Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno
Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 24.12. - 31.12.2024 Hodnoceno: Leden 2025
The Three Corners Equinox Beach Resort Hodnocení: 4/5 Egypt, Marsa Alam
Dovolená byla až na pár drobnosti moc hezká..
Dovolená byla až na pár drobnosti moc hezká..
Ubytování
Ubytování bylo moc hezké, krásný balkon s výhledem na moře, tak jak jsme si představovali..
Strava
Strava byla moc dobrá, všeho dostatek.. My jme měli jen jeden problém. Hned při příjezdu jsme byli tak trochu dotlaceni objednat si víno na Štědrý den.. A tak jsme si objednali lahev Chardone.. U štědrovečerní večeře jsme třikrát urgovali 3 číšníky, aby nám ji donesli.. Každého s odstupem 45 minut.. Celý večer jsme tam seděli bez pití.. Když jsme už odcházeli, přišli se všichni 3 číšníci omluvit, ale kartičku od vína si nechali.. My už jsme odcházeli a tak jsme už víno nechtěli.. Při odjezdu na recepci, nám bylo řečeno, že musíme víno zaplatit.. A co víc, že je to od nás podlé.. A byli jsme napadení, že jsme víno vypili a nechceme jej zaplatit.. Protože číšníci si kartičku od vína ponechali..Protoze jsme baksise rozdávali opravdu na každém kroku a ve velkém, bylo nám z toho do breku. Ale nakonec jsme víno zaplatili ikdyz jsme žádné nedostali.. A z hotelu jsme odjížděli ze slzami v očích... To se ale hold stává.. Všichni jsme lidé.. Jen nedávat kartičku z ruky, pokud něco nedostanete..
Služby hotelu
Vše v pořádku.. Snad jen ty bazény.. Všechny byli ledové.. Vyhřívaný byl jen jeden malý, úplně bokem.. Ikdyz stačil aspoň ten..
Pláž
Přístup z pláže před hotelem nebyl možný k vůli koralum.. O kus dál už byl, ale daleko daleko nízká voda jen po kotníky..
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)