Club Hotel Dante Hodnocení: 4/5
od 6 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 490 Kč za os.
od 3 325 Kč za os.
od 3 790 Kč za os.
od 5 122 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 17 hodnocení)
Denisa Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z dovolene jsme se vratili spokojeni, jidla bylo dost, hotel splnil ocekavani, takze za nas klidne pristi rok zas
Z dovolene jsme se vratili spokojeni, jidla bylo dost, hotel splnil ocekavani, takze za nas klidne pristi rok zas
K plazi nemam absolutne co vytknout, krasne uklizena
StravaJidla bylo dost
UbytováníPokoj byl denne uklizen. Klasika zarizeni, stejne jsme tam chodili jen spat
SlužbyHotel i okoli vse denne ciste, bazen super
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Josef Plášek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celková spokojenost i přes malé nedostatky
Celková spokojenost i přes malé nedostatky
beze slov, po všech stránkách výborné
StravaCelkově dobrá, dalo se vybrat i na slepo dle chuti--- v hotelu bylo dost Čechů i Slováků bez znalostí jazyků, bylo by dobré při výběru jídel dát základní překlad
UbytováníUbytování výborné,, naprostá čistota, výborná Kubánská pokojská
Službyse službami celková spokojenost i přes malá jazyková nedorozumění
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Kateřina Vítková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Náš celkový dojem po příjezdu do letoviska San Mauro Mare byl velmi dobrý, letovisko se nám líbilo, poloha hotelu je výhodná (blízko od autobusové zastávky, lékárny, pošty). V hotelu bylo čisto, recepční byli příjemní, dojem nám pokazila hlavně úroveň stravování. Nedobrá káva, ošizený, naředěný džus a nepříliš vstřícný personál v jídelně. Ani kuchařské umění šéfkuchaře za moc nestálo. Rušivá byla také hlasitá hudební produkce na náměstíčku před hotelem - ve všedních dnech i do půl dvanácté.
Přesto jsme si dovolenou - koupání v moři i výlety do Ravenny a Rimini užili.
Náš celkový dojem po příjezdu do letoviska San Mauro Mare byl velmi dobrý, letovisko se nám líbilo, poloha hotelu je výhodná (blízko od autobusové zastávky, lékárny, pošty). V hotelu bylo čisto, recepční byli příjemní, dojem nám pokazila hlavně úroveň stravování. Nedobrá káva, ošizený, naředěný džus a nepříliš vstřícný personál v jídelně. Ani kuchařské umění šéfkuchaře za moc nestálo. Rušivá byla také hlasitá hudební produkce na náměstíčku před hotelem - ve všedních dnech i do půl dvanácté.
Přesto jsme si dovolenou - koupání v moři i výlety do Ravenny a Rimini užili.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dagmar K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za nas vsechny super dovolena.
Hotel je v dobre lokalite.
Plaze cista.
Personal super jen by chtelo nekoho kdo by umel mluvit vice anglicky. Ale kazdy se vzdy domluvi i rukama a nohama.
Pro deti maji hernicku.
Parkovani super
Bazen krasny.
Za nas vsechny super dovolena.
Hotel je v dobre lokalite.
Plaze cista.
Personal super jen by chtelo nekoho kdo by umel mluvit vice anglicky. Ale kazdy se vzdy domluvi i rukama a nohama.
Pro deti maji hernicku.
Parkovani super
Bazen krasny.
Plaz byla cista pro deti supeeer.
StravaZa nas jidlo super. Kuchar umel dobre varit.
UbytováníChtelo by to trochu renovace, ale na prespani to stacilo.
SlužbySluzby v naprostem poradku.
Pokojste vzdy mezi 9-11 daval ciste povleceni a rucniky
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jiří P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za tu cenu (dva dospělí a dítě zdarma+ plná penze + vlastní doprava) jsme nečekali zázraky. A taky jsme žádné nedostali. Kvalita ubytování, moře a strava odpovídala ceně. San Mauro Village je malebná čistá rekreační vesnička na břehu moře. Personál hotelu mluví pouze italsky. Ani anglicky, ani německy. Perfavore-kianti-dela-kamera-tre-čento-dodiči = Prosím klíče od pokoje 312, budeme umět snad do smrti... Díky pane Google! Anglicky mluví pokojská na třetím patře.
