Hotel Residence Hercules

Itálie, Abruzzo, Roseto degli Abruzzi

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 100 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 500 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Bar Bar ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Martin B.

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.

Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Z hotela k plazi sme prechadzali cez zeleznicny podchod, ktory bol celkom cisty. Sem tam sa stalo, ze tam tiekla voda, alebo to boli splasky z prasknuteho potrubia. Potom to tam kvalitne smrdelo. Na plazi bolo cisto. Piesocek. Voda priezracna, teplucka ako vo doma vo vani. Obcas boli vlny. Bolo tam dost meduz. Plazovy servis celkom slusny. Slnecnik a dve sedadla boli v ramci ceny ubytka. Lezadlo sme si dokupili. Dohodli sme 30€ na 2 tyzdne. Inac by to stalo 50€/1 tyzden. Bola tam voda na umyvanie noh od piesku. Taktiez sprchy. Tie stali 0,5€. Hned pri plazi bol bar, kde mali pivko 4,5€, zmrzlinu 2,3€/2chute, kavicku a ostatne. Okrem jedla. Len panini. Vo vode boli tzv. salaty sem tam. No nic strasne. Dalo sa tam snorchlovat pri kamenoch zhruba 100m od plaze.

Strava

Stravovali sme sa sami. V hotelovej restauracii sme boli na pizzu, ktora bola asi najlepsie z pizz, ktore sme ochutnali v meste. Co sa tyka cien: Pivo 0,4 = 4,5€ . Pizza 7€. Samozrejme nechybalo uctovne za prestieranie na 1os./1,5€.

Ubytování

Kvalita ubytovania bola celkom slusna. Zo zaciatku nam nefungovala klima v jednej izbe. Chybal nam tam sporak. Mali sme len dvojplatnicku. Na ktorej nebolo oznacene, kde hreje najsilnejsie a kde najslabsie. Inac sme nemali ziadny problem. Postele pruzinove-dalo sa vyspat. V kazdej izbe bola kupelna, co sa mi pacilo.

Služby

Celkovo to bol velmi pekny hotel. Na recepcii nam stale vyhoveli, co sme potrebovali. Mali sme tam internet, klimu, uteraky a postelnu bielizen zadarmo. Aj ked sme bielizen a uteraky nemali mat. Boli sme na 2 tyzdne. Po tyzdni nam doniesli dalsie pradlo a uteraky. Takze celkom fajn. Hned za hotelom...vzdusnou ciarou asi 10m je hlavny zeleznecny tah na juh krajiny. Takze vlaky tam premavali v priemere asi kazdych 15 minut. Ale dalo sa to vydrzat, ked boli zatvorene okna. Taktiez tam je komin, ktory bol presne vo vyske nasej izby. Dym sme citili aj v izbe. Dost blbee.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Martin B.

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.

Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Z hotela k plazi sme prechadzali cez zeleznicny podchod, ktory bol celkom cisty. Sem tam sa stalo, ze tam tiekla voda, alebo to boli splasky z prasknuteho potrubia. Potom to tam kvalitne smrdelo. Na plazi bolo cisto. Piesocek. Voda priezracna, teplucka ako vo doma vo vani. Obcas boli vlny. Bolo tam dost meduz. Plazovy servis celkom slusny. Slnecnik a dve sedadla boli v ramci ceny ubytka. Lezadlo sme si dokupili. Dohodli sme 30€ na 2 tyzdne. Inac by to stalo 50€/1 tyzden. Bola tam voda na umyvanie noh od piesku. Taktiez sprchy. Tie stali 0,5€. Hned pri plazi bol bar, kde mali pivko 4,5€, zmrzlinu 2,3€/2chute, kavicku a ostatne. Okrem jedla. Len panini. Vo vode boli tzv. salaty sem tam. No nic strasne. Dalo sa tam snorchlovat pri kamenoch zhruba 100m od plaze.

Strava

Stravovali sme sa sami. V hotelovej restauracii sme boli na pizzu, ktora bola asi najlepsie z pizz, ktore sme ochutnali v meste. Co sa tyka cien: Pivo 0,4 = 4,5€ . Pizza 7€. Samozrejme nechybalo uctovne za prestieranie na 1os./1,5€.

Ubytování

Kvalita ubytovania bola celkom slusna. Zo zaciatku nam nefungovala klima v jednej izbe. Chybal nam tam sporak. Mali sme len dvojplatnicku. Na ktorej nebolo oznacene, kde hreje najsilnejsie a kde najslabsie. Inac sme nemali ziadny problem. Postele pruzinove-dalo sa vyspat. V kazdej izbe bola kupelna, co sa mi pacilo.

Služby

Celkovo to bol velmi pekny hotel. Na recepcii nam stale vyhoveli, co sme potrebovali. Mali sme tam internet, klimu, uteraky a postelnu bielizen zadarmo. Aj ked sme bielizen a uteraky nemali mat. Boli sme na 2 tyzdne. Po tyzdni nam doniesli dalsie pradlo a uteraky. Takze celkom fajn. Hned za hotelom...vzdusnou ciarou asi 10m je hlavny zeleznecny tah na juh krajiny. Takze vlaky tam premavali v priemere asi kazdych 15 minut. Ale dalo sa to vydrzat, ked boli zatvorene okna. Taktiez tam je komin, ktory bol presne vo vyske nasej izby. Dym sme citili aj v izbe. Dost blbee.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...