Pavel Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Super, snad se podaří a příští rok pojedeme znovu
Super, snad se podaří a příští rok pojedeme znovu
Na pláž jsme to měli cca 50m takže krásný.... výhled na pláž taky super, čistota pláži byla na jedničku
StravaMěly jsme bez stravy, vařili jsme si samy z místních ingrediencí a jsme tak spokojení
UbytováníSpokojenost.... vše fungovalo a i přístup pracovníků agentury byl parádní
SlužbySlužby jsme nepotřebovali a konečný úklid jsme zvládli jako nic
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)













