Sporthotel Teresa Hodnocení: 4/5
od 7 550 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 550 Kč za os.
od 8 010 Kč za os.
od 8 100 Kč za os.
od 10 490 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Jaroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem velmi dobrý, majitelé hotelu příjemní,rodinný hotel, obsluha výborná, nemuseli jsme na jídlo a nápoje dlouho čekat,mluví částečně polsky-někteří,německy, italsky, díky polštině ruzumějí i některým českým slovům,komunikace výborná.
Celkový dojem velmi dobrý, majitelé hotelu příjemní,rodinný hotel, obsluha výborná, nemuseli jsme na jídlo a nápoje dlouho čekat,mluví částečně polsky-někteří,německy, italsky, díky polštině ruzumějí i některým českým slovům,komunikace výborná.
Polopenze, na množství dostačující,snídaně dobré,nabízeli i chleba !, večeře tříchodové, ale těstovinové,jedenkrát opečené brambory, úplně chyběly polévky.Dezert stále se opakující, přeslazený, patlanice z Lidlu -to bylo ze stravy nejhorší.
UbytováníNábytek zánovní, vysoké dobré postele,koupelna by mohla mít větší a lepší sprchu,chybí malá lednice.
SlužbySauna, herna pro děti,i venkovní, bazén- čistý, slušný, pěkné venkovní posezení.
Bylo by dobré, kdyby hotel nabízel slevovou kartu na lanovky a vláčky na horách, jsme přece v DOLOMITECH!!
Toto nám nejvíce chybělo!!!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je nevhodný na zimní dovolenou, skiareály jsou poměrně daleko a hlavně je to špatná cesta. Personál je velice příjemný a ochotný, úroveň kvality služeb je nízká. Večeře výborné, snídaně podprůměrné. Do hotelu už bychom se nevrátili.
Hotel je nevhodný na zimní dovolenou, skiareály jsou poměrně daleko a hlavně je to špatná cesta. Personál je velice příjemný a ochotný, úroveň kvality služeb je nízká. Večeře výborné, snídaně podprůměrné. Do hotelu už bychom se nevrátili.
První den se večeře skládala z předkrmu, hlavního chodu a dezertu - vše výborné. Druhý den jsme dostali jen pizzu (zato ale dle vlastního výběru z jídelního lístku). Další dva dny opět tři chody. Jako předkrm vždy pasta, jako hlavní chod maso - ale při příjezdu se nás ptali, jestli nemáme alergie nebo něco nejíme.
První den bylo na snídani více lidí, takže byl švédský stůl - housky, salám, sýr, marmeláda, nutela. vločky, müsli, káva, různé druhy čaje, zákusek. Další dny už jsme dostali jen na stůl pečivo, salámy a marmeládu:-(
V hotelu jsme byli jediní hosté, takže topili jen v našich dvou pokojích a jen asi dvě hodiny večer a dvě hodiny ráno.Strašná zima byla i v jídelně. Když jsme přijeli v šest hodin ze sjezdovky, museli jsme čekat cca do sedmi, než bude vůbec teplá voda. Na pokoji zřejmě uklízeli každý den, ale koš nám vysypali jen po prvním dni.
SlužbyVeškerý personál je velice ochotný, ale úroveň služeb je podprůměrná. Již zmíněný nevysypaný koš. U večeře jsme si vždy museli nechat příbory z předkrmu na hlavní chod - jakože cože?! Na začátku nám byla nabízená sauna - k využití kdykoli. Když to šel manžel obhlédnout, zjistil, že v sauně si udělali sklad malíři.
SportNa sjezdovky je to zhruba stejně daleko do Obereggenu a do Alpe di Siusi. Alpe di Siusi je vhodné akorát tak pro úplně začínající lyžaře a děti. I ta nejprudší červená je modrá a na modrých to bez hůlek nejde. Z tohoto střediska se nechá sjet do Val Gardeny (Ortisei), projít asi půl kilometru k lanovkám a využít toto středisko. Než se tam ale dostanete, už abyste se vraceli zpět.
Proto jsme pro další dny zvolili Obereggen, kde jsme byli loni a bylo tu super - navíc ještě levnější. Bohužel poslední den nasněžilo a Italové se rozhodli, že vůbec nemá cenu rolbovat sjezdovky:-(
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Jaroslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem velmi dobrý, majitelé hotelu příjemní,rodinný hotel, obsluha výborná, nemuseli jsme na jídlo a nápoje dlouho čekat,mluví částečně polsky-někteří,německy, italsky, díky polštině ruzumějí i některým českým slovům,komunikace výborná.
Celkový dojem velmi dobrý, majitelé hotelu příjemní,rodinný hotel, obsluha výborná, nemuseli jsme na jídlo a nápoje dlouho čekat,mluví částečně polsky-někteří,německy, italsky, díky polštině ruzumějí i některým českým slovům,komunikace výborná.
Polopenze, na množství dostačující,snídaně dobré,nabízeli i chleba !, večeře tříchodové, ale těstovinové,jedenkrát opečené brambory, úplně chyběly polévky.Dezert stále se opakující, přeslazený, patlanice z Lidlu -to bylo ze stravy nejhorší.
UbytováníNábytek zánovní, vysoké dobré postele,koupelna by mohla mít větší a lepší sprchu,chybí malá lednice.
SlužbySauna, herna pro děti,i venkovní, bazén- čistý, slušný, pěkné venkovní posezení.
Bylo by dobré, kdyby hotel nabízel slevovou kartu na lanovky a vláčky na horách, jsme přece v DOLOMITECH!!
Toto nám nejvíce chybělo!!!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je nevhodný na zimní dovolenou, skiareály jsou poměrně daleko a hlavně je to špatná cesta. Personál je velice příjemný a ochotný, úroveň kvality služeb je nízká. Večeře výborné, snídaně podprůměrné. Do hotelu už bychom se nevrátili.
Hotel je nevhodný na zimní dovolenou, skiareály jsou poměrně daleko a hlavně je to špatná cesta. Personál je velice příjemný a ochotný, úroveň kvality služeb je nízká. Večeře výborné, snídaně podprůměrné. Do hotelu už bychom se nevrátili.
První den se večeře skládala z předkrmu, hlavního chodu a dezertu - vše výborné. Druhý den jsme dostali jen pizzu (zato ale dle vlastního výběru z jídelního lístku). Další dva dny opět tři chody. Jako předkrm vždy pasta, jako hlavní chod maso - ale při příjezdu se nás ptali, jestli nemáme alergie nebo něco nejíme.
První den bylo na snídani více lidí, takže byl švédský stůl - housky, salám, sýr, marmeláda, nutela. vločky, müsli, káva, různé druhy čaje, zákusek. Další dny už jsme dostali jen na stůl pečivo, salámy a marmeládu:-(
V hotelu jsme byli jediní hosté, takže topili jen v našich dvou pokojích a jen asi dvě hodiny večer a dvě hodiny ráno.Strašná zima byla i v jídelně. Když jsme přijeli v šest hodin ze sjezdovky, museli jsme čekat cca do sedmi, než bude vůbec teplá voda. Na pokoji zřejmě uklízeli každý den, ale koš nám vysypali jen po prvním dni.
SlužbyVeškerý personál je velice ochotný, ale úroveň služeb je podprůměrná. Již zmíněný nevysypaný koš. U večeře jsme si vždy museli nechat příbory z předkrmu na hlavní chod - jakože cože?! Na začátku nám byla nabízená sauna - k využití kdykoli. Když to šel manžel obhlédnout, zjistil, že v sauně si udělali sklad malíři.
SportNa sjezdovky je to zhruba stejně daleko do Obereggenu a do Alpe di Siusi. Alpe di Siusi je vhodné akorát tak pro úplně začínající lyžaře a děti. I ta nejprudší červená je modrá a na modrých to bez hůlek nejde. Z tohoto střediska se nechá sjet do Val Gardeny (Ortisei), projít asi půl kilometru k lanovkám a využít toto středisko. Než se tam ale dostanete, už abyste se vraceli zpět.
Proto jsme pro další dny zvolili Obereggen, kde jsme byli loni a bylo tu super - navíc ještě levnější. Bohužel poslední den nasněžilo a Italové se rozhodli, že vůbec nemá cenu rolbovat sjezdovky:-(
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...