od 12 880 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 46 374

Poloha

Luxusní hotelový komplex se nachází v turistickém centru Naama Bay, které leží vedle další známé egyptské destinace - Sharm El Sheikh. Jižní cíp Sinajského poloostrova lemuje Rudé moře. Velmi příjemné klima nabízí ideální podmínky ke strávení klidné dovolené. Samotné centrum Naama Bay se nachází asi 7 kilometrů od hotelu a mezinárodní letiště je vzdálené asi 15 kilometrů.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, dále mají hosté možnosti využívat několik restaurací (hlavní restaurace, ale také rybí, španělská nebo italská), k dispozici je několik barů - včetně baru na pláži a u bazénu. V areálu se nachází několik venkovních bazénů, u kterých mohou hosté zdarma využívat slunečníky a lehátka.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených pokojích, které mají vlastní sociální zařízení a klimatizaci. Hosté mohou využívat televizor, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. Na každém pokoji se nachází balkon nebo terasa.

Strava

Stravování je all inclusive - snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí, které určuje hotel, jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelu jsou pořádány pravidelné animační programy, hosté si mohou zahrát volejbal, stolní tenis, kulečník, navštívit lekci aerobiku. Rodiny s dětmi uvítají dětský bazén a dětský klub.

Pláž

Hotelový komplex se nachází přímo u pláže, která nabízí skalnatý vstup do moře - vstup do moře je umožněn přes molo. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Pro zájemce je připravena široká nabídka vodních sportů.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 7 km
 • Vzdálenost od letiště 30 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Volejbal ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,9/5
Invia

Výborné (516 hodnocení)

Ubytování 3,8/5

Strava 3,7/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,0/5

Tento hotel je 114. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 403 v Sharm El Sheikh.

Anonym Říjen 2019

Datum pobytu: 12.10. - 19.10.2019

Hodnocení 5,0/5
Krásná dovolená,personál velice vstřícný,ochotný,uměvavý.Čistota,obdivuhodné pracovní nasazení.Denně čisté povlečení každý den byl pro nás překvapením
Celkové hodnocení

Krásná dovolená,personál velice vstřícný,ochotný,uměvavý.Čistota,obdivuhodné pracovní nasazení.Denně čisté povlečení každý den byl pro nás překvapením jelikož jsme měli vždy jinak a krásně naaranžovanou postel.Jeden den mi nebylo dobře a personál se o mě velice hezky staral.Posíláme velkou pochvalu a poděkování.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj byl čistý,každý den uklizený.

Strava
Strava pestrá a to po celý den.

Služby hotelu
Všichni v tomto hotelu jsou velice vstřícní od recepce až po zahradníky .

Pláž
Do moře je vstup z mola ale stojí to za to ,sotva slezete schody a ponoříte hlavu vidíte tu nádheru.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Helena M. Červenec 2019

Datum pobytu: 26.6. - 3.7.2019

Hodnocení 5,0/5
V celku nie je čo vytknúť, boli sme spokojní.
Celkové hodnocení

V celku nie je čo vytknúť, boli sme spokojní.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Co sa týka službami s ubytovaním sme boli spokojni, vždy upratané, čisté a pýtali sa či je všetko v poriadku.

Strava
Bi sme v Egypte 6x na rôznych miestach, ale tu bola asi zatiaľ najchutnejšie strava, bolo všetkého dosť. Bolo z čoho vyberať.

Služby hotelu
Služby na hotely sú dobré k spokojnosti. Čo sa týka animátorov slabý.

Pláž
Jedinym nedostatkom bolo, na takú kapacitu hostí dosť malá pláž. Hlava na hlave. Hotel ponúka veľa bazénov, ale tie nie sú dostatočne využívané, zívajú prázdnotou. Malo miesta na športové vyžitie /volejbal, cvičenie.. /

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Anastasija G. Leden 2020

Datum pobytu: 19.1. - 26.1.2020

Hodnocení 2,8/5
Vstřícná obsluha,krásné okoli
Celkové hodnocení

Vstřícná obsluha,krásné okoli

Ubytování 2,8/5

Strava 0,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Strava
Nejhorší jídlo,co jsem zažila na dovolené,museli jsme chodit do restaurací na jídlo a něco kupovat v obchodě,ke snídaně a na oběd nedávají vůbec ovoce,jídlo se nedalo jíst a pořád se opakovalo,došlo dokonce k tomu,že jsem přišla do jídelny s vlastními musli a chtěla jsem zalít mlékem,a to mléko bylo zkažené ,tak že do toho hotelu bych rozhodně nedoporučovala.

Služby hotelu
Kamarádku se kterou jsem byla na pokoji přes noc koukali stenice a musí s tim k doktorce,obsluha hotelu to vyřešila tak,že pouze otočila matraci.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Lenka K. Leden 2020

Datum pobytu: 29.12.2019 - 5.1.2020

Hodnocení 4,7/5
Dovolená byla krásná
Celkové hodnocení

Dovolená byla krásná

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Apartmán byl čistý, denně uklizeno, čisté ručníky

Strava
Rozmanitá strava, silvestrovské menu plně specialit, nápoje z plastových lahví a plechovek

Služby hotelu
Perfektní vždy ochotný personál

Pláž
Pláž písčitá, vstup přes molo, nápoje i na pláži, ručníky a lehátka na pláži zdarma

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Erika S. Leden 2020

Datum pobytu: 8.12. - 22.12.2019

Hodnocení 3,5/5
Toto nie je 5* hotel ale s prižmúrením oka 3*. Celkovú úroveň hotela znížilo to, že bol skoro plne obsadený, ale stravovanie a pláž je pre menej hostí. Stávalo sa často, že pred jedálňou stál personál a vpúštali do jedálne len obmedzený počet stravníkov. Na pláži nestačil jeden bufet. Delegátka nám oznámila, že množstvo ***** je závislé od množstva bazénom, ktoré tam boli. (asi 7), ha,ha...
Celkové hodnocení

Toto nie je 5* hotel ale s prižmúrením oka 3*. Celkovú úroveň hotela znížilo to, že bol skoro plne obsadený, ale stravovanie a pláž je pre menej hostí. Stávalo sa často, že pred jedálňou stál personál a vpúštali do jedálne len obmedzený počet stravníkov. Na pláži nestačil jeden bufet. Delegátka nám oznámila, že množstvo ***** je závislé od množstva bazénom, ktoré tam boli. (asi 7), ha,ha...

Ubytování 4,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 2,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytovanie a čistota izby bola OK.

Strava
Strava na 5* hotel slabá. Na raňajky vôbec nebolo ovocie. Zelenina pozostávala z nakrájanej kapusty, mrkvy, cvikli a sem tam sa objavila paprika a paradajky. Na pláži dlhý rad na občerstvenie. Večera bola lepšia v rámci stravy Egypta, ktorú poznáme.

Služby hotelu
Celková spokojnosť, nemali sme žiadne výhrady.

Pláž
Veľmi malá pláž pre množstvo rekreantov. Veľa osadených pálm cca 60 a veľa slnečníkov tak, že súkromie žiadne, lehátko na lehátku. Madrace na pláži sú roztrhané sem tam poplátané. Vstup do vody cez úzke schodište,aj hore aj dole.

Byla tato recenze užitečná? (5) (2)

Petr J. Říjen 2019

Datum pobytu: 11.10. - 18.10.2019

Hodnocení 2,0/5
V Egyptě jsem byl již po páté takže vím co očekávat a čím se nenechat překvapit. Situace na letišti je čímdál horší a troufnu si říct že dokáže silně pokazit celkový pocit ze začínající dovolené, mračící se egyptská stráž na každém rohu, pasy kontrolují snad na šestkrát, jako by to nestačilo kontrolou pasu v systému... navíc si Vás nově i vyfotí jak cvičenou opici a sejmou vám otisky prstů z obou
Celkové hodnocení

