Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

od 10 790 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 3 561

Poloha

Hotel se nachází přímo u vlastní písčité pláže s pozvolným vstupem do laguny a možností vstupu po schůdcích ke korálovým útesům. Centrum Hurghady je vzdáleno cca 500 m a vzdálenost od letiště je asi 5 km.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, směnárna, 4 restaurace, 6 barů, kavárna, bazén (v zimě vyhřívaný), nákupní možnosti, diskotéka, kadeřnictví, internetový koutek a WiFi připojení v lobby (za poplatek), plážový volejbal, šipky, stolní tenis, fitness. Lehátka, ručníky a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma.

Ubytování

K dispozici jsou 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybaveny klimatizací, koupelnou s vlastním soc. zařízením, telefonem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), trezorem, balkonem či terasou.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Alkoholické nápoje jsou podávány od 11:00–24:00 hod. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Služby

Hosté mohou využít stolní tenis, plážový volejbal, fitness. Za poplatek jsou potápění, sauna, masáže, kulečník, vodní sporty na pláži.

Pláž

Privátní písečná pláž je přímo před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Přímo u pláže je vybudována umělá laguna, která umožňuje klidné koupání bez vln. Na otevřené moře se pohodlně dostanete průplavem z laguny nebo ze schůdků vedoucích z přemostění otevřeného moře a laguny.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 500 m
 • Vzdálenost od letiště 15 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Volejbal ano
 • Hotel bez dětí ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,4/5
Invia

Skvělé (488 hodnocení)

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,6/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 62. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 481 v Hurghada.

Veronika H. Září 2021

Datum pobytu: 3.9. - 11.9.2021

Hodnocení 5,0/5
Do Egypta jsme chtěli jet především kvůli památkám v Luxoru a Gíze a také kvůli šnorchlování a potápění. Z tohoto hlediska jsme byli nadmíru spokojeni
Celkové hodnocení

Do Egypta jsme chtěli jet především kvůli památkám v Luxoru a Gíze a také kvůli šnorchlování a potápění. Z tohoto hlediska jsme byli nadmíru spokojeni. Bylo to nejkrásnější a nejteplejší moře, ve kterém jsme dosud byli. Co se týče hotelu, vybrala jsem záměrně hotel pro dospělé, abychom nebyli rušeni při odpočinkové dovolené dětským křikem. Hotel splnil naše očekávání. Skvělé služby za tuto cenu, jen se musíte připravit na bakšiš. Hezky vyřešená pláž hned u hotelu. Můžete si vybrat, zda se chcete koupat v zátoce, kde je písečná pláž a pozvolný vstup do moře, nebo můžete sejít přímo po schůdcích do moře a obdivovat krásné korály a rybičky. Doporučujeme vzít si (případně si koupit v hotelu) brýle na šnorchlování - stojí to opravdu za to. Ale i v té zátoce jsou nějaké rybičky. Stravování se nám líbilo, řekla bych, že si tam každý najde, co mu chutná. Od místních arabských jídel (vynikající grilovaná masa na ohni) po mezinárodní. Jediné mínus je, když jedete na hodně výletů jako my. Dostanete totiž balíček s jídlem, které si nemůžete vybrat a které je víceméně stejné, takže se vám pak dost přejí. Je v něm pokaždé ta samá mléčná bageta se salámem a sýrem, sladké pečivo a ovoce a zelenina. Jelikož nám tento jejich salám nechutná, požádali jsme je o vegetarianskou verzi, ale bohužel jsme i tak dostali poprvé salám. Taktéž jsme řekli, že nechceme budíček z recepce, a přesto nám pokaždé volali. Na výlety se vyráží vždy v noci. Do Luxoru byl odjezd ve 4:00 h ráno, do Káhiry ve 2:00 h v noci. V nabídce výletu od cestovní kanceláře bylo uvedeno, že cesta do Luxoru trvá 4,5 h a do Káhiry 5,5 h, ale reálně obě cesty trvalý ještě o 1,5 h déle. Hlavně kvůli vyzvedávání účastníků z mnoha hotelů. Autobus není úplně vhodný na takto dlouhé cesty. Ale jsme rádi, že jsme památky viděli, jezdíme spíše na aktivnější dovolené, takže nám to takto vyhovovalo. Celý týden bychom se asi nevydrželi válet na pláži.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo ceně. Hotel ma 5* díky škále služeb, které nabízí. Je ale už trošku vidět napr. na nábytku, že je starší, ale pořád hezký. Byli jsme ubytováni relativně brzy. Přijeli jsme asi v 6:30 ráno a na pokoj jsme se dostali asi v 10:30. Normálně ubytovávají až ve 14:00. Moc tento systém odpoledního checkinu nechápu, jelikož všechna letadla prilitaji takto brzy ráno. Po příjezdu jsme však hned obdrželi uvítací drink a náramek, takže jsme mohli jít na snídani. Za drobný bakšiš jsme měli vždy krásně uklizeno, doplňovali nám hygienické potřeby i ručníky vyměňovali každý den. Párkrát nás i pobavily vtipné výtvory z ručníků na posteli. Jinak hotel má i krásný bazén a vířivku, které jsme vůbec nevyužili. Koupali jsme se jen v moři a obdivovali rybičky.

