Pavel Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 861 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 18 hodnocení)
Tento hotel je 115. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 193 v Sharm El Sheikh.
Pavel Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Kateřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
podle recenzi sem se bala kam jedu a co tam ceka... a bylo to v pohode... je to maly hotel... max 600 lidi... proto podle me nemuze byt vse na 100%... ale sem celkem nenarocna, ale mam male resorty rada a libi se mi tam. i kdyz maji sve nedostatky, tak maji zas i kouzlo
CHTELA BYCH ABY TEN HOTEL PUSOBIL NA LIDI VICE POZITIVNE.. neni to uplny top strop, ale neni to ani zadne peklo... 4 z 5 bodu bych mu dala
Delagatka od CK Shimaa byla skvela... koupila jsem si vylet na pyramidy, do soho a vyuzila zdarma prohlidku sharmu po ranu... vsechny vylety byly super. Nebyli ani nijak drahe. Delegati na vylete mluvili anglicky nebo rusky a taky super.
podle recenzi sem se bala kam jedu a co tam ceka... a bylo to v pohode... je to maly hotel... max 600 lidi... proto podle me nemuze byt vse na 100%... ale sem celkem nenarocna, ale mam male resorty rada a libi se mi tam. i kdyz maji sve nedostatky, tak maji zas i kouzlo
CHTELA BYCH ABY TEN HOTEL PUSOBIL NA LIDI VICE POZITIVNE.. neni to uplny top strop, ale neni to ani zadne peklo... 4 z 5 bodu bych mu dala
Delagatka od CK Shimaa byla skvela... koupila jsem si vylet na pyramidy, do soho a vyuzila zdarma prohlidku sharmu po ranu... vsechny vylety byly super. Nebyli ani nijak drahe. Delegati na vylete mluvili anglicky nebo rusky a taky super.
u hotelu jsou 2 plaze a obe moc hezke.... na jednu jezdi bus cca co 2 hodiny.. tam je podle me neme lehatek, ale zase vice moznosti na jidlo, sishu, povabeni.. je to i turisticky vyhledavana plaz
druha ... ta byla busem asi 5 min a bus tam jezdil jen 2x denne, tak ta byla podle me hezci a vic jako takova ta typicky plaz.. vic lahatek... uvedou vas k lehatkum, pomuzou vam... nabizli tam vodni atrakce..
jidlo bylo fajn.... takove normalni... ja nejsem moc narocna (snidam to same) a k obedu a veceri mi staci 1 chutne jidlo... a vzdy tam nejake bylo... jednou se nepovedl obed, ale vecere pak byla zas luxusni. Jinak je tam i clovek co dela testoviny a venku pizzy... takze, kdyz nekdo nenajde co hleda, muze tam. moc tam nebylo masa, ale meli zas dobra jizdla bez nej.
drinky meli jen ty sve alko zakladni.... zadna plejada michanych... ale taky mi to stacilo
pokoje meli vse, co potrebuji na dovolene... postel, klimatizace, skrin, koupelna... byla vana a nebyla nova... ale nebyla nikde spina, to ze se sprchou nejde hybat a je na pevno, to je podle me normalni.
Jen vodu davali 1 na osobu, jinak s temi prazdnymi flaskami vam ji vsude doplnili, jen jste museli mit nejakou lahvicku na to.
jsou tam 2 bazeny.. jeden, co ma u sebe bar, je tam schovany :-D kazdy vecer byl nejaky program. co me opravdu moc vyhovovalo, nebyli tam cesi a ani personal nemluvil vtipne cesky :-D vsichni moc mily... za dolar jeste vic, ale proc jim neco nedat... je to pro nas minimum a jim to udela velkou sluzbu. kazdopadne tam nikdo o nic nezebral nebo tak
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Wiesław L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Skvělá dovolená, obzvlášť za tuto cenu, velmi dobrá lokalita, blízko letiště, rychlý transfer do hotelu je také plus!
Skvělá dovolená, obzvlášť za tuto cenu, velmi dobrá lokalita, blízko letiště, rychlý transfer do hotelu je také plus!
Pláž Naama Bay je velmi písčitá, v moři nejsou žádné kameny. Vodní boty nejsou nutné. Na druhou pláž poblíž Farshy, kultovního místa v Sharmu, se dostanete po schodech. Okolí je velmi krásné! Kyvadlová doprava na pláž fungovala dobře.
StravaJídlo bylo dobré, dostatek masa, ryb, sladkostí, nějaké ovoce, pokud někdo nevyžaduje zázraky, tak to stačí!
UbytováníVelký pokoj, balkon, trezor, celkově v pořádku
SlužbyPersonál hotelu většinou usměvavý a přátelský, večerní zábava stejná jako v každém hotelu, v Egyptě jsem byl po osmé.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2026
Celkový dojem je dobrý. Kvalita pokojů, jídla, doplňkových služeb a zábavy je průměrná, ale negativa převažují nad pozitivy návštěvy pláží. Jsou velmi krásné a zajímavé.
