Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Bellevue

Itálie-Lido di Jesolo

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 101 944

Poloha

Hotel Bellevue se nachází v borovém lese na východních plážích v Lido di Jesolo. Nabízí panoramatický výhled na moře, bezplatné Wi-Fi připojení a letní plážovou službu, včetně slunečníků a lehátek. Nachází na klidném místě, asi 1,5 km od centra města. Město Padua je ve vzdálenosti 85 km a Benátky jsou vzdáleny asi 1 hodinu jízdy.

Vybavení

K vybavení hotelu patří venkovní bazén se sluneční terasou a lehátky. Hosté mohou relaxovat v houpací síti, natažené mezi borovicemi v hotelové zahradě. Pro děti je tu dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou.

Ubytování

Pokoje jsou jednoduše zařízeny v jemných zemitých barvách. Všechny pokoje jsou klimatizované, se satelitní TV. Některé mají balkón s výhledem na moře.

Strava

Restaurace La Rotanda nabízí typické italské pokrmy a denně jsou servírovány kontinentální snídaně formou bufetu. V létě se jídla podávají na terase, kde jsou stoly rozestavěny mezi stromy.

Služby

Hosté mohou využít saunu, tenisové kurty, kola, dětský koutek, parkoviště, bazén, nebo soukromou část pláže s lehátky a slunečníky.

Pláž

Hotel se nachází na východních plážích v Lido di Jesolo.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětský bazén ano
 • Tenis ano
 • Půjčovna kol ano

Destinace

Popis

Lido di Jesolo patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů.

Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Ve večerních a nočních hodinách se promenáda stává rušným místem, kde to žije. Toto centrum města je vyhlášeno spoustou zábavy, v okrajových částech vás naopak čeká příjemně klidné ubytování. To vše dělá z letoviska ideální dovolenkovou destinaci pro všechny cílové skupiny, a to od mladých přes rodiny s dětmi až po seniory.

Znudí-li vás po několika dnech povalování na pláži či sportování, pak vězte, že máte široký výběr aktivit a výletů, kterými se zajisté zabavíte. Jednou z nich může být vodní park přímo v Lido di Jesolo. Vstupné dovnitř platí po celý den a činí v průměru 10 až 15 ?na osobu. Do úchvatných Benátek se dostanete mimojité i lodí, a to za 20 Euro na osobu. Lodní výlet můžou zájemci podniknout také do nedalekého městečka Caorle. Jízda po říční laguně je zakončena návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou rybích specialit. Loď vyjíždí z přístavu dvakrát denně a za výlet zaplatíte okolo 10 ? na jednu osobu. Navštívit také lze typické severoitalské město Portogruaro pyšnící se středověkým centrem. Při vjezdu do města