V Egyptě jsem byl již po páté takže vím co očekávat a čím se nenechat překvapit. Situace na letišti je čímdál horší a troufnu si říct že dokáže silně pokazit celkový pocit ze začínající dovolené, mračící se egyptská stráž na každém rohu, pasy kontrolují snad na šestkrát, jako by to nestačilo kontrolou pasu v systému... navíc si Vás nově i vyfotí jak cvičenou opici a sejmou vám otisky prstů z obou rukou... nepříjemná záležitost kterou asi nepochopím... pro příště budu uvažovat jestli vůbec budu chtít do této země znovu cestovat. Kromě nádherného Rudého moře tu totiž nic hezkého není... Egypťané jsou kategorie sama pro sebe, rozhodně si je nezamilujete, jejich "vyčůranost" a vypočítavost někdy dokonce s určitou pasivní agresí, kterou vyžadují peníze za každou sebemenší pomoc jsem nikde jinde na světě nezažil. Hotel nepřekvapil, vše uděláno tak aby to na první dojem vypadalo luxusně a na úrovni, pokoj v našem případě byl v hrozném stavu, ale o tom se rozepíšu v další kategorii. Přístup obsluhy k ženám je někdy opravdu otřesný, počítejte s tím že jste v jiné zemi s jiným náboženským přesvědčením které má pro nás evropany někdy nepochopitelný přístup k něžnému pohlaví... Několikrát se nám stalo že pokud chtěla žena obsloužit, tak se ničeho nedočkala a přehlíželi ji, pokud začal projevovat zájem o obsloužení muž tak už to šlo bez problému. Místo toho aby si muži ženy předcházeli a chovali se galantně jak jsme u nás zvyklí, tak tady je žena spíše přehlížena nebo je jí dáváno nenápadně najevo že je něco méně a ať spíše mlčí. Moje žena zaznamenala přímo tři případy kdy jí obsluha vysloveně s důrazem v hlase řekla ať od nich odstoupí žě nechtějí aby stála v jejich přítomnosti... přitom se jen chtěla zeptat kde najít pečivo nebo měla dotaz na ručníky u servisu na pokoji... Tento pohrdavý přístup k ženám je opravdu zarážející, obzvlášť když jste ubytovaní za nemalé peníze v resortu kde by se o Vaši spokojenost měli starat bez ohledu na to jestli jste žena nebo muž... takový lidé by v těchto "službách" neměli pracovat!

Ubytování 2,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 2,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Pokoj po našem příjezdu nepřipravený, měli jsme zaplacený větší pokoj s přistýlkou, ta však nebyla vůbec nachystaná takže místo toho aby jsme mohli jít hned užívat dovolenou na pláž, museli jsme se uhánět o dochystání pokoje aby bylo vše v pořádku, celkově mi příjde jako by se nepočítalo s tím že přijednou tři lidé místo dvou... stav pokoje - písek na zemi, zpoloviny odmotaný toaletní papír (pro tři lidi), o nový jsme prosili na třikrát než nám někdo donesl. Klika od pokoje upadená, po určité chvíli si člověk našel způsob jak se do pokoje dostat, jinak mu pravidelně zůstala v ruce, to jsou věci které zřejmě nikoho nezajímají a zřejmě to tak bude už navždy (vzhledem k tomu že každý den chodí pokojová služba a klika jí v ruce zůstane také... ale nikdo nic neřeší, ani na náš popud... kdyby měl někdo dojem že jsem si to vše vymyslel tak mám vše vyfoceno, ano takto to tam opravdu bylo).

Strava
Strava asi stejná jako na všecho ostatních hotelích které jsem navštívil, nic nového se nevařilo, každý den ta stejná nabídka, ale výběr poměrně velký, na týdenní pobyt je to v pořádku, navíc byli k dispozici dvě jídelny a v každé bylo toto jídlo trošku jiné, střídali jsme to a vždy si něco našli. Musím pochválit dezerty, protože tohle oni opravdu umí, obrovský výběr a chuťově velmi vydařené.

