Scoglio Della Galea Resort & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 390 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 390 Kč za os.
od 8 849 Kč za os.
od 14 190 Kč za os.
od 9 238 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Ivo K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina Krušinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá a přímo u hotelového komplexu, to nemělo chybu, nabídka šlapadel a projížděk na motorových člunech hned u naší pláže zajistila pro našeho Matýska zábavu v pozorování lodiček. Určitě nesmí chybět brýle a šnorchl, je na co se dívat i pod vodou, rybiček spousta. Komu se nechtělo chodit po kamenech, byla zde z bílých pytlů naplněných pískem připravená cesta až za kameny. Po pár schůdkách jsme vyšli k baru na kávu a nanuka a hned vedle bazén s oddělením pro děti, v době siesty (13-16) uzavřen, ale to je zřejmě běžné, přístup na pláž byl až do 21 do večera. Jedná se o západní pobřeží, takže večerní pobyt na pláži je čistá romantika.
Stravanaprostá spokojenost, dle očekávání, k snídani chyběla snad jen naše oblíbená vajíčka, ale jinak výběr kávy ze dvou kvalitních automatů, výtečné croissanty, houstičky, šunka, sýr, jogurt s musli a výborný dzus ananas a ten druhý asi brusinka. vždy minerálka naturale či frizante a bílé a červené víno, na náš vkus kyselejší, ale dalo se, ke stolu jsme si mohli natočit do džbánku a karafy. Od všeho něco, vždy k obědu a večeři maso i ryba, těstoviny se střídaly v různých formách, jednou lasagne, jednou gnochi, jednou torteliny s různými omáčkami, či mořskými plody, k večeri vždy i polévka a výborný desert. Vše švédské stoly.
Ubytováníprostorné pokoje, čisté a velmi příjemně vybavené, lednička na klíček, klimatizace, dvě terásky s úžasným výhledem do zeleně, výhled na moře jsme nepožadovali, přímo v budově jídelna, velmi hezká, klimatizovaná. Areál přímo u pláže, všude dlažba, v příjemném stínu, dojdeme z pokoje až k bazénu nebo na pláž, od bazénu je za zábradlím krásný výhled na pláž se sklanatým útesem
Službyvelmi příjemný personál, od uklízeček po plážového plavčíka, animátoři vždy s úsměvem na rtech udržovali příjemnou atmosféru, animačního programu jsme se sice neúčastnili, ale bylo o něm slyšet a myslím, že byl naprosto vyhovující
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Filtrovat recenze
Ivo K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina Krušinová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
čistá a přímo u hotelového komplexu, to nemělo chybu, nabídka šlapadel a projížděk na motorových člunech hned u naší pláže zajistila pro našeho Matýska zábavu v pozorování lodiček. Určitě nesmí chybět brýle a šnorchl, je na co se dívat i pod vodou, rybiček spousta. Komu se nechtělo chodit po kamenech, byla zde z bílých pytlů naplněných pískem připravená cesta až za kameny. Po pár schůdkách jsme vyšli k baru na kávu a nanuka a hned vedle bazén s oddělením pro děti, v době siesty (13-16) uzavřen, ale to je zřejmě běžné, přístup na pláž byl až do 21 do večera. Jedná se o západní pobřeží, takže večerní pobyt na pláži je čistá romantika.
Stravanaprostá spokojenost, dle očekávání, k snídani chyběla snad jen naše oblíbená vajíčka, ale jinak výběr kávy ze dvou kvalitních automatů, výtečné croissanty, houstičky, šunka, sýr, jogurt s musli a výborný dzus ananas a ten druhý asi brusinka. vždy minerálka naturale či frizante a bílé a červené víno, na náš vkus kyselejší, ale dalo se, ke stolu jsme si mohli natočit do džbánku a karafy. Od všeho něco, vždy k obědu a večeři maso i ryba, těstoviny se střídaly v různých formách, jednou lasagne, jednou gnochi, jednou torteliny s různými omáčkami, či mořskými plody, k večeri vždy i polévka a výborný desert. Vše švédské stoly.
Ubytováníprostorné pokoje, čisté a velmi příjemně vybavené, lednička na klíček, klimatizace, dvě terásky s úžasným výhledem do zeleně, výhled na moře jsme nepožadovali, přímo v budově jídelna, velmi hezká, klimatizovaná. Areál přímo u pláže, všude dlažba, v příjemném stínu, dojdeme z pokoje až k bazénu nebo na pláž, od bazénu je za zábradlím krásný výhled na pláž se sklanatým útesem
Službyvelmi příjemný personál, od uklízeček po plážového plavčíka, animátoři vždy s úsměvem na rtech udržovali příjemnou atmosféru, animačního programu jsme se sice neúčastnili, ale bylo o něm slyšet a myslím, že byl naprosto vyhovující
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Michal Vojtěch
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je opravdu blízko hotelu a je celkem čistá. Máte zde k dispozici zdarma lehátka a slunečník. Moře je nádherné, průzračně modré.
StravaMěli jsme polopenzi formou švédských stolů. Snídaně byly celkem dost hrozné, žádné ovoce, jeden druh šunky a sýru po celou dobu pobytu, nehledě na to, že pokud jste přišli půl hodiny po otevření jídelny, už zde nebylo k jídlu vůbec nic, jídlo prostě nedoplňovali. Večeře byly v podstatě to samé, jako hlavní jídlo jste si mohli de facto vybrat z 5 jídel a z toho 3 byly těstoviny s kečupem...a toto bylo pořád...jídlo opravdu nic moc.
UbytováníNejprvé nás strčili do bungalovu i když jsme měli zaplacený hotelový pokoj, po chvíli vysvětlování nám nakonec povolili ubytovat se v hotelovém pokoji. Ten byl celkem pěkný, čistý a bylo z něj nádherně vidět na moře.
SlužbyÚklid byl dobrý, každý den jsme měli uklizeno, animátoři byli spíše otravní. Na recepci bohužel nikdo neumí anglicky, takže pokud neumíte italsky, moc se zde nedomluvíte.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...