Strava
Strava vynikající. Nejvíce nam chutnala grilovaná masa na ohni. Normálně je mi ze sasliku/čevabčiči těžko, ale z těchto vůbec. Spoustu zeleniny, dresinku, salátů, pečiva a dezertů. Každý si prostě najde, co mu chutná. Dokonce je tam i pasta station, kde vám udělají těstoviny na přání.

Služby hotelu
Široká škála, ale většinu jsme ani nevyužili. Vlastně asi jen půjčování ručníků na pláži. A taky mají vybornou věc - když si dáte pod slunečník červenou vlaječku, tak vás nebudou otravovat místní prodejci. Za nas výborná věc.

Pláž
Vynikající. Oproti ostatním hotelům, které sjme viděli, se nám moc líbilo, že jste vlezli rovnou do relativně hluboké vody a mohli jsme rovnou snorchlovat. V jinych hotelích je hrozně dlouhá mělčina a musíte ujít docela dálku, než se dostanete do vody. Takže jak jsem psala výše. Můžete si vybrat mezi písčitou pláží s pozvolným vstupem do moře (kde se také dělají různé aktivity jako aqua aerobic apod.), kde jsou také nějaké rybičky, nebo rovnou sejít z mola po schodech do moře, kde jsou krásné barevné koráli a mnoho druhů rybiček. Přítel dokonce viděl jeden den i mantu, která se k nám na chvilku zatoulala. Prostě nádhera.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Ljubov Sorokina Září 2021

Datum pobytu: 21.8. - 4.9.2021

Hodnocení 5,0/5
Byla to jedna z nejlepších dovolená
Celkové hodnocení

Byla to jedna z nejlepších dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Na hotelu je různé pokoji, ale požádali o největší pokoj s výhledem na moře, za příplatek jsme dostali hezky pokoj.

Strava
Strava je pestrá a kvalitna. Jsem spokojená. Bylo z čeho vybírat...

Služby hotelu
Se všemi služby jsem spokojená...

Pláž
Pláž je čistý, dost místa, a lehátek

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Veronika H. Září 2021

Datum pobytu: 3.9. - 11.9.2021

Hodnocení 5,0/5
Do Egypta jsme chtěli jet především kvůli památkám v Luxoru a Gíze a také kvůli šnorchlování a potápění. Z tohoto hlediska jsme byli nadmíru spokojeni. Bylo to nejkrásnější a nejteplejší moře, ve kterém jsme dosud byli. Co se týče hotelu, vybrala jsem záměrně hotel pro dospělé, abychom nebyli rušeni při odpočinkové dovolené dětským křikem. Hotel splnil naše očekávání. Skvělé služby za tuto cenu, j
Celkové hodnocení

