Jitka J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Výborně umístěný hotel s dvěma termálními bazény.
Výborně umístěný hotel s dvěma termálními bazény.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 510 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 95 hodnocení)
Tento hotel je 23. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 106 v Ischia.
Jitka J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Výborně umístěný hotel s dvěma termálními bazény.
Výborně umístěný hotel s dvěma termálními bazény.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ondřej K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Jedno z nejlepších možných umístění hotelu na ostrově. Tichý a kousek od nejkrásnější pláže pod Aragonským hradem. Doporučuji se tam vydat i na prohlídku. Koupit si lítačku a procestovat ostrov za 14,5 EUR/týden (v trafikách). Nemusíte řídit, jen si užít výhledy. Hotel výborný a vstřícný personál. Co se mi líbilo víc, než poseidonky, tak pláž sant angelo, botanická zahrada, arogonský hrad (kousek od hotelu, ale prohlídka, uvnitř jsou nádherné zahrady a trasa je dlouhá cca 2 km a nabízí neskutečné výhledy). Jinak není nutné na první vyhlídku s kavárnou platit, takže doporučuju klidně jít na první patro jen tak. Pak vylézt nahoru na vrchol ostrova, krásný rozhled na celý ostrov - začátek trasy z části Fontana. Jezdí tam hlavní linka CD - po směru hodinových ručiček a SC - proti směru hodinových ručiček co 15 minut tuším, takže pohoda (konečná i začáteční je Forio, chvíli tam počkáte nebo pojedete dalším jiným číslem). Stačí se zeptat řidičů a ty na vás houknou, až bude čas vystoupit. Na nákupy blbostí Forio, historické centrum, promenáda, ostrovy. Jo a zkuste kouknout na aplikaci GetYour-Guide - celodenní výlet lodí na ostrov Procida s obědem. Výborná atmostféra, koupání, jídlo, víno. S 4 lettým dítětem totál na pohodu, asi největší pecka z denních výletů, co jsem byl.
Jedno z nejlepších možných umístění hotelu na ostrově. Tichý a kousek od nejkrásnější pláže pod Aragonským hradem. Doporučuji se tam vydat i na prohlídku. Koupit si lítačku a procestovat ostrov za 14,5 EUR/týden (v trafikách). Nemusíte řídit, jen si užít výhledy. Hotel výborný a vstřícný personál. Co se mi líbilo víc, než poseidonky, tak pláž sant angelo, botanická zahrada, arogonský hrad (kousek od hotelu, ale prohlídka, uvnitř jsou nádherné zahrady a trasa je dlouhá cca 2 km a nabízí neskutečné výhledy). Jinak není nutné na první vyhlídku s kavárnou platit, takže doporučuju klidně jít na první patro jen tak. Pak vylézt nahoru na vrchol ostrova, krásný rozhled na celý ostrov - začátek trasy z části Fontana. Jezdí tam hlavní linka CD - po směru hodinových ručiček a SC - proti směru hodinových ručiček co 15 minut tuším, takže pohoda (konečná i začáteční je Forio, chvíli tam počkáte nebo pojedete dalším jiným číslem). Stačí se zeptat řidičů a ty na vás houknou, až bude čas vystoupit. Na nákupy blbostí Forio, historické centrum, promenáda, ostrovy. Jo a zkuste kouknout na aplikaci GetYour-Guide - celodenní výlet lodí na ostrov Procida s obědem. Výborná atmostféra, koupání, jídlo, víno. S 4 lettým dítětem totál na pohodu, asi největší pecka z denních výletů, co jsem byl.
Pláž nejlepší, co jsem kdy byl, ten výhled je famózní. Pro dítě uplně super, pozvolný, hezký písek. Neskutečně krásné místo pod Aragonskou pevností, jako výhledově opravdu nejvíc nejlepší. Nutno jít trochu dál, ne na tu prefabrikovanou s deštníky, ale směrem více na hrad - tam je to pecka. Je tam vysoká zeď, takže i příjmný stín. Dost mi přišlo, že tam chodili i místní. Všichni hodně vstřícní a komunikativní.
StravaVýborná. Na výběr ze tří chodů jako předkrm a tři chody jako hlavní chod. Často mořské plody a výborně připravené. Pozor na název smažená ryba, málem jsem si to nevzal, ale byly to chobotnice, kalamáry, krevety, a ryba, porce více než dostačující (fish je klasicky označení pro všechno). Snídaně více než dostatečná, pokud nejste masňák, co si naloží plné talíře a nechá je tam pak ležet. Měli jsme polopenzi, takže výborná příležitost prolést jejich krámky a ochutnávat místní delikatesy. Vína výborná. K večeři doporučuji bílý lokální stolák, to umí lépe (půl litru stojí pět eur k večeři, takže dovolenková total pohoda). Pití jak je zvykem zatím v každém hotelu na Ischii, tak si k večeři u polopenze nad rámec platí (voda nevím, tu jsem nezkoušel :o). K snídani byly zdarma džusy, káva, čaj, voda. Personál mluví anglicky.
UbytováníUbytování výtečné. Dostatek místa, skvělé služby, úklid, veliká nádherná zahrada s moha druhy rostlin, veliké bazény (stejně jsme ale byli pořád v moři). Doporučuju si vzít do zásuvky odpuzovač komárů nebo modrej elektrickej zabiják. Odpuzovač teda nefunguje na 100%, je to že jim to zblbne čuch, ale ta elektrická lampa by mohla být lepší, ale zase to svítí, což někomu může vadit. Vedle je park, asi i větší vlhkost a tedy výskyt komárů. Ale park na procházky super. S dětskými prolejzačkami, takže taky fajn ve víc horkých dnech, je tam příjemný chládek.
SlužbyAbsolutně výborné a dostatečné, personál vstřícný na všech frontách. Ceny za věci navíc uplně v cajku.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Filtrovat recenze
Jitka J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Výborně umístěný hotel s dvěma termálními bazény.
Výborně umístěný hotel s dvěma termálními bazény.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zdeňka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Dovolená splnila naše očekávání, doporučuji pro méně náročné klienty.
Dovolená splnila naše očekávání, doporučuji pro méně náročné klienty.
Pláže veřejné zdarma, dost plné, přinesete si svůj slunečník a sedačku či ručník na ležení, nejbližší od hotelu asi 250 metrů. Pláže soukromé kde si můžete pronajmout slunečník a dvě lehátka za 35 až 40 eur na den.
StravaSnídaně každý den stejné, ale vyhovující: chleba, vajíčko na tvrdo, salám, sýr, jogurt, máslo, marmeláda, nutela, bábovka, ovocný koláč, croissant, ovoce nebo švestkový kompot, tři druhy křupinek. Káva dle přání, čaj nebo mléko, džus.
Večeře: předkrm výběr ze dvou různých jídel z těstovin ( lasagne, penne z rajčaty a sýrem, špagety, polévka na způsob bramboračky s těstovinami, zapečeně těstoviny atd.)
Hlavní chod výběr ze dvou jídel ( pečené maso s bramborem a fazolkami, řízek s bramborem dušená cuketa, ryba s bramborem dušená zelenina, mozzarella zelný list olivy parmská šunka, pečené kuře s bramborem atd.)
Třetí chod zákusek, ovoce nebo zmrzlina.
Rozhodně jsme se od večeře vždy odvalili zcela přejedení.
Hotel čistý, každý den úklid, ustlané postele, výměna ručníků podle našich potřeb, stačilo nechat ručník na zemi, jednou za pobyt převlečené postele. Personál vstřícný, vždy ochotný pomoci. Pokoje vybavené lednicí a televizí, bezplatná WiFi funguje i na pokoji.
SlužbyVelmi příjemné překvapení nás čekalo, v hotelu jsou dva thermální bazény, musí se di nich v čepičkách, ale ty vám na recepci prodají. Ty budete stejně potřebovat, pokud se vydáte do termálů na ostrově. Je jich tam mnoho, doporučuji Poseidon - doveze vás k němu autobus č.2
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Hana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Starší hotel,ale čistý, milý, ochotný personál
Celkově spokojenost
Starší hotel,ale čistý, milý, ochotný personál
Celkově spokojenost
Vlastní pláž Hotel nemá, využívá se městská pláž,celkem udržovaná,ale malá
Dojely jsme si raději autobusem na větší pláž
Lehátka a slunečníky za poplatek 20 EU na den
Snídaně by potřebovala dost vylepši -cely týden jeden a ten samý sýr,salám to samé, pečivo u snídaně jeden druh a zřejmě schované od večeře,bylo okoralejší,dva druhy ovoce-banán a hr.víno, sladké pečivo také celý týden stejné
Večeře -výběr ze dvou předkrmů a dvou hlavních chodů,ale jídla celý týden se celkově dost podobala, chuťově špatná nebyla
Menší pokoj se starším nábytkem,koupelna prostorná,ale potřebovala by trochu rekonstrukce, všude čisto, denně čisté ručníky
Hotel je obklopen hodně zelení,bazén čistý, prostředí příjemné
Služby v pořádku, personál ochotný,pokud se vyskytl problém, snažili se ho hned vyřešit
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Marcela K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Není co vytknout na ostrově jsme byly podruhé určitě se vrátíme.
Není co vytknout na ostrově jsme byly podruhé určitě se vrátíme.
Pěkná klidná výběr z několika menších krásné výhledy vždy pěkná procházka. využily jsme opět nabídky na výlety
StravaByly jsme spokojené.
UbytováníPokoj nám vyhovoval čistota dokonalá a celý areál luxus.
SlužbyVstřícnost a ochota na jedničku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...