Rezidence Andreotti (Ossana) Hodnocení: 3/5
od 11 700 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 700 Kč za os.
od 12 590 Kč za os.
od 20 202 Kč za os.
od 13 590 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.
Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.
Dle mého strava hrozná. Snídaně buchty od večeře, vajíčka jako cenné zboží pouze pro pár rychlých vyvolených, vše doplňovali v hodně drobných porcích. Večeře - těstoviny jakoby s vodou, ve které se vařily, maso tenké 2mm, hranolky vypadaly jako před dvěma dny smažené, opravdu veliké zklamání.
UbytováníMalé pokoje, postele kvality hodně staré přistýlky, na přikrytí obyčejné prostěradlo a hodně stará deka. Na pokoji se nedalo hnout.
SlužbyMilý personál, vstřícný, každý den ustlaná postel.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.
Lyžování skvělé, řidiči parádní. Ovšem zbytek velké zklamání. Údajně 3hvězdičkový hotel, nakonec ovšem údajně 2hvězdy. Pokoje strašné, postele jako přistýlky, téměř se v nich nedalo pohnout. V zimě k přikrytí pouze prostěradlo a hodně stará deka. Jídlo nic moc. Působilo dojmem co nesníme dnes máme zítra zamícháni v salátu u snídaně či večeře. Lyžování bylo ivsmem skvostné.
Dle mého strava hrozná. Snídaně buchty od večeře, vajíčka jako cenné zboží pouze pro pár rychlých vyvolených, vše doplňovali v hodně drobných porcích. Večeře - těstoviny jakoby s vodou, ve které se vařily, maso tenké 2mm, hranolky vypadaly jako před dvěma dny smažené, opravdu veliké zklamání.
UbytováníMalé pokoje, postele kvality hodně staré přistýlky, na přikrytí obyčejné prostěradlo a hodně stará deka. Na pokoji se nedalo hnout.
SlužbyMilý personál, vstřícný, každý den ustlaná postel.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...