Jaz Mirabel Beach Resort Hodnocení: 5/5
od 8 988 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 988 Kč za os.
od 8 949 Kč za os.
od 10 547 Kč za os.
od 10 257 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Renata Kuntscherová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tak pláže už jsem viděla lepší, ale zde zase byla pro mne trochu rarita-na pláž jsme sjížděli výtahem a to z dost velké výšky,takže byl krásný výhled na moře.
StravaNěkolik restaurací,veliký výběr a v podstatě kdykoliv. Není co vytknout.
UbytováníMěla jsem mít singl pokoj s přistýlkou pro syna, ale dostali jsme normální dvoulůžkový pokoj. Takže také spokojenost.
SlužbyVýborný animační program po celý den a ještě lepší a vtipní animátoři. Večer dětská diskotéka a pak program pro dospělé. A ten byl také super.
Byla tato recenze užitečná? (9) (0)
Blanka Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel jsme vybraly kvůli aquaparku. Ten je skvělý a s dcerou jsme si ho užily. Pláž je krásná, ale měly jsme trochu smůlu a byl odliv s voda po kolena. Vynahradily jsme si to šnorchlováním z mola. To bylo super. Z jídla musím pochválit hlavně zákusky a ryby. Personál byl ochotný, jen delegát nefunguje. Viděly jsme ho jen první den. Sám nám nic neřekl a neporadil. Jen chtěl vědět jaké máme dotazy. Informace jsme musely čerpat z nástěnky jiné cestovní kanceláře protože nástěnka naší CK byla jako jediná prázdná.
Hotel jsme vybraly kvůli aquaparku. Ten je skvělý a s dcerou jsme si ho užily. Pláž je krásná, ale měly jsme trochu smůlu a byl odliv s voda po kolena. Vynahradily jsme si to šnorchlováním z mola. To bylo super. Z jídla musím pochválit hlavně zákusky a ryby. Personál byl ochotný, jen delegát nefunguje. Viděly jsme ho jen první den. Sám nám nic neřekl a neporadil. Jen chtěl vědět jaké máme dotazy. Informace jsme musely čerpat z nástěnky jiné cestovní kanceláře protože nástěnka naší CK byla jako jediná prázdná.
Pláž byla čistá. Bohužel byl odliv, takže bylo málo vody. Plavat se dalo z mola. Šnorchlovaní doporučuji.
StravaStrava by mohla obsahoval vice jídel z masa. Já mám zeleninu ráda, ale dcera si moc nevybrala.
UbytováníPokoj byl standardně zařízený, čistý. Nebylo co vytknout. Personál denně doplňoval lahve s vodou a uklízel.
SlužbyAquapark je skvělý. Ten doporučuji.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Kristýna V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cekala jsem vic, dost me tato dovolena zklamala.
Cekala jsem vic, dost me tato dovolena zklamala.
Byla tato recenze užitečná? (2) (2)
Jiří Jelínek
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hotel a služby jistě zažili lepší časy ,některé bary nebyly otevřené ,animační programy podprůměrné
hotel a služby jistě zažili lepší časy ,některé bary nebyly otevřené ,animační programy podprůměrné
pláž cca 800m od hotelu (každých 15 min.jezdil minibus )moře nevhodné ke koupání pro děti ..pouze z mola ale tam byla velká hloubka a masakr šnorchlujících plavců .
Stravapodprůměrná strava a podávání(většinou teplých) nápojů(pivo,víno,nealko) v malinkatých kelímcích (0,1 Dcl) není určitě vhodné v hotelové restauraci.
Ovoce takřka žádné,zmrzlina pouze dvakrát denně v určenou hodinu...jinak za peníze.O vše si musíte říkat..i o takovou banalitu jako je máslo...mají ho schované!!!!???
kvalita ubytování průměrná
Službyprůměrné,velké plus jsou pouze bazény s aquaparkem..umělé vlny,skluzavky,tobogány,dostatek lehátek u bazénů i na pláži.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Blanka Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel jsme vybraly kvůli aquaparku. Ten je skvělý a s dcerou jsme si ho užily. Pláž je krásná, ale měly jsme trochu smůlu a byl odliv s voda po kolena. Vynahradily jsme si to šnorchlováním z mola. To bylo super. Z jídla musím pochválit hlavně zákusky a ryby. Personál byl ochotný, jen delegát nefunguje. Viděly jsme ho jen první den. Sám nám nic neřekl a neporadil. Jen chtěl vědět jaké máme dotazy. Informace jsme musely čerpat z nástěnky jiné cestovní kanceláře protože nástěnka naší CK byla jako jediná prázdná.
Hotel jsme vybraly kvůli aquaparku. Ten je skvělý a s dcerou jsme si ho užily. Pláž je krásná, ale měly jsme trochu smůlu a byl odliv s voda po kolena. Vynahradily jsme si to šnorchlováním z mola. To bylo super. Z jídla musím pochválit hlavně zákusky a ryby. Personál byl ochotný, jen delegát nefunguje. Viděly jsme ho jen první den. Sám nám nic neřekl a neporadil. Jen chtěl vědět jaké máme dotazy. Informace jsme musely čerpat z nástěnky jiné cestovní kanceláře protože nástěnka naší CK byla jako jediná prázdná.
Pláž byla čistá. Bohužel byl odliv, takže bylo málo vody. Plavat se dalo z mola. Šnorchlovaní doporučuji.
StravaStrava by mohla obsahoval vice jídel z masa. Já mám zeleninu ráda, ale dcera si moc nevybrala.
UbytováníPokoj byl standardně zařízený, čistý. Nebylo co vytknout. Personál denně doplňoval lahve s vodou a uklízel.
SlužbyAquapark je skvělý. Ten doporučuji.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Renata Kuntscherová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tak pláže už jsem viděla lepší, ale zde zase byla pro mne trochu rarita-na pláž jsme sjížděli výtahem a to z dost velké výšky,takže byl krásný výhled na moře.
StravaNěkolik restaurací,veliký výběr a v podstatě kdykoliv. Není co vytknout.
UbytováníMěla jsem mít singl pokoj s přistýlkou pro syna, ale dostali jsme normální dvoulůžkový pokoj. Takže také spokojenost.
SlužbyVýborný animační program po celý den a ještě lepší a vtipní animátoři. Večer dětská diskotéka a pak program pro dospělé. A ten byl také super.
Byla tato recenze užitečná? (9) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...