Alena O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Byly jsme s vnučkou spokojené.
Byly jsme s vnučkou spokojené.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 19 790 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 4 225 hodnocení)
Tento hotel je 46. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 104 v Marsa Alam.
Alena O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Byly jsme s vnučkou spokojené.
Byly jsme s vnučkou spokojené.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Skvělá dovolená super pláž moře bazény.Hotel sice starší ale čistý. Jídlo super výběr pro každého.v celém hotelu vynikajíci personál včetně našeho delegáta.
Skvělá dovolená super pláž moře bazény.Hotel sice starší ale čistý. Jídlo super výběr pro každého.v celém hotelu vynikajíci personál včetně našeho delegáta.
Krásná. Jak pro šnorchlování tak plavání
StravaVynikající od polévek po zeleninu masa a dezertů
UbytováníStarší pokoj ale vše fungovalo jak má včetně klimatizace .
Úklid každý na jedničku . každý den čisté ručníky a osušky.
Super.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Kateřina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Hotel je hezký, čistý, udržovaný, pokoje nové. Všude je vidět snaha o údržbu a čistotu. Areál je rozsáhlý a člověk se dost nachodí. Jídlo je chutné a pestré. Dojem kazí oprava mostů u bazénu (k jedinému baru to z protější strany máte pěkně daleko, tedy pro milovníky popíjení drinků u bazénu zcela nevhodné). A ubytování na celé jedné straně hotelu ruší stavba nového areálu - nostop zvuk sbíjení a kolem mola projíždějící bagry. Zvěsti, že když personál dostatečně neuplatíte, bude vás absolutně ignorovat, jsou pravdivé.
Hotel je hezký, čistý, udržovaný, pokoje nové. Všude je vidět snaha o údržbu a čistotu. Areál je rozsáhlý a člověk se dost nachodí. Jídlo je chutné a pestré. Dojem kazí oprava mostů u bazénu (k jedinému baru to z protější strany máte pěkně daleko, tedy pro milovníky popíjení drinků u bazénu zcela nevhodné). A ubytování na celé jedné straně hotelu ruší stavba nového areálu - nostop zvuk sbíjení a kolem mola projíždějící bagry. Zvěsti, že když personál dostatečně neuplatíte, bude vás absolutně ignorovat, jsou pravdivé.
Pláž čistá, hezká. Jako jinde je tu korál už bohužel většinou mrtvý
StravaPestré a velice chutné - tady nebylo co vytknout. Spokojenost
UbytováníHotel byl celkově velmi pěkný a čistý, stejně tak i náš pokoj. Oceňuji také krásný výhled na moře, který jsme z pokoje měli.
Co nás však zklamalo, byla nejasná definice pokojů typu Superior. Z informací na mapě hotelu byly tyto pokoje označené dvojkou a nacházeli se převážně v části kolem bazénů směrem k moři. Právě z tohoto důvodu jsem si s dětmi připlatila za pokoj Superior bez výhledu na moře, protože jsme chtěli být co nejblíže bazénu. Nakonec jsme však byli ubytováni v části 3, která byla poměrně daleko od bazénů, pláže i restaurace, takže jsme se během pobytu s dětmi opravdu hodně nachodili.
Přestože výhled na moře z jedné strany pokoje byl nádherný, na druhé straně jsme měli výhled na rozestavěnou část areálu s hromadami betonu. Navíc zde po celý den probíhaly stavební práce spojené s hlukem ze sbíječky, což komfort pobytu výrazně snižovalo.
U superior mělo být i jiné vybavení pokoje. Podle informací na webových stránkách hotelu by měly pokoje Superior disponovat nadstandardním vybavením, například kávovarem. Ten však v našem pokoji chyběl.
V okolí bazénů nebyly během našeho pobytu stále opravené mostky, takže cesta z dětského bazénu k jedinému baru na opačné straně areálu znamenala opakované obcházení a zbytečně dlouhé vzdálenosti.
Největším zklamáním pro nás ale byl český animační tým. Dovolenou jsme vybírali především s ohledem na děti, a právě zde naše očekávání nebyla naplněna. Program působil velmi stereotypně, večerní dětské diskotéky se neustále opakovaly a chyběla jim větší interakce s dětmi. V dětském klubu děti většinou pouze seděly a malovaly, celkově bez výraznější snahy animátorů je aktivně zapojit nebo si získat jejich pozornost a důvěru.
Celkově jsme měli pocit, že dětem nebyla věnována taková péče a energie, jakou bychom od animačního týmu očekávali. Ve srovnání s jinými hotely, které jsme navštívili, hodnotíme dětské animační programy jako nejslabší.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Celkový dojem z dovolené byl určitě pozitivní a určitě se sem ještě někdy vrátím
Celkový dojem z dovolené byl určitě pozitivní a určitě se sem ještě někdy vrátím
Přístup na pláž v pohodě voda krásně čistá pláž udržovaná dostatečne množství lehátek
StravaStrava pestrá chutná jen u ovoce byla nabídka slabší červeny vodní meloun nebyl vůbec.
UbytováníS ubytováním spokojenost, čisté vše funkční balkon a výhled na moře
SlužbyV pořádku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alena O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Byly jsme s vnučkou spokojené.
Byly jsme s vnučkou spokojené.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renata S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolená byla moc pěkná akorát nás zklamalo že v moři bylo spoustu medúz a velké vlny.
Dovolená byla moc pěkná akorát nás zklamalo že v moři bylo spoustu medúz a velké vlny.
Čistá akorát velké vlny a medúzy
StravaJídlo se pořád opakovalo ale dalo se vybrat.
UbytováníStraší pokoj ale byl čistý nic nám nechybělo.
SlužbyPerfektni
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Elvíra N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Dovolená splnila očekávání.
Dovolená splnila očekávání.
Pláž byla perfektní, u břehu- rybičky, v hloubce se dalo narazit na velkou želvu , na dně na rejnoka ????
StravaStrava byla rozmanitá.
UbytováníVýhled z balkonu jsme měli částečně na moře a taky na stavbu, ale co se dá dělat, potřebuji to postavit.
SlužbySlužby byly v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...