Do Egypta jsme chtěli jet především kvůli památkám v Luxoru a Gíze a také kvůli šnorchlování a potápění. Z tohoto hlediska jsme byli nadmíru spokojeni. Bylo to nejkrásnější a nejteplejší moře, ve kterém jsme dosud byli. Co se týče hotelu, vybrala jsem záměrně hotel pro dospělé, abychom nebyli rušeni při odpočinkové dovolené dětským křikem. Hotel splnil naše očekávání. Skvělé služby za tuto cenu, jen se musíte připravit na bakšiš. Hezky vyřešená pláž hned u hotelu. Můžete si vybrat, zda se chcete koupat v zátoce, kde je písečná pláž a pozvolný vstup do moře, nebo můžete sejít přímo po schůdcích do moře a obdivovat krásné korály a rybičky. Doporučujeme vzít si (případně si koupit v hotelu) brýle na šnorchlování - stojí to opravdu za to. Ale i v té zátoce jsou nějaké rybičky. Stravování se nám líbilo, řekla bych, že si tam každý najde, co mu chutná. Od místních arabských jídel (vynikající grilovaná masa na ohni) po mezinárodní. Jediné mínus je, když jedete na hodně výletů jako my. Dostanete totiž balíček s jídlem, které si nemůžete vybrat a které je víceméně stejné, takže se vám pak dost přejí. Je v něm pokaždé ta samá mléčná bageta se salámem a sýrem, sladké pečivo a ovoce a zelenina. Jelikož nám tento jejich salám nechutná, požádali jsme je o vegetarianskou verzi, ale bohužel jsme i tak dostali poprvé salám. Taktéž jsme řekli, že nechceme budíček z recepce, a přesto nám pokaždé volali. Na výlety se vyráží vždy v noci. Do Luxoru byl odjezd ve 4:00 h ráno, do Káhiry ve 2:00 h v noci. V nabídce výletu od cestovní kanceláře bylo uvedeno, že cesta do Luxoru trvá 4,5 h a do Káhiry 5,5 h, ale reálně obě cesty trvalý ještě o 1,5 h déle. Hlavně kvůli vyzvedávání účastníků z mnoha hotelů. Autobus není úplně vhodný na takto dlouhé cesty. Ale jsme rádi, že jsme památky viděli, jezdíme spíše na aktivnější dovolené, takže nám to takto vyhovovalo. Celý týden bychom se asi nevydrželi válet na pláži.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo ceně. Hotel ma 5* díky škále služeb, které nabízí. Je ale už trošku vidět napr. na nábytku, že je starší, ale pořád hezký. Byli jsme ubytováni relativně brzy. Přijeli jsme asi v 6:30 ráno a na pokoj jsme se dostali asi v 10:30. Normálně ubytovávají až ve 14:00. Moc tento systém odpoledního checkinu nechápu, jelikož všechna letadla prilitaji takto brzy ráno. Po příjezdu jsme však hned obdrželi uvítací drink a náramek, takže jsme mohli jít na snídani. Za drobný bakšiš jsme měli vždy krásně uklizeno, doplňovali nám hygienické potřeby i ručníky vyměňovali každý den. Párkrát nás i pobavily vtipné výtvory z ručníků na posteli. Jinak hotel má i krásný bazén a vířivku, které jsme vůbec nevyužili. Koupali jsme se jen v moři a obdivovali rybičky.

Strava
Strava vynikající. Nejvíce nam chutnala grilovaná masa na ohni. Normálně je mi ze sasliku/čevabčiči těžko, ale z těchto vůbec. Spoustu zeleniny, dresinku, salátů, pečiva a dezertů. Každý si prostě najde, co mu chutná. Dokonce je tam i pasta station, kde vám udělají těstoviny na přání.

Služby hotelu
Široká škála, ale většinu jsme ani nevyužili. Vlastně asi jen půjčování ručníků na pláži. A taky mají vybornou věc - když si dáte pod slunečník červenou vlaječku, tak vás nebudou otravovat místní prodejci. Za nas výborná věc.

Pláž
Vynikající. Oproti ostatním hotelům, které sjme viděli, se nám moc líbilo, že jste vlezli rovnou do relativně hluboké vody a mohli jsme rovnou snorchlovat. V jinych hotelích je hrozně dlouhá mělčina a musíte ujít docela dálku, než se dostanete do vody. Takže jak jsem psala výše. Můžete si vybrat mezi písčitou pláží s pozvolným vstupem do moře (kde se také dělají různé aktivity jako aqua aerobic apod.), kde jsou také nějaké rybičky, nebo rovnou sejít z mola po schodech do moře, kde jsou krásné barevné koráli a mnoho druhů rybiček. Přítel dokonce viděl jeden den i mantu, která se k nám na chvilku zatoulala. Prostě nádhera.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Ljubov Sorokina Září 2021

Datum pobytu: 21.8. - 4.9.2021

Hodnocení 5,0/5
Byla to jedna z nejlepších dovolená
Celkové hodnocení

Byla to jedna z nejlepších dovolená

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Na hotelu je různé pokoji, ale požádali o největší pokoj s výhledem na moře, za příplatek jsme dostali hezky pokoj.

