Irena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Krásný čistý hotel výborná snídaně pohodlně lehatka u bazénu velký bazen. Kryty i venkovní. U hotelu je i pláž pro psi
Krásný čistý hotel výborná snídaně pohodlně lehatka u bazénu velký bazen. Kryty i venkovní. U hotelu je i pláž pro psi
Jezdíme do tohoto hotelu každý rok. Ale nikdy se tu nezrychlila obsluha v restauraci. Proste vždy čekáte 45 min na těstoviny ???? hodina a půl v restauraci kdyz chcete jen jednochodovy obed.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







