Vít H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 590 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 316 hodnocení)
Tento hotel je 106. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 236 v Hurghada.
Vít H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hajnalka Ó.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Jsem naprosto spokojený. Personál cestovní kanceláře byl všude a se vším pomohl.
Jsem naprosto spokojený. Personál cestovní kanceláře byl všude a se vším pomohl.
Vynikající ve všech ohledech.
StravaVšechno je vynikající.
UbytováníJe ideální pro relaxaci.
SlužbyOdpovídající
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Filtrovat recenze
Terézia H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Treba mať na pamäti že ide o 4 hviezdičkový hotel v Egypte, nie v Európe.
Ak hľadáte hotel, kde nie je personál otravný neustálym žiadaním o prepitné, určite odporúčam.
Milý personál, makajú ako včeličky. Animátori sa celé dni starajú, vždy je nejaký program.
Hotel bol v čase našej návštevy prevažne obsadený Rusmi. Taktiež recepcia vie plynulejšie komunikovať v ruskom a prípadne nemeckom jazyku, angličtina je z ich strany fajn na základné veci, hlbšiu komunikáciu nečakajte.
Treba mať na pamäti že ide o 4 hviezdičkový hotel v Egypte, nie v Európe.
Ak hľadáte hotel, kde nie je personál otravný neustálym žiadaním o prepitné, určite odporúčam.
Milý personál, makajú ako včeličky. Animátori sa celé dni starajú, vždy je nejaký program.
Hotel bol v čase našej návštevy prevažne obsadený Rusmi. Taktiež recepcia vie plynulejšie komunikovať v ruskom a prípadne nemeckom jazyku, angličtina je z ich strany fajn na základné veci, hlbšiu komunikáciu nečakajte.
Pláž bola naozaj na skok od budovy kde sme boli ubytovaní. Pred vstupom na pláž je stanok na čisté plážové uteráky. Taktiež je dostatok spŕch, záchody aj po jednu spršku na nohy pri odchode z pláže. Pláž bola príjemne upravená a udržiavaná. Na pláži sú dva bary, v žiadnom neponúkajú jedlo.
Lehátok bolo dostatočné množstvo. Takmer každý rešpektoval pravidlo a nedržal miesta uterákom keď ho nepotreboval. Preto sa vždy dalo nájsť nejaké miesto pod slnečníkom. Musím však poznamenať, že hotel nebol plne obsadený, neviem ako to bude v top sezóne.
Bolo skvelé, že vás na lehátku takmer nikto neotravoval. Bolo pár ľudí ponúkajúcich zájazdy, ale nič otravné, rešpektovali ak človek nemal záujem.
More bolo príjemné, okolo 27°C. Počasie bolo fajn, veľa nefúkalo, teda sa dalo pekne potápať. Čo však bolo menej príjemné boli medúzy. Nepŕhlili, boli do priemeru 10cm, ale bolo to pri plávaní trochu nepríjemné keď do nich človek narážal. Možno šlo len o náhodu, ale zo 6 dní dovolenky sme mali medúzy 5 dní.
Bazény sú v dvoch častiach, jeden hlavný priamo medzi jedálňou a plážou, druhé medzi ubytovacími budovami.
Pri oboch je po jeden bar. V oboch ponúkajú okrem nápojov aj olovrant - v čase 12:00-17:30 je k dispozícii pizza , sendvice a hranolčeky - kvalita ako na kúpalisku.
Lehátok bolo pri bazénoch celkovo pomenej, ale dalo sa po chvíľke nejaké nájsť.
Chuťovo naozaj perfektné. Za mňa absolútna spokojnosť. Vždy som si vybrala to svoje. Boli aj jedlá "miestnej" kuchyne, aj také na ktoré sme zvyknutí (napr pečené stehná, chilli con carne a pod.). Treba však dodať že aj tie "naše" jedlá sú dochutené ich spôsobom.
Rozmanitosť však nepatrí k charakteristike tejto kuchyne. Vždy sa dalo niečo vybrať aj u tých náročnejších jedákov. Vždy bola polievka, vždy boli nejaké 2-3 hovädzie jedlá, 2-3 kuracie, 1-2 ryby/morské plody, 2-3 bezmasité jedlá, vždy boli cestoviny, ryža, grilovaná/parená zelenina a občas aj zemiaky.
Okrem toho majú aj "pasta corner" kde ti kuchár uvarí cestoviny podľa tvojich požiadaviek - suroviny si vyskladáš.
Okrem teplého pultu bol vždy pult s asi 10 druhmi šalátov, pult so zeleninou, pult s ovocím (tak 4-6 druhov), pult s koláčikmi a inými sladkosťami.
Počas večere bol aj pult kde kuchár porcoval nejakú špecialitu (pečené jahňa, grilované ryby, kraby, kebab a pod.)
Musím však povedať, že niektoré jedlá sa opakovali. Napr sa nám stalo, že bolo nejaké jedlo v pondelok na obed a rovnaké aj vo štvrtok na večeru. Kombináciou obed/večera sa opakovalo asi 5 jedál za ten týždeň čo sme boli v hoteli.
Recepcia sa momentálne prerába a teda funguje iba v provizórnych priestoroch. Je plne funkčná, má kopec priestoru. Ale nečakajte pompézny príchod. Recepcia je proste zriadená tak aby fungovala, nie aky bola krásna. Podľa vizualizácií čo tam mali ale nová bude fakt pekná. Dátum dokončenia neviem. Každopádne nie je počuť hluk z prerábania do ubytovacej časti.
Izbu sme dostali s výhľadom na plavecký bazén. Na recepcii bolo možné si vybrať aj poschodie. Budova bola situovaná perfektne, priamo pri plaveckom bazéne, 2min od jedálne, asi 3-4min od mora a asi 7min od pódia kde bol večerný program (teda super - žiaden hluk pred spaním).
Prvý dojem z izby nebol práve najlepší. Izba vyzerá na prvý pohľad ako keby sa v nej 40 rokov nič nezmenilo. Nábytok pôsobí ako ten u nás vyrobený ešte za komunizmu. Na druhú stranu mu nič na funkčnosti nechýba. Bolo by však dobré keby to človek vedel vopred, lebo takto sme mali hneď pokazený prvý dojem z izby.
Postele boli pohodlné, dokonca sme mali nové vrchné matrace, spalo sa dobre.
Kúpeľňa v pohode. Sprchový kút nešlo úplne zavrieť, vždy tam bola asi 1,5cm medzera. Medzi rečou s inými Slovákmi a Čechmi sme sa dozvedeli, že to má takmer každý takto, tak sme to ani neskúšali riešiť s hotelom.
Každý deň balená voda, čisté uteráky, upratovanie kľudne aj každý deň ak chcete. Celková čistota je tak 8/10 - základné upratanie skvelé, ale detaily nedotiahnuté (balkónové dvere umyté akoby špinavou handrou, fľaky na zrkadle a pod).
Vrámci areálu prebieha rekonštrukcia dvoch ubytovacích budov. Osobne sme žiaden hluk na izbe nepočuli, na pláži to bolo počuť len z najbližších lehátok k budovám. Rozprávala som sa však s inými ubytovanými, niektorí hovoria o menšom hluku z prestavby, ale vraj nič extra rušivé.
V čase kedy sme tam boli, hotel nebol plne obsadený, verím že by sa dala zmeniť izba ak by bol hluk nepríjemný.
Vrámci all inclusive balíka sme dostali 1 orientálny obed a 1 talianskú večeru v hotelovej reštaurácii.
Pôvodné malo ísť o dve reštaurácie, v čase kedy sme tam boli ale bola orientálna reštaurácia zatvorená pre rekonštrukciu. Preto to hotel vyriešil takto - orientálne obedy a talianské večere.
Chuťovo skvelé obe. Orientálne menu je v podstate také ako na švédske stoly, ale lepšie vychutené. Talianské menu bolo tiež zaujímavo vyskladané. Určite stojí za to využit tieto poukazy.
Hotel ponúka rôzne aktivity - tenisové kurty, futbalové a volejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis..
Animátori sú aktívni, celý deň sa starajú o nejaký program - napr ranná jóga, aqua gym, zumba a pod. Prevažne ide o aktivity mimo vody alebo v hlavnom bazéne. Animátori boli v čase nášho pobytu z rôznych krajín, veľmi pohodlne sa preto komunikovalo aj ľuďom ktorí neovládajú plynulo cudzie jazyky. Konkrétne boli animátori miestni, z nemecka, z ruska a z francuzska. Všetci mali prijemnu angličtinu.
Vrámci hotela je aj taxi služba s prijateľnými cenami. Chlapík si zapisuje vašu izbu a približný čas príchodu, my sme ho presiahli a chlapík nám volal či sme ok. Bolo to príjemné.
Personál bol milý, ochotný a hlavne nie taký otravný ako je posledné roky zvykom vo viacerých hoteloch (narážam na prepitné). Všetci sa starali o pohodlie a nečakali s nastavenou rukou. Prepitné bolo naozaj čisto na vlastnej voľbe, ale výrazne to nezmenilo postoj personálu. Naozaj musím povedať že sa starali aj keď ste im nič navyše neponúkli. Základné frázy vedeli všetci po anglicky, z vacsej časti aj po rusky alebo nemecky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Som veľmi spokojná s dovolenkou. Určite sa ešte vrátim
Som veľmi spokojná s dovolenkou. Určite sa ešte vrátim
Úžasné more, čistá pláž. Jednoducho nádhera.
StravaBolo stále z čoho vyberať. Sk niekto napíše, že to bolo slabé, tak má určite doma päťchodové menu bežne
UbytováníIzby so starším zariadením, ale stále upratané. Každý deň menené osušky a dopĺňaný čaj, cukor a káva. Taktiež balená voda.
SlužbyPersonál veľmi ochtný a nápomocný.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
spokojnosť
spokojnosť
pláž čistá,udržiavana
Stravaspokojnosť
Ubytováníspokojnosť
Službyv hoteli vykonavaly prerábku hotelu trochu to rusilo
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Vít H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
David K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Byli jsme spokojeni a mohu doporučit tento hotel. Jako TOP bych uvedl vstup a obecně moře, ve kterém se hned po pár metrech můžete vykoupat v klasické postupně se zvětšující hloubce.
Byli jsme spokojeni a mohu doporučit tento hotel. Jako TOP bych uvedl vstup a obecně moře, ve kterém se hned po pár metrech můžete vykoupat v klasické postupně se zvětšující hloubce.
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...