Hotel Madison

Hodnocení: 4/5

Itálie, Emilia Romagna, Catollica

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 200 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Lednička Lednička ano
  • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
  • Fitness Fitness ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Radka Prudilová

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Moderní hotel s velkým bazénem (vhodným i pro malé děti), pláž asi 50m. V blízkosti přístaviště, spousta restaurací a obchodů, je tam opravdu krásně. Možnost výletu na lodi (upozorňujeme, že je potřeba si ověřit na telefonním čísle společnosti jednotlivé výlety, nespoléhat na jízdní řád! Napotřetí nám ten výlet vyšel, ale zase to stálo za to) a v motorovém vláčku .. oboje perfektní výlet pro děti. V blízkosti delfinárium - Rimini - ale nejsou tam delfíni ale lachtani. A nějaký vodní svět v Cattolice.
Největší předností hotelu je kuchyň - opravdu úžasný zážitek!

Moderní hotel s velkým bazénem (vhodným i pro malé děti), pláž asi 50m. V blízkosti přístaviště, spousta restaurací a obchodů, je tam opravdu krásně. Možnost výletu na lodi (upozorňujeme, že je potřeba si ověřit na telefonním čísle společnosti jednotlivé výlety, nespoléhat na jízdní řád! Napotřetí nám ten výlet vyšel, ale zase to stálo za to) a v motorovém vláčku .. oboje perfektní výlet pro děti. V blízkosti delfinárium - Rimini - ale nejsou tam delfíni ale lachtani. A nějaký vodní svět v Cattolice.
Největší předností hotelu je kuchyň - opravdu úžasný zážitek!

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž v blízkosti hotelu, hotel má vyhrazen několik soukromých pláží, kam můžete jít. V ceně není plážový servis. My jsme ho ani nechtěli, protože naše děti by stejně pod slunečníkem neseděli. Jen na jednu z pláží (naštěstí ta nejbližší) nás pustili zcela zdarma, vysvětlili jsme jim, že slunečník ani lehátka nepotřebujeme. Na dalších plážích po nás chtěli 20 euro na den, nebo prý aspoň 10, že máme hodně věcí (kočár, člun) a že budeme zabírat místo na pláži, a za to místo, že musíme zaplatit. Ale jak jsem psala, tak na té nejbližší to vůbec neřešili a usmívali se na nás. Dalo se jít i s kočárem.. k pláži vedl mezi slunečníky chodníček z prken.. asi 20 metrů jsme si pak kočár poponesli (v písku už by nejel) a mohli jsme zakotvit. Pláž nebyla špinavá, ale jak jsem někde četla, že se písek každý den katruje, tak to tu nedělají.. na pláži je spousta vyplavených mušlí a trochu řas. Řasy byly i v moři, ale dalo se najít místo kde jich bylo méně nebo vůbec a vždy jen u kraje moře, po 5 metrech moře čisté. Vstup do moře hodně pozvolný, dospělý dosáhl na zem desítky metrů daleko od břehu. Pláže nebyly plné, vždy dostatek místa.

Strava

Strava v hotelu byla naprosto úžasná. Snídaně formou bufetu, ale obědy a večeře, to byly hostiny. U obědu i večeře vždy výběr z velkého množství předkrmů - švédský stůl, pak dva chody - podle vlastního výběru ze tří variant (vždy u večeře výběr na následující den - jídelníčky v angličtině nebo němčině). Jídlo bylo vždy vynikající, velký výběr.. polévky, ryby, mořské plody, kuřecí, vepřové, hovězí, jehněčí maso, těstoviny, rizota.. vše na to si vzpomenete. Vše vynikající.. Ke snídani voda, nějaké džusy, a káva zdarma, k obědu a večeři voda a víno zdarma (my jsme měli plnou penzi). Obsluha velmi příjemná, vstřícná. Po předkrmu a dvou chodech byl výběr z několika dezertů a ovoce + zmrzlina - opět švédský stůl, na to už jsme často neměli místo v žaludku. A když jsme měli, opět vynikající. Kuchyň byla velkou předností hotelu. Klidně bychom jeli na dovolenou na stejné místo.

Ubytování

Pokoj byl sice pro dva dospělé a dvě děti celkem malý, ale dovolenou nám to nijak nezkazilo, moc času jsme na pokoji netrávili, po obědě v největším horku nám děti spali a my jsme mohli využít balkón, který byl v každou denní dobu alespoň částečně ve stínu. Měli jsme boční výhled na moře (malý kousek někde vzadu), ale to nám nevadilo, svůj účel balkón splnil. Pokoje byly čisté, nábytek poměrně nový, v koupelně uzavíratelná sprcha .. uklízeny byly každý den. Všechno ok, ale moc místa nebylo, potřebovali jsme rozložit přenosnou postýlku pro mladšího syna.. po přeskládání nábytku na pokoji se nám to podařilo :)

Služby

Hotel má k dispozici velký bazén s oddělenou dětskou částí (voda je tam asi pod pás pro dospělého člověka), ale jsou tam schůdky, na kterých mohou sedět a hrát si i menší děti. Vždy byl aspoň částečně ve stínu.. byl uprostřed hotelového komplexu. Pro rodiny s malými dětmi je hotel opravdu vynikající. Vedle bazénu jsou k dispozici i odrážedla, autíčka, skákadla, malá skluzavka, hrad.. Je tam i výřivka s teplou vodou, ale na ceduli je napsáno, že je pouze pro dospělé. I bez výřivky je toho zde pro děti opravdu dost. My jsme byli s dětmi ve věku 2 a 4 roky a opravdu super! Uvnitř hotelu je i pěkná prostorná a klimatizovaná herna, kam se dá jít s dětmi když je venku moc horko - klíče dostanete na recepci na vyžádání.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Radka Prudilová

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Moderní hotel s velkým bazénem (vhodným i pro malé děti), pláž asi 50m. V blízkosti přístaviště, spousta restaurací a obchodů, je tam opravdu krásně. Možnost výletu na lodi (upozorňujeme, že je potřeba si ověřit na telefonním čísle společnosti jednotlivé výlety, nespoléhat na jízdní řád! Napotřetí nám ten výlet vyšel, ale zase to stálo za to) a v motorovém vláčku .. oboje perfektní výlet pro děti. V blízkosti delfinárium - Rimini - ale nejsou tam delfíni ale lachtani. A nějaký vodní svět v Cattolice.
Největší předností hotelu je kuchyň - opravdu úžasný zážitek!