Služby hotelu
Obrovská nevýhoda tohoto hotelu je že klíč-kartu od pokoje dostanete jen jednu a je úplně jedno jestli jste na pokoji dva, tři nebo pět, prostě dostanete jednu kartu a máte smůlu, zkoušeli jsme na recepci vyžádat alespon jednu další aby jsme na sobě nebyli neustále závislí vzhledem k tomu že jsme zde byli tři... bohužel jsme i po naléhání nepochodili, nevidím jediný důvod nemít více karet když je napokoji více lidí, v jiných hotelích to problém nebyl. Dále chci znovu zdůraznit chování personálu k ženám ---- Přístup obsluhy k ženám je někdy opravdu otřesný, počítejte s tím že jste v jiné zemi s jiným náboženským přesvědčením které má pro nás evropany někdy nepochopitelný přístup k něžnému pohlaví... Několikrát se nám stalo že pokud chtěla žena obsloužit tak se ničeho nedočkala a přehlíželi ji, pokud začal projevovat zájem o obsloužení muž tak už to šlo bez problému. Místo toho aby si muži ženy předcházeli a chovali se galantně jak jsme u nás zvyklí tak tady je žena spíše přehlížena nebo je jí dáváno nenápadně najevo že je něco méně a ať spíše mlčí. Moje žena zaznamenala přímo tři případy kdy jí obsluha vysloveně s důrazem v hlase řekla ať od nich odstoupí žě nechtějí aby stála v jejich přítomnosti... nebo přímo rukou naznačili ať nemluví! Přitom se jen chtěla zeptat kde najít pečivo nebo měla dotaz na ručníky u servisu na pokoji... Tento pohrdavý přístup k ženám je opravdu zarážející, obzvlášť když jste ubytovaní za nemalé peníze v resortu kde by se o Vaši spokojenost měli starat bez ohledu na to jestli jste žena nebo muž... takový lidé by v těchto "službách" neměli pracovat!

Pláž
Hotel disponuje velkým množstvím bazénů, pokud však chcete využívat hlavně moře, tak bych se doporučil podívat po jiném "vhodnějším" hotelu. Přístup do moře je totiž řešen pouze jedním molem a to navíc v dost zanedbaném stavu s úzkými schody do vody kde se tvoří často fronta a lidé se na sebe mačkají, nedovedu si představit být tu v hlavní sezoně protože to musí být opravdu zajímavý zážitek. Musím podotknout že hotel disponuje ještě druhým molem které je kousek dál, ale v danou chvíli bylo mimo provoz, prostě jej neopravili a tak jej raději nechali nepřístupné... je to velká škoda protože hotel s kapacitou tolika hostů nabízí jen jedno malé molo s úzkým vstupem do moře, toto je asi ten největší nedostatek, protože pláž jako taková je velká ale není zaopatřena více vstupy. Moře je hned po vstupu hluboké a prudký útes klesá až do 50m, nedoporučuji lidem co nemají rádi hloubky :)

Byla tato recenze užitečná? (7) (1)

Anonym Říjen 2019

Datum pobytu: 12.10. - 19.10.2019

Hodnocení 5,0/5
Krásná dovolená,personál velice vstřícný,ochotný,uměvavý.Čistota,obdivuhodné pracovní nasazení.Denně čisté povlečení každý den byl pro nás překvapením jelikož jsme měli vždy jinak a krásně naaranžovanou postel.Jeden den mi nebylo dobře a personál se o mě velice hezky staral.Posíláme velkou pochvalu a poděkování.
Celkové hodnocení

Krásná dovolená,personál velice vstřícný,ochotný,uměvavý.Čistota,obdivuhodné pracovní nasazení.Denně čisté povlečení každý den byl pro nás překvapením jelikož jsme měli vždy jinak a krásně naaranžovanou postel.Jeden den mi nebylo dobře a personál se o mě velice hezky staral.Posíláme velkou pochvalu a poděkování.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoj byl čistý,každý den uklizený.

Strava
Strava pestrá a to po celý den.

Služby hotelu
Všichni v tomto hotelu jsou velice vstřícní od recepce až po zahradníky .

Pláž
Do moře je vstup z mola ale stojí to za to ,sotva slezete schody a ponoříte hlavu vidíte tu nádheru.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 33 °C v noci 24 °C

 • Sobota 33 °C v noci 23 °C

 • Neděle 36 °C v noci 25 °C

 • Pondělí 35 °C v noci 25 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec