Camping Classe Hodnocení: 3/5
od 3 325 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 325 Kč za os.
od 3 790 Kč za os.
od 5 122 Kč za os.
od 5 835 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 25 hodnocení)
Tento hotel je 26. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 235 v Emilia Romagna.
Taťána R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslava F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Hotel v pohode, čistý.
Hotel v pohode, čistý.
Pláž čistá, pod dohľadom plavčíkov.
StravaChutná, pestrá, dalo sa vybrať, akurát príbory mohli byť vyleštené, boli fľakaté
UbytováníUprataná, čistá, zariadenie vporiadku
SlužbyVšetko bolo v poriadku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Taťána R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná dovolená, jsem nadšená a určitě se tam vrátíme
Úžasná
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Dovolenka splnila naše očakávania nakoľko destinácia nie je preplnená, okolie pôsobí pokojne aj keď jednoducho .
Dovolenka splnila naše očakávania nakoľko destinácia nie je preplnená, okolie pôsobí pokojne aj keď jednoducho .
Pláž hotela čistá , avšak v porovnaní s ostatnými hotelovými plážami je čo vylepšovať.
StravaStrava rozmanitá, jenlá chutné.
Hotel je starší , postupne rekonštruovaný, ale čistý. Potrebná rekonštrukcia sociálnych zariadení.
izba každý deň uprataná, uteráky a bielizeň menené každý deň.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marián T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Hotel Adler doporučujeme rodinám s dětmi.
Po celou dobu se dětem věnují animátoři, kteří jsou zkušení a moc šikovní.
Celkově je hotel na výborném místě, kousek od moře i od centra dění.
Hotel Adler doporučujeme rodinám s dětmi.
Po celou dobu se dětem věnují animátoři, kteří jsou zkušení a moc šikovní.
Celkově je hotel na výborném místě, kousek od moře i od centra dění.
Pláž je kousek od hotelu Adler. Je čistá, udržováná, každé ráno probíhá úklid a rovnání písku.
Plavčíci jsou na všech usecích a nespí, ale opravdu hlídají ????
Celodenní strava byla formou rautu, jídlo bylo dobré, nicméně každý den se opakující stále dokola.
Chybělo nám více regionální kuchyně,... ryby, ovoce.
Nicméně, vždy se dalo vybrat.
Pokoj byl čistý, voňavý s krásným výhledem na moře. Funkční klimatizace po celou dobu pobytu.
Každý den probíhal v dopoledních hodinách velmi pečlivě úklid pokoje, výměna ručníků, doplnění mýdla, ubrousků.
Majitel je srdcem hotelu a moc se snaží ve všem vyhovět. Luxus tu nehledejte, je to krásná zlatá střední cesta, za nás nejlepší.
Mile nás překvapila slečna na recepci která hovořila slovensky a po celou dobu pobytu nám byla oporou a ve všem pomáhala. Moc děkujeme.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Lidé a moře super,tam není co vytknout... pan majitel a oli ostatní personál byl skvělý. Jídlo mdlé,nedochucené,nedobré...já se tam najedla s chutí jednou za celý týden, můj muž vůbec a děti to zaplaťbůh moc nevnímaly, takže krom zaplaceného all inclusive jsme utratili další neskutečné peníze za jídlo v restauracích, abychom nehladověli... Pláž čistá, moře též, aktivity kolem také-pokud jste vlastním vozem, jsou v okolí krásy,které stojí za to vidět a zažít (Delfinárium, Safari, Mirabilandia..)
Lidé a moře super,tam není co vytknout... pan majitel a oli ostatní personál byl skvělý. Jídlo mdlé,nedochucené,nedobré...já se tam najedla s chutí jednou za celý týden, můj muž vůbec a děti to zaplaťbůh moc nevnímaly, takže krom zaplaceného all inclusive jsme utratili další neskutečné peníze za jídlo v restauracích, abychom nehladověli... Pláž čistá, moře též, aktivity kolem také-pokud jste vlastním vozem, jsou v okolí krásy,které stojí za to vidět a zažít (Delfinárium, Safari, Mirabilandia..)
Pláž je pár kroků od hotelu, čistá s dostatkem lehátek, každý pokoj má svá přidělená od začátku do konce pobytu, ale nebyl problém obsadit ty, které byly blíže břehu
StravaBohužel, k snídani to každý den jistila bagetka s máslem, obědy jsme po dvou dnech vzdali a jezdili do restaurace a večeře jsme většinou zkusili, ale následne šli do restaurace, protože jsme byli hladoví ???? ne,co do množství,ale co do kvality a chuti... po 4 dnech jsme si všimli opodál stolu s kořením, to nám též nepřijde v pořádku. Když srovnáme stravování s jinými lokalitami, vždy jsme měli jídlo dochucené, jedlé...tohleto ,,dodělej si sám" nám nepřišlo uplně ok, na to si nepotřebujeme platit all inclusive, ale vyjde totožně si najmout pokoj v penzionu a vařit si sami...
UbytováníHotel pamatuje lepší časy, toaleta splachuje toaletní papír na pátý pokus, okénko v koupelne raději neotevírat, jinak už ho nezavřete, sprchový kout zavírat velmi opatrě, jinak vam dvířka zůstanou v ruce... chtělo by to zainvestovat do rekonstrukce...
SlužbyPersonál hotelu v čele s panem majitelem a česky hovořící recepční byl velice milý a ochotný, ale úroveň hotelu jsme očekávali lepší - hodně cestujeme a máme s čím porovnávat
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslava F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Hotel v pohode, čistý.
Hotel v pohode, čistý.
Pláž čistá, pod dohľadom plavčíkov.
StravaChutná, pestrá, dalo sa vybrať, akurát príbory mohli byť vyleštené, boli fľakaté
UbytováníUprataná, čistá, zariadenie vporiadku
SlužbyVšetko bolo v poriadku
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...