentokrát jsem velmi nespokojená!!!!!!!!
Dostupnost a čistota pláže vynikající až na ty davy lidí,ale s tím se bohužel člověk musí vyrovnat.Jinak super!!
StravaBez stravy.
UbytováníUbytování bylo velmi pěkné!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.