Za tu cenu (dva dospělí a dítě zdarma+ plná penze + vlastní doprava) jsme nečekali zázraky. A taky jsme žádné nedostali. Kvalita ubytování, moře a strava odpovídala ceně. San Mauro Village je malebná čistá rekreační vesnička na břehu moře. Personál hotelu mluví pouze italsky. Ani anglicky, ani německy. Perfavore-kianti-dela-kamera-tre-čento-dodiči = Prosím klíče od pokoje 312, budeme umět snad do smrti... Díky pane Google! Anglicky mluví pokojská na třetím patře.
Cesta k pláži je cca 200m. Pláž je soukromá. Poplatek za dvě lehátka a slunečník je v sektoru u moře 20 éček. To je náš rekord. Suprové sprchy, kabinky a záchod. Moře je ideální pro malé děti. Daleko od břehu je mělké. Slunce vodu rychle prohřeje. Je zde plno mušliček. Ráno jsme měli odliv, tak jsme honili malé krabíky. Cca 100 metrů od břehu se dá plavat. Půjčují zde šlapadla a další paddleboardy. O zábavu se starají animátoři, takže se v moři dá cvičit na hudbu a tančí se i zumba.
StravaNo, strava. No, snažili se. Asi první tři dny. Snídaně: káva z automatu, instantní džusy, šunka, salám, eidam - formou bufetu. Každý dostane na stůl čerstvě upečený croissant. Máslo vám dají na požádání - řekne se to: perfavóre burro. Oběd a večeře: dvouchodové menu - výběr ze čtyř jídel. Snaží se vařit co nejlevněji. Takže italské risotto na desítky způsobů, těstoviny. Po třech dnech se vám to začne trošku zajídat. Ale ochutnáte i ryby, mušle, kuřecí. Z vepřového dělají jen kotletu. Také na několik způsobů. Musím říci, že za ty peníze to celkem šlo a hlady jsme netrpěli. Do jídelny jsme chodili s mobilem a názvy pokrmů jsme si googlili.
UbytováníBydleli jsme ve třetím patře, takže pokoj nebyl po rekonstrukci. Záchod, bidet, umyvadlo a sprcha na čtyřech metrech čtverečných hovoří za vše. Uklízelo se denně a také každý den byly čisté osušky. Vybavení pokoje bylo velice spartánské; skříň neměla police. Balkón byl orientován k moři, ale pro další hotely a stromy moře nebylo vidět. Každý večer pod balkónem probíhala hlasitá show animátorů do 23 hod. To považujeme za nevhodné pro malé děti.
SlužbyHotel má vše, co má mít včetně bázénu a lobby baru. Jeli jsme k moři, takže bazén jsme nevyužívali. Na drinky jsme chodili na pláži a večer do malebné cukrárny s výbornou zmrzlinou. Znovu opakuji: za pár kaček nečekejte zázraky, ale dovolená je taková, jakou si ji uděláte sami. Mouchy ve službách jsme nehledali, i když by se určitě našly. Když něco nebylo, tak jsme si o to řekli. Pozitivní je, že hosté hotelu jsou pouze Italové a Češi. Takže žádní hluční Angláni, Rusové, nebo Němci. Měli jsme vlastní dopravu. V Itálii je velice drahé palivo, ale v městečku je samoobslužná pumpa, takže litr nafty vyšel podle kurzu na 35,20 Kč, což bylo moc fajn. Navštívili jsme delfinárium OLTREMARE, San Marino. Dokonce i Benátky. Jsou sice po dánici 250km, ale fakt to stálo za to.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Denisa Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z dovolene jsme se vratili spokojeni, jidla bylo dost, hotel splnil ocekavani, takze za nas klidne pristi rok zas
Z dovolene jsme se vratili spokojeni, jidla bylo dost, hotel splnil ocekavani, takze za nas klidne pristi rok zas
K plazi nemam absolutne co vytknout, krasne uklizena
StravaJidla bylo dost
UbytováníPokoj byl denne uklizen. Klasika zarizeni, stejne jsme tam chodili jen spat
SlužbyHotel i okoli vse denne ciste, bazen super
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zdeňka Velátová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
bylo tam hezky jen málo rušno večer,
bylo tam hezky jen málo rušno večer,
pláže byli čisté a upravené jen málo vody a žádné vlny
Stravavelký výběr
UbytováníChybějí tam lednice, klimatizace nastavena na 30 stupňů tak že nedýchatelno, chybějí také sprchové kouty nebo alespoň zástěny.
Službydobře o nás starali
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...