Jarmila K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Super dovolená na krásném místě.
Super dovolená na krásném místě.
Pláž je písčito-kamenitá, čistá, ale opravdu se hodí boty do vody, ty je možné koupit přímo na pláži, jen ve městě stojí polovinu. A nebyly by špatné větší slunečníky.
StravaStava typicky italská včetně snídaní, které byly každý den stejné a kde nám chyběla nějaká zelenina. Obědy a večeře byly super, pití k jídlu voda, víno a pivo byl dostatek.
UbytováníBungalovy byly v krásné zahradě, kde kvetlo plno květin a keřů. Ubytování bylo standardní, pokoje denně uklizené, není co vytknout.
SlužbyRecepční v hotelu byli ochotní zajistit i výlety, objednat taxi a pod.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)



















