Martyna Wiktoria M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2025
Celkový dojem je pozitivní, ale kvalita hotelu není nejvyšší. Zařízení působí zvenčí velmi dobrým dojmem, ale pokoje, služby, organizace a jídlo by mohly být o něco lepší.
Celkový dojem je pozitivní, ale kvalita hotelu není nejvyšší. Zařízení působí zvenčí velmi dobrým dojmem, ale pokoje, služby, organizace a jídlo by mohly být o něco lepší.
Hotel nemá přímý přístup na pláž, musíte jet autobusem. To je možné 3x denně. Pláž sama o sobě není zajímavá, daleko od všeho, v odlehlé oblasti, záchod u pláže hrozný, špinavý, nezavírá, žádná možnost koupit si pití na pláži.
StravaJídlo bylo dobré, trochu malý výběr, ale snesitelné, bohužel personál se o informace o nápojích během dne nestaral.
UbytováníPokoj byl velmi prostorný a světlý, ale bohužel zanedbaný a nedostatečně uklizený. Měli jsme rozbitou varnou konvici a televizi a rozbitý zámek na okně, takže se nedalo zavřít.
SlužbyŠpatná organizace, všichni se soustředili na tipy.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)




