Marcela R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše v pořádku,jen mě překvapilo,že po celou dobu zájezdu NEBYL k dispozici žádný delegát,nikdo nám nic neřekl.Nedej Bože,kdyby se někomu něco stalo,tak se ani pořádně nedomluví,kde vyhledat lékaře,jednou frází to opravdu nelze. Chtěli jsme se jet vykoupit,ale nikde jsme se nedomluvili na autobus. Delegát hodně chyběl a vzhledem k tomu,že bylo napsáno ve smlouvě,že bude po celou dobu pobytu k dispozici.....kde tedy byl? Velká chyba.
Vše v pořádku,jen mě překvapilo,že po celou dobu zájezdu NEBYL k dispozici žádný delegát,nikdo nám nic neřekl.Nedej Bože,kdyby se někomu něco stalo,tak se ani pořádně nedomluví,kde vyhledat lékaře,jednou frází to opravdu nelze. Chtěli jsme se jet vykoupit,ale nikde jsme se nedomluvili na autobus. Delegát hodně chyběl a vzhledem k tomu,že bylo napsáno ve smlouvě,že bude po celou dobu pobytu k dispozici.....kde tedy byl? Velká chyba.
Občas to bylo překvapení,protože jsme nevěděli,co to vlastně bude,když to je v italštině,ale trochu jsme se i trefili.Ke stravě nemám žádné připomínky.
UbytováníCelkem dobré,na to,že jsme tam trávili dost málo času,tak to stačilo.Palandy by třeba mohly být trochu modernější.A nejvíce mi vadil polštář,bylo to jako by člověk spal na "obrubníku",ale každý z nás je zvyklý na svůj standard.
SlužbyBez výhrad.Vše fungovalo.
SportNádhera.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







