Eva V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Postarší hotel alpského štýlu zasadený v nádhernom prostredí hôr. Absolútne postačujúce ubytovanie. Čistý hotel. Personál super.
Postarší hotel alpského štýlu zasadený v nádhernom prostredí hôr. Absolútne postačujúce ubytovanie. Čistý hotel. Personál super.
Polpenzia. Večere : 4 chodové menu. Bez problémov.
UbytováníBoli sme ubytovaní v izbe 2+2 . Izba bola veľká.
Ubytovanie možné so psom.
Wellness :sauna fínska, infra sauna, vírivka. Aj deti mohli ísť do wellnesu, napriek tomu, že všade mali napísané, že vstup od 16 rokov. Na recepcii nám ochotne pomohli aj s vyhľadaním a obvolaním lekárov, nakoľko sme potrebovali lekárske ošetrenie.
SportNajbližšia lanovka na Kronplatz vzdialená 15 km. Parkovanie v pohode. Stredisko bolo super.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







