Jakub K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pohodová, chutná a povedená dovolená.
Velmi pohodová, chutná a povedená dovolená.
Klidná pláž s krásným mořem.
StravaJídlo čerstvé a domácí. Dostatek ryb a mořských plodů.
UbytováníUbytování pohodové, pokoj útulný s výhledem na hory. Největší radost z klimatizace a stojánku na prádlo.
SlužbyPersonál restaurace velmi příjemný (šéfkuchař a kuchařka Wendy jsou nej) a delegátka Jana na pohodu.
V blízkém okolí nejlepší zmrzlina na světě.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









