Moc příjemný hotel, milé, vstřícné chování personálu, slovensky mluvící recepční. Hotel je kousíček od pláže. Byli jsme velmi spokojení.
PlážPláž čistá, kousek od hotelu (ani ne 5minut) sprchy i toalety udržované v čistotě. Dostatečný počet plážových barů.
StravaVynikají strava, snídaně standardní. Večeře někdy až moc dobré. Velké porce, ale dá se zvolit i poloviční. Salátový bar nabízel nejen studené saláty, ale také grilovanou zeleninu, plněné zeleniny, pizzu a spoustu dalších menších pochutinek. Pokud chcete přibrat, určitě si vyberte tento hotel ????
UbytováníUbytování je dobré, čisté, s menším úložným prostorem.
SlužbyHotelový bazén je menší, ale osvěžující s vodními prvky jako např. protiproud, masážní tryska...
Venkovní posezení s barem přímo u hlavní promenády, kde se dal večer pozorovat život na ulici.
Ocenili jsme možnost parkování přímo u hotelu.