Soleil De Saint Tropez Hodnocení: 4/5
od 8 575 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 575 Kč za os.
od 7 174 Kč za os.
od 9 862 Kč za os.
od 2 939 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Zita Štěpánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi milý personál, ochotný a vstřícný
Velmi milý personál, ochotný a vstřícný
Pláž je oblázková, čistá stejně jako moře. Jde se k ní pře 4proudovou silnici, ale je to kousek.
Kdo má však raději písek, bude muset hledat na pobřeží, i když myslím, že jsou tam pláže
max. kombinované, čistě písečnou jsem neviděla. My ji tedy ani nehledali, protože jsme byli nejvíc
na výletech - je tam opravdu co vidět.
Stravovali jsme se sami - vařili jsme si v apartmánu. Dvouplotýnková el. deska je dostačující.
UbytováníUbytování odpovídalo tomu, co nabízela CK. Pokoj byl čistý, veškeré vybavení dle popisu,
tedy potřebné nádobí, lednička, myčka. Dokonce byly připraveny tablety do myčky a čistící
prostředky.
Žádné služby hotelu, jako např. prádelnu, jsme nevyužívali, byli jsme tam na týden.
Ale jak už jsem psala, personál byl velmi ochotný a vstřícný. My měli jediný problém hned na začátku,
chybělo nám jedno povlečení. Na recepci nám ho okamžitě bez problémů dali.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Hana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemně strávená dovolená, až na ty masy lidí a aut, všude kolony a kolony, úsek pár kilometrů jsme přejížděli několik hodin.
Příjemně strávená dovolená, až na ty masy lidí a aut, všude kolony a kolony, úsek pár kilometrů jsme přejížděli několik hodin.
Pláž byla pouze přes silnici, která byla ovšem dost frekventovaná. Moře nádherné, čisté, pláž oblázková, větší oblázky, brzy byla hloubka, takže nic moc pro malé děti. Měli jsme auto, takže jsme dojeli i na písečné pláže a moře bylo opravdu azurově modré.
StravaMěli jsme vlastní stravu.
UbytováníCelkem slušná úroveň, až na nějaké maličkosti
SlužbySlužby nic moc,
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Hana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemně strávená dovolená, až na ty masy lidí a aut, všude kolony a kolony, úsek pár kilometrů jsme přejížděli několik hodin.
Příjemně strávená dovolená, až na ty masy lidí a aut, všude kolony a kolony, úsek pár kilometrů jsme přejížděli několik hodin.
Pláž byla pouze přes silnici, která byla ovšem dost frekventovaná. Moře nádherné, čisté, pláž oblázková, větší oblázky, brzy byla hloubka, takže nic moc pro malé děti. Měli jsme auto, takže jsme dojeli i na písečné pláže a moře bylo opravdu azurově modré.
StravaMěli jsme vlastní stravu.
UbytováníCelkem slušná úroveň, až na nějaké maličkosti
SlužbySlužby nic moc,
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zita Štěpánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi milý personál, ochotný a vstřícný
Velmi milý personál, ochotný a vstřícný
Pláž je oblázková, čistá stejně jako moře. Jde se k ní pře 4proudovou silnici, ale je to kousek.
Kdo má však raději písek, bude muset hledat na pobřeží, i když myslím, že jsou tam pláže
max. kombinované, čistě písečnou jsem neviděla. My ji tedy ani nehledali, protože jsme byli nejvíc
na výletech - je tam opravdu co vidět.
Stravovali jsme se sami - vařili jsme si v apartmánu. Dvouplotýnková el. deska je dostačující.
UbytováníUbytování odpovídalo tomu, co nabízela CK. Pokoj byl čistý, veškeré vybavení dle popisu,
tedy potřebné nádobí, lednička, myčka. Dokonce byly připraveny tablety do myčky a čistící
prostředky.
Žádné služby hotelu, jako např. prádelnu, jsme nevyužívali, byli jsme tam na týden.
Ale jak už jsem psala, personál byl velmi ochotný a vstřícný. My měli jediný problém hned na začátku,
chybělo nám jedno povlečení. Na recepci nám ho okamžitě bez problémů dali.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...