Moderní hotel s velkým bazénem (vhodným i pro malé děti), pláž asi 50m. V blízkosti přístaviště, spousta restaurací a obchodů, je tam opravdu krásně. Možnost výletu na lodi (upozorňujeme, že je potřeba si ověřit na telefonním čísle společnosti jednotlivé výlety, nespoléhat na jízdní řád! Napotřetí nám ten výlet vyšel, ale zase to stálo za to) a v motorovém vláčku .. oboje perfektní výlet pro děti. V blízkosti delfinárium - Rimini - ale nejsou tam delfíni ale lachtani. A nějaký vodní svět v Cattolice.
Největší předností hotelu je kuchyň - opravdu úžasný zážitek!

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž v blízkosti hotelu, hotel má vyhrazen několik soukromých pláží, kam můžete jít. V ceně není plážový servis. My jsme ho ani nechtěli, protože naše děti by stejně pod slunečníkem neseděli. Jen na jednu z pláží (naštěstí ta nejbližší) nás pustili zcela zdarma, vysvětlili jsme jim, že slunečník ani lehátka nepotřebujeme. Na dalších plážích po nás chtěli 20 euro na den, nebo prý aspoň 10, že máme hodně věcí (kočár, člun) a že budeme zabírat místo na pláži, a za to místo, že musíme zaplatit. Ale jak jsem psala, tak na té nejbližší to vůbec neřešili a usmívali se na nás. Dalo se jít i s kočárem.. k pláži vedl mezi slunečníky chodníček z prken.. asi 20 metrů jsme si pak kočár poponesli (v písku už by nejel) a mohli jsme zakotvit. Pláž nebyla špinavá, ale jak jsem někde četla, že se písek každý den katruje, tak to tu nedělají.. na pláži je spousta vyplavených mušlí a trochu řas. Řasy byly i v moři, ale dalo se najít místo kde jich bylo méně nebo vůbec a vždy jen u kraje moře, po 5 metrech moře čisté. Vstup do moře hodně pozvolný, dospělý dosáhl na zem desítky metrů daleko od břehu. Pláže nebyly plné, vždy dostatek místa.

Strava

Strava v hotelu byla naprosto úžasná. Snídaně formou bufetu, ale obědy a večeře, to byly hostiny. U obědu i večeře vždy výběr z velkého množství předkrmů - švédský stůl, pak dva chody - podle vlastního výběru ze tří variant (vždy u večeře výběr na následující den - jídelníčky v angličtině nebo němčině). Jídlo bylo vždy vynikající, velký výběr.. polévky, ryby, mořské plody, kuřecí, vepřové, hovězí, jehněčí maso, těstoviny, rizota.. vše na to si vzpomenete. Vše vynikající.. Ke snídani voda, nějaké džusy, a káva zdarma, k obědu a večeři voda a víno zdarma (my jsme měli plnou penzi). Obsluha velmi příjemná, vstřícná. Po předkrmu a dvou chodech byl výběr z několika dezertů a ovoce + zmrzlina - opět švédský stůl, na to už jsme často neměli místo v žaludku. A když jsme měli, opět vynikající. Kuchyň byla velkou předností hotelu. Klidně bychom jeli na dovolenou na stejné místo.

Ubytování

Pokoj byl sice pro dva dospělé a dvě děti celkem malý, ale dovolenou nám to nijak nezkazilo, moc času jsme na pokoji netrávili, po obědě v největším horku nám děti spali a my jsme mohli využít balkón, který byl v každou denní dobu alespoň částečně ve stínu. Měli jsme boční výhled na moře (malý kousek někde vzadu), ale to nám nevadilo, svůj účel balkón splnil. Pokoje byly čisté, nábytek poměrně nový, v koupelně uzavíratelná sprcha .. uklízeny byly každý den. Všechno ok, ale moc místa nebylo, potřebovali jsme rozložit přenosnou postýlku pro mladšího syna.. po přeskládání nábytku na pokoji se nám to podařilo :)

Služby

Hotel má k dispozici velký bazén s oddělenou dětskou částí (voda je tam asi pod pás pro dospělého člověka), ale jsou tam schůdky, na kterých mohou sedět a hrát si i menší děti. Vždy byl aspoň částečně ve stínu.. byl uprostřed hotelového komplexu. Pro rodiny s malými dětmi je hotel opravdu vynikající. Vedle bazénu jsou k dispozici i odrážedla, autíčka, skákadla, malá skluzavka, hrad.. Je tam i výřivka s teplou vodou, ale na ceduli je napsáno, že je pouze pro dospělé. I bez výřivky je toho zde pro děti opravdu dost. My jsme byli s dětmi ve věku 2 a 4 roky a opravdu super! Uvnitř hotelu je i pěkná prostorná a klimatizovaná herna, kam se dá jít s dětmi když je venku moc horko - klíče dostanete na recepci na vyžádání.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...