Hotel Milano

Hodnocení: 3/5

Itálie, Dolomiti Brenta (Val di Sole)

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 7 km
  • TV TV ano
  • Zastávka skibusu Zastávka skibusu ano
  • Bar Bar ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anonym

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.

Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Dle mého strava hrozná. Snídaně buchty od večeře, vajíčka jako cenné zboží pouze pro pár rychlých vyvolených, vše doplňovali v hodně drobných porcích. Večeře - těstoviny jakoby s vodou, ve které se vařily, maso tenké 2mm, hranolky vypadaly jako před dvěma dny smažené, opravdu veliké zklamání.

Ubytování

Malé pokoje, postele kvality hodně staré přistýlky, na přikrytí obyčejné prostěradlo a hodně stará deka. Na pokoji se nedalo hnout.

Služby

Milý personál, vstřícný, každý den ustlaná postel.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.

Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Dle mého strava hrozná. Snídaně buchty od večeře, vajíčka jako cenné zboží pouze pro pár rychlých vyvolených, vše doplňovali v hodně drobných porcích. Večeře - těstoviny jakoby s vodou, ve které se vařily, maso tenké 2mm, hranolky vypadaly jako před dvěma dny smažené, opravdu veliké zklamání.

Ubytování

Malé pokoje, postele kvality hodně staré přistýlky, na přikrytí obyčejné prostěradlo a hodně stará deka. Na pokoji se nedalo hnout.

Služby

Milý personál, vstřícný, každý den ustlaná postel.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...