Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 690 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Fantastické (na základě 17 hodnocení)
Tento hotel je 3. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 236 v Emilia Romagna.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila. Služby hotelu byly velmi dobré. Každý večer byla před hotelem hudba. Plno obchůdků. V destinaci bylo, ale velmi draho. Z dovolené jsme si bohužel nic nedovezli kvůli nepříjemnosti s cestou do hotelu. Museli jsme si zaplatit taxi, které nás dovezlo do hotelu, protože nám nikdo neřekl, v jakých místech máme vystoupit nakonec se ukázalo, že paní delegátka neměla ani ponětí kdo má být v jakém hotelu. Nikdo nekontroloval, jestli jsou v hotelu všichni, ani nikdo z hotelu se neozval, že dorazilo o dva lidi méně. Proto velmi negativně hodnotím organizaci cesty ho hotelů. Jména lidí do hotelu hlásili řidiči, kteří měli co dělat s tím, aby našli cestu. Delegátka nám měla být celý týden k dispozici, nikdo už ale neřekl, že pouze po telefonu s italským číslem.
Dovolená se nám moc líbila. Služby hotelu byly velmi dobré. Každý večer byla před hotelem hudba. Plno obchůdků. V destinaci bylo, ale velmi draho. Z dovolené jsme si bohužel nic nedovezli kvůli nepříjemnosti s cestou do hotelu. Museli jsme si zaplatit taxi, které nás dovezlo do hotelu, protože nám nikdo neřekl, v jakých místech máme vystoupit nakonec se ukázalo, že paní delegátka neměla ani ponětí kdo má být v jakém hotelu. Nikdo nekontroloval, jestli jsou v hotelu všichni, ani nikdo z hotelu se neozval, že dorazilo o dva lidi méně. Proto velmi negativně hodnotím organizaci cesty ho hotelů. Jména lidí do hotelu hlásili řidiči, kteří měli co dělat s tím, aby našli cestu. Delegátka nám měla být celý týden k dispozici, nikdo už ale neřekl, že pouze po telefonu s italským číslem.
Zklamalo nás, že jediná volná pláž byla mezi slunečníky a přístavištěm lodí. Věděli jsme, že volná pláž je dál od hotelu, ale nevěděli jsme, že bude tak úzká. Byli by jsme si koupili i lehátka se slunečníky, ale 20 euro nám přišla velmi přemrštěná částka. Pláž byly čisté.
StravaPrvní večer nás usadili ke stolu, který byl po celou dobu pobytu náš. Večere byly dobré, pestré, porce dostačující. Každý večer jsme měli k dispozici různé druhy zeleniny. Obsluha byla milá, pěkně upravená. Jídlo bylo pestré od těstovin, přes ryby až po maso. Dezerty vždy udělali skvělou tečku za dobrou večeří. Jako jedinou negativní věc hodnotím nápoje u večeře, které jsme si museli zaplatit.
UbytováníBydleli jsme v hotelu, který jsme si objednali. Pokoj byl skromný, ale naprosto nám dostačoval. Každý den jsme měli uklizeno, Hotel byl klimatizovaný, pokoj také. K dispozici byla síť wifi.
SlužbyHotel byl starší, ale dobře vybavený, celý byl klimatizovaný. Obsluha hotelu byla vždy vstřícná. k dispozici jsme měli celou dobu připojení wifi. Každý den jsme měli perfektně uklizeno, vyměněné ručníky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ján K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iva J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokalita pobytu se nám líbila,moře zde bylo čisté.Byla dostatečná nabídka výletů i možnost se dopravit na výlety místní dopravou,která jezdila v pravidelných intervalech.
Lokalita pobytu se nám líbila,moře zde bylo čisté.Byla dostatečná nabídka výletů i možnost se dopravit na výlety místní dopravou,která jezdila v pravidelných intervalech.
Pláž je zde placená,servis obsahoval dvě lehátka a slunečník.Možnost sprchy s teplou vodou,převlékací kabinky a kabinka na uložení nafukovaček,wc.Záleželo kdo si co objednal,někde byla lehátka blíže k moři a někde začínala poměrně daleko od vody.Cena servisu se nám zdála vysoká,ale v místě je jen maličký neplacený úsek hned u mola a tam tudy stále prochází dosti lidí.
StravaStrava byla chutná ale mohla být pestřejší nabídka bufetu při snídani a i zeleninový pult při večeři byl stále stejný.Ráno dva druhy salámu a plátkový sýr,pak jogurt,nějaké lupínky k tomu a tři typy sladkého moučníku typu naší bábovky.Chtělo to nějakou změnu,třeba obden zařadit i vejce.Večer několik druhů zeleniny,také vesměs stejné.Nabídka po letovisku v barech,restauracích byla slušná,jen v některých menších občerstveních nebyla možnost platit platební kartou.
UbytováníUbytování odpovídalo spíše dvouhvězdičkovému hotelu.Pokoj maličký,ale víceméně na přespávání dostačující.Horší je to s koupelnou,kde je sprchovací kout tvořený pouze zástěnami přidělanými ke zdi a chybí jakákoliv vanička.Voda ze sprchy teče po podlaze téměř celé koupelny,protože ji kanálek nepobere.K dispozici na utírání podlahy jen malý ručník takže se pak chodí po mokré podlaze nežli to vyschne.Měli jsme u pokoje malý balkon,ale s výhledem hned do oken dalších budov( což představuje mít stále zataženo) a pod balkonem výhled na nepořádek okolo popelnic.
SlužbyNa recepci se vždy usmívali a zdravili,jen to bylo horší s domluvou,kdo neumí italsky nebo anglicky měl problém vysvětlit co potřebuje.Hlavně je to při příjezdu a odjezdu kdy chyběla delegátka a tak si ubytovaní navzájem mezi sebou získané informace předávali o tom kde si uložit zavazadla,jak si vybrat stravu na další den,jak je to s plážovým servisem......Obsluha restaurace byla příjemná,byli ochotni posunout vydávání večeří na dřívější dobu ohledně malých dětí,výletů.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...