Grand Del Parco
od 7 192 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 192 Kč za os.
od 13 207 Kč za os.
od 15 416 Kč za os.
od 6 971 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Martin B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.
Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.
Z hotela k plazi sme prechadzali cez zeleznicny podchod, ktory bol celkom cisty. Sem tam sa stalo, ze tam tiekla voda, alebo to boli splasky z prasknuteho potrubia. Potom to tam kvalitne smrdelo. Na plazi bolo cisto. Piesocek. Voda priezracna, teplucka ako vo doma vo vani. Obcas boli vlny. Bolo tam dost meduz. Plazovy servis celkom slusny. Slnecnik a dve sedadla boli v ramci ceny ubytka. Lezadlo sme si dokupili. Dohodli sme 30€ na 2 tyzdne. Inac by to stalo 50€/1 tyzden. Bola tam voda na umyvanie noh od piesku. Taktiez sprchy. Tie stali 0,5€. Hned pri plazi bol bar, kde mali pivko 4,5€, zmrzlinu 2,3€/2chute, kavicku a ostatne. Okrem jedla. Len panini. Vo vode boli tzv. salaty sem tam. No nic strasne. Dalo sa tam snorchlovat pri kamenoch zhruba 100m od plaze.
StravaStravovali sme sa sami. V hotelovej restauracii sme boli na pizzu, ktora bola asi najlepsie z pizz, ktore sme ochutnali v meste. Co sa tyka cien: Pivo 0,4 = 4,5€ . Pizza 7€. Samozrejme nechybalo uctovne za prestieranie na 1os./1,5€.
UbytováníKvalita ubytovania bola celkom slusna. Zo zaciatku nam nefungovala klima v jednej izbe. Chybal nam tam sporak. Mali sme len dvojplatnicku. Na ktorej nebolo oznacene, kde hreje najsilnejsie a kde najslabsie. Inac sme nemali ziadny problem. Postele pruzinove-dalo sa vyspat. V kazdej izbe bola kupelna, co sa mi pacilo.
SlužbyCelkovo to bol velmi pekny hotel. Na recepcii nam stale vyhoveli, co sme potrebovali. Mali sme tam internet, klimu, uteraky a postelnu bielizen zadarmo. Aj ked sme bielizen a uteraky nemali mat. Boli sme na 2 tyzdne. Po tyzdni nam doniesli dalsie pradlo a uteraky. Takze celkom fajn. Hned za hotelom...vzdusnou ciarou asi 10m je hlavny zeleznecny tah na juh krajiny. Takze vlaky tam premavali v priemere asi kazdych 15 minut. Ale dalo sa to vydrzat, ked boli zatvorene okna. Taktiez tam je komin, ktory bol presne vo vyske nasej izby. Dym sme citili aj v izbe. Dost blbee.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Martin B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.
Celkovy dojem je pozitivny. Oddychli sme si. No kazdy mame iny standard. Niekomu by to nemuselo vyhovovat.
Z hotela k plazi sme prechadzali cez zeleznicny podchod, ktory bol celkom cisty. Sem tam sa stalo, ze tam tiekla voda, alebo to boli splasky z prasknuteho potrubia. Potom to tam kvalitne smrdelo. Na plazi bolo cisto. Piesocek. Voda priezracna, teplucka ako vo doma vo vani. Obcas boli vlny. Bolo tam dost meduz. Plazovy servis celkom slusny. Slnecnik a dve sedadla boli v ramci ceny ubytka. Lezadlo sme si dokupili. Dohodli sme 30€ na 2 tyzdne. Inac by to stalo 50€/1 tyzden. Bola tam voda na umyvanie noh od piesku. Taktiez sprchy. Tie stali 0,5€. Hned pri plazi bol bar, kde mali pivko 4,5€, zmrzlinu 2,3€/2chute, kavicku a ostatne. Okrem jedla. Len panini. Vo vode boli tzv. salaty sem tam. No nic strasne. Dalo sa tam snorchlovat pri kamenoch zhruba 100m od plaze.
StravaStravovali sme sa sami. V hotelovej restauracii sme boli na pizzu, ktora bola asi najlepsie z pizz, ktore sme ochutnali v meste. Co sa tyka cien: Pivo 0,4 = 4,5€ . Pizza 7€. Samozrejme nechybalo uctovne za prestieranie na 1os./1,5€.
UbytováníKvalita ubytovania bola celkom slusna. Zo zaciatku nam nefungovala klima v jednej izbe. Chybal nam tam sporak. Mali sme len dvojplatnicku. Na ktorej nebolo oznacene, kde hreje najsilnejsie a kde najslabsie. Inac sme nemali ziadny problem. Postele pruzinove-dalo sa vyspat. V kazdej izbe bola kupelna, co sa mi pacilo.
SlužbyCelkovo to bol velmi pekny hotel. Na recepcii nam stale vyhoveli, co sme potrebovali. Mali sme tam internet, klimu, uteraky a postelnu bielizen zadarmo. Aj ked sme bielizen a uteraky nemali mat. Boli sme na 2 tyzdne. Po tyzdni nam doniesli dalsie pradlo a uteraky. Takze celkom fajn. Hned za hotelom...vzdusnou ciarou asi 10m je hlavny zeleznecny tah na juh krajiny. Takze vlaky tam premavali v priemere asi kazdych 15 minut. Ale dalo sa to vydrzat, ked boli zatvorene okna. Taktiez tam je komin, ktory bol presne vo vyske nasej izby. Dym sme citili aj v izbe. Dost blbee.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...