Celkový dojem je dobrý. Kvalita pokojů, jídla, doplňkových služeb a zábavy je průměrná, ale negativa převažují nad pozitivy návštěvy pláží. Jsou velmi krásné a zajímavé.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
johana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Cestovní kancelář ......... velmi nedoporucuji!!!!! zpozdeni letů, delegát mluvil jen rusky, problémy ignorovali.
V letadle nebyla moznost koupit ani pití
Cestovní kancelář ......... velmi nedoporucuji!!!!! zpozdeni letů, delegát mluvil jen rusky, problémy ignorovali.
V letadle nebyla moznost koupit ani pití
Pláž pouze autobusem z hotelu.Na plazi allinclusive neplatil
Byla tato recenze užitečná? (2) (2)
Kateřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
podle recenzi sem se bala kam jedu a co tam ceka... a bylo to v pohode... je to maly hotel... max 600 lidi... proto podle me nemuze byt vse na 100%... ale sem celkem nenarocna, ale mam male resorty rada a libi se mi tam. i kdyz maji sve nedostatky, tak maji zas i kouzlo
CHTELA BYCH ABY TEN HOTEL PUSOBIL NA LIDI VICE POZITIVNE.. neni to uplny top strop, ale neni to ani zadne peklo... 4 z 5 bodu bych mu dala
Delagatka od CK Shimaa byla skvela... koupila jsem si vylet na pyramidy, do soho a vyuzila zdarma prohlidku sharmu po ranu... vsechny vylety byly super. Nebyli ani nijak drahe. Delegati na vylete mluvili anglicky nebo rusky a taky super.
podle recenzi sem se bala kam jedu a co tam ceka... a bylo to v pohode... je to maly hotel... max 600 lidi... proto podle me nemuze byt vse na 100%... ale sem celkem nenarocna, ale mam male resorty rada a libi se mi tam. i kdyz maji sve nedostatky, tak maji zas i kouzlo
CHTELA BYCH ABY TEN HOTEL PUSOBIL NA LIDI VICE POZITIVNE.. neni to uplny top strop, ale neni to ani zadne peklo... 4 z 5 bodu bych mu dala
Delagatka od CK Shimaa byla skvela... koupila jsem si vylet na pyramidy, do soho a vyuzila zdarma prohlidku sharmu po ranu... vsechny vylety byly super. Nebyli ani nijak drahe. Delegati na vylete mluvili anglicky nebo rusky a taky super.
u hotelu jsou 2 plaze a obe moc hezke.... na jednu jezdi bus cca co 2 hodiny.. tam je podle me neme lehatek, ale zase vice moznosti na jidlo, sishu, povabeni.. je to i turisticky vyhledavana plaz
druha ... ta byla busem asi 5 min a bus tam jezdil jen 2x denne, tak ta byla podle me hezci a vic jako takova ta typicky plaz.. vic lahatek... uvedou vas k lehatkum, pomuzou vam... nabizli tam vodni atrakce..
jidlo bylo fajn.... takove normalni... ja nejsem moc narocna (snidam to same) a k obedu a veceri mi staci 1 chutne jidlo... a vzdy tam nejake bylo... jednou se nepovedl obed, ale vecere pak byla zas luxusni. Jinak je tam i clovek co dela testoviny a venku pizzy... takze, kdyz nekdo nenajde co hleda, muze tam. moc tam nebylo masa, ale meli zas dobra jizdla bez nej.
drinky meli jen ty sve alko zakladni.... zadna plejada michanych... ale taky mi to stacilo
pokoje meli vse, co potrebuji na dovolene... postel, klimatizace, skrin, koupelna... byla vana a nebyla nova... ale nebyla nikde spina, to ze se sprchou nejde hybat a je na pevno, to je podle me normalni.
Jen vodu davali 1 na osobu, jinak s temi prazdnymi flaskami vam ji vsude doplnili, jen jste museli mit nejakou lahvicku na to.
jsou tam 2 bazeny.. jeden, co ma u sebe bar, je tam schovany :-D kazdy vecer byl nejaky program. co me opravdu moc vyhovovalo, nebyli tam cesi a ani personal nemluvil vtipne cesky :-D vsichni moc mily... za dolar jeste vic, ale proc jim neco nedat... je to pro nas minimum a jim to udela velkou sluzbu. kazdopadne tam nikdo o nic nezebral nebo tak
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Mykhailo B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Номер для проживання гарний, але душова кабіна в поганому стані, в номері прибирають тільки коли заплатиш гроші...
Номер для проживання гарний, але душова кабіна в поганому стані, в номері прибирають тільки коли заплатиш гроші...
В загальному все гарно, але санвузол в поганому стані, на балкон не закривалися двері.
UbytováníВ загальному все гарно, але санвузол в поганому стані, на балкон не закривалися двері.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...