Otakar Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 090 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 1 616 hodnocení)
Tento hotel je 47. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 104 v Marsa Alam.
Otakar Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dagmar K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Markéta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Celkově dovolená v tomto hotelu splnila očekávání.
Jedinou chybou za nás byl servis na barech, úsměv a trošku ochoty by neuškodilo
Celkově dovolená v tomto hotelu splnila očekávání.
Jedinou chybou za nás byl servis na barech, úsměv a trošku ochoty by neuškodilo
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolená byla skvělá. Klid a pohoda. Skvělý relax. Poměr cena výkon asi odpovídající. Nikdo po vás nevyžaduje baksis u jídla vám donesou pití bez podplácení, samozřejmě občas jsme nějaký dolar dali ale nebylo to pravidlem a všichni yli stále stejné usměvavý a milí.
Dovolená byla skvělá. Klid a pohoda. Skvělý relax. Poměr cena výkon asi odpovídající. Nikdo po vás nevyžaduje baksis u jídla vám donesou pití bez podplácení, samozřejmě občas jsme nějaký dolar dali ale nebylo to pravidlem a všichni yli stále stejné usměvavý a milí.
No tady je to spíš taková louže. Nic na plavání. Pro děti super, dospělého nenadchne. Šnorchlování z mola ale zvládly to i děti. Jen ta cesta než tam dojdete.
StravaŠiroký výběr, pečené, smažené i jen vařené myslím že si tady vybere opravdu každý. O studeném bufetu ani nemluvě. Každý večer tematicky...bylo sushi, BBQ i burgery například.
UbytováníRodinný pokoj s terasou s bočním výhledem na moře. Úžasné k moři jsme to měli z terasy pár kroků. Každý den uklizeno, na postelích vždy nějaké zvířátko z ručníků. Děti měli velkou radost.
SlužbyNejsme nároční, dostačující. Nákupní možnosti v místě malé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Dovolenou kazí arogantní personál na recepci, jinak vše super
Dovolenou kazí arogantní personál na recepci, jinak vše super
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Martina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
V Dream lagoon jsem byla pouze jeden den 22.5.2026 jsme prileteli a 23.5.2026 jsme se presouvali na jiný hotel . Dream lagoon byl nejhorsi hotel v egypte ve kterém jsem byla . 2 bazeny byly vypustene wc u recepce hnus personal arogantni a jidlo a piti katastrofa . 23.5 jsme se presunuli do hotelu Casa Mare který byl naprosto skvely jidlo a piti super pokoje moderni zahrada udrzovana nadherny travnik more a plaz super animacni programy take skvele .
V Dream lagoon jsem byla pouze jeden den 22.5.2026 jsme prileteli a 23.5.2026 jsme se presouvali na jiný hotel . Dream lagoon byl nejhorsi hotel v egypte ve kterém jsem byla . 2 bazeny byly vypustene wc u recepce hnus personal arogantni a jidlo a piti katastrofa . 23.5 jsme se presunuli do hotelu Casa Mare který byl naprosto skvely jidlo a piti super pokoje moderni zahrada udrzovana nadherny travnik more a plaz super animacni programy take skvele .
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Hotel super, jidlo bezvadny. Co se týče alko a nealko nápojů katastrofa. Teplé pivo do sto let starych plastovych kelimku. Teply. Fanta cola sladká chemie. Pití prostě hnus fialovej. Už bych tam kvuli tomu nejel. Průjem také byl a dcera trpí ještě ted. No nevím, s detmi bych uz nejel. I když hotel,jidlo, plaz,bazen, korály super. Uklizeno bylo také.
Hotel super, jidlo bezvadny. Co se týče alko a nealko nápojů katastrofa. Teplé pivo do sto let starych plastovych kelimku. Teply. Fanta cola sladká chemie. Pití prostě hnus fialovej. Už bych tam kvuli tomu nejel. Průjem také byl a dcera trpí ještě ted. No nevím, s detmi bych uz nejel. I když hotel,jidlo, plaz,bazen, korály super. Uklizeno bylo také.
Nádherná, hodně pěkná.
StravaVýborný. Pití fuj. Děs. Pak průjmy.
UbytováníČisté, furt uklizeli. Dobry.
SlužbyZa vše priplatky. Ani wifi na recepci nebyla zdarma. Jsou vyčůrany. Nechte si zaklad. Vse navíc nemá smysl.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...