Strava
Strava je pestrá a kvalitna. Jsem spokojená. Bylo z čeho vybírat...

Služby hotelu
Se všemi služby jsem spokojená...

Pláž
Pláž je čistý, dost místa, a lehátek

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petra Bartošová Září 2021

Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2021

Hodnocení 4,5/5
S dovolenou jsem byla spokojená, hotel je blízko pláže stravování super, blízko do centra města.
Celkové hodnocení

S dovolenou jsem byla spokojená, hotel je blízko pláže stravování super, blízko do centra města.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Pokoj byl malinký vybavení postarší, každý den úklid.

Strava
Jídlo bylo pestré

Služby hotelu
Každý den jiný večerní program velice bohatý, i přes den na pláži.

Pláž
Pláž byla udržována a čistá moře čisté a teplé

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Michaela B. Srpen 2021

Datum pobytu: 21.8. - 28.8.2021

Hodnocení 4,5/5
Rezort krásny, stále bolo čo robiť. Blízko centra. Určite odporúčam aj výlet loďou - šnorchlovanie, potápanie ( cez Mr. Osamu :) nieje sa čoho báť - za super cenu a je tam naozaj čo vidieť.
Celkové hodnocení

Rezort krásny, stále bolo čo robiť. Blízko centra. Určite odporúčam aj výlet loďou - šnorchlovanie, potápanie ( cez Mr. Osamu :) nieje sa čoho báť - za super cenu a je tam naozaj čo vidieť.

Ubytování 3,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Staršie vybavenie hotelu, ale velmi čisté.

Strava
Výborná, myslím, že každý si príde na svoje + vyborné koktaily, ladová káva :)

Služby hotelu
Všetci boli neskutočne milí, hlavne čašníci a animátory, ale nie vtieravý. Obchodníkom na hoteli stačilo povedať raz nie a už neotravovali.

Pláž
Vybuduvaná lagúna je príjemná a čistá a je možné sa dostať aj na otvorené more kde sa dá krásne šnorchlovať.

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Milena L. Srpen 2021

Datum pobytu: 24.8. - 28.8.2021

Hodnocení 1,7/5
Do Egypta už nikdy. Okolo hotelu to vypadá jak po bombardování, všude vás doprovází úchylné pohledy tamních mužů, někdo Vám něco nabízí nebo po Vás chce dýško- spíš tedy žebrá. Pokud Vám tedy nevadí mizerné ubytování, obyčejné jídlo, všudypřítomné pohledy chlípných zaměstnanců a zůstat celou dovolenou na území hotelu, vřele doporučuji.
Celkové hodnocení

Do Egypta už nikdy. Okolo hotelu to vypadá jak po bombardování, všude vás doprovází úchylné pohledy tamních mužů, někdo Vám něco nabízí nebo po Vás chce dýško- spíš tedy žebrá.

Pokud Vám tedy nevadí mizerné ubytování, obyčejné jídlo, všudypřítomné pohledy chlípných zaměstnanců a zůstat celou dovolenou na území hotelu, vřele doporučuji.

Ubytování 1,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Údajně jsou v hotelu některé pokoje po rekonstrukci, ten náš však nikoliv. Pokoj dost podprůměrný, ošuntělý, ledabyle uklizený. Tekl záchod, upatlaná zrcadla, nefunkční lednice, klimatizace šíleně nahlas hučela a nešla regulovat. Vedle pokoje jsme měli pingpingový stůl, tedy jsme usínaly za zvuku hry- opravdu hitparáda když tam někde hrál do 3 do rána.

Strava
Průměrná. Nic co by extra stálo za řeč. Jen mě překvapilo, že měly byt otevřeny 4 restaurace a byly jen 2. Z toho jedna byla večer zavřena.

Služby hotelu
Dole je vyžilá diskotéka, stůl na biliard a již zmiňovaný prokletý stůl na pingpong. Jinak bída.

Pláž
Soukromá pláž jediná stála za to. Problém však byl v tím, že byla dost malá a za její hranice ani nebylo možné se jít projít.

Byla tato recenze užitečná? (3) (4)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 29 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 25 °C

 • Neděle 32 °C v noci 25 °C

 • Pondělí 33 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec