Po príchode na hotel o 2hej v noci je človek už aj unaveny. Ocakava checkin rýchly. Ale v Kalabrii maju taliani na vsetko cas! Odporúčam, ak uz sem pojdete nocnym letom, zabezpečit si vodu. Tu ju nedostanete s možnosťou kupit v buse u vodica (nemal), ani zastavka nie je na pumpe aj ked delegatka povedala vodicovi aby zastavil. Na hotelovej izbe nenajdete ani na privitanie, a bar je len do 23h. CK uvadzaju a aj delegatka ze najbližšie obchody/mesto/centrum je 10minut peso. Omyl! 25 minút a viac. Potraviny zatvaraju o cca 22hod. Ale niektori klienti nasli v campingovom centre (5minut od rezortu) potraviny. Ale az na dalsi den. Krajina pekna, more super, ale CK/hotel neodporúčam. Lepšie ist do Talianska na vlastnú päsť do privatu. Co si nezadovazite sam, nemáte. ???? 2⭐z 5tich
Kedze sme nemali cas vybavovat, hladat a clovek je na dovolenke pohodlny. Tak sme chceli vyuzit a sluzby cestovky tak sme sa vybrali na vylet do mesta Diamant. Ale klasika, cas a ine veci v popise a instrukcii od delegatky sa nezhodovalo. Namiesto 25minut cesty sa islo 45minut. Tam a aj späť. Najväčší bonus, vylet 28€ spočíva aj v ochutnávke miestnych špecialít. Samozrejme az na mieste sa dozviete ze ked mas zaujem si nieco kupit, čokoláda, liker, syr, salama a ine mozno dostanes aj ochutnať. No pruser ako mraky. Tak som sa otocil a odišiel. Zle prezentovaný vylet, a je to aj v katalogu uvedene. 1⭐z 5tich.
Odporúčam si zistit miestnu dopravu, a vybrat sa na cas aky chcete a kam chcete. Ušetríte hlavne. A netreba ani ochutnávku, dostanete viac jedla v nejakom miestnom podniku ako my a stale ste v pluse ????
PlážPlaz vsetky nedostatky, prešľapy, ne/ochotu prekonala. Je lepšie mat topánky do vody, ja som nepotreboval. Nafukovacky (5€) a ine plážové veci predávali v rezorte. Pekná cista voda, odporúčam pozicat vodné bicykle, na ostrov Dino. My sme za 1,5hodinu presli dookola cely ostrov v normalnom tempe. 1hod/10€ požičanie. Ziaden stres, sme sa aj okupali a boli sme dlhšie ako 1,5hodinu (15€) a nepytal viac penazi. CK pyta viac, neoplati sa. Netreba byt ani jazykovo taliansky zdatný. 5⭐z 5tich
StravaRaňajky, to iste kazdy den, ziadna obmena. Studena sucha omeleta, studene parky. Horčica neexistuje v tomoto rezorte, kecup alebo majoneza na poziadanie. Ziadne pecivo, len chlieb. Sunka a syr a varene vajicka. 3/4 druhy cornflakesov a 3/4 druhy sladkeho. Proste bieda! Bez zeleniny! Clovek co je tam asi na 2tyzdne, si pojde kúpiť uz bagety alebo žemle do potravín, ale s privstanim si hodinu vopred ???? Velka skoda nulovej rozmanitosti v raňajkách pekneho rezortu. 1⭐z 5tich
Obedy a večere boli na tom lepšie. Bolo aj z coho vyberat, ale bezlepkovy clovek by si moc nevybral. Personal nabral ochotne jedlo kolko si človek zaziadal, toto mali zaužívané uz aj pred koronou. Stôl sme mali pridelený, tak nebolo potrebne hladat si stôl. My sme mali na terase, kde bolo fajn. Ved 3x za den je super jedavat vonku. To je aj jeden z dovolenkových cieľov. ???? Ale aj tu sa potvrdilo slovak/talian. Zabudol som si rusko na stole, ked som si isiel pre ovocie, mali sme čierne naramky. Neobsluzila ma samozrejme co chapem, moja chyba, ale taliana bez ruska s modrym naramkom obslúžila co stal vedla mňa. ???????? 4⭐z 5tich
UbytováníAkoby nestacilo dlha cesta, únava, 28€/týždeň miestny poplatok na osobu, namiesto 0,70-2,50€/noc, sme dostali dalsi šok, nepripravenu, neupratanu izbu! Tak späť na recepciu cez cely komplex. Do postele sme sa dostali o 4tej rano a neboli sme jediní... ???? Takze prvy den po 3 hodinach spanku je clovek bez nálady a unaveny.
Vysvetlenie delegatky bolo:ona si svoju prácu splnila, ale taliansky partner zabudol odovzdať aktualny zoznam klientov. A to sme nekupovali den pred odletom. Takže zacarovany kruh, jeden sa vyhovára na druheho, druhy na tretieho atd.... ????????♂️ Zaver, nikto ani prepáčte, ani nejaka kompenzacia, napr.flasa vody na izbu, alebo nebodaj kava z baru ktorá nespadá pod Ultra All Inclusive... Nie si talian, nie si nic... ☹️ Skoda tohto hotela, lebo prostredie je pekne, priroda je super, more velmi pekne. 2⭐z 5tich
Chyzne boli mile, denne upratovali co sme ani nepotrebovali, ale starali sa. ???? 5⭐z 5tich
SlužbyPre talianov idealne animátorske programy v ich jazyku. Pre ostatných bohuzial ani moc nie. ????
Ultra All inclusive znamena pre tento hotel nalievanie pitnej vody do 1,5dlc plastoveho pohara tak 1dcl vody. Takze je to otravné stale si chodiť prosit vodu a davat nalievat. To isté plati aj o napojoch alko a nealko. Otras! Hlavne ak nie ste talian, nie ste nic! Je tam rôznorodá obsluha, brigadnici z inych krajin, tak oni boli viac privetivejsi a milí. Ale boli kontrolovani talianskym personálom. Ale samozrejme nasli sa mili taliani v personale. Nechcem vsetkych hádzať do jedneho vreca. ☹️ 3⭐z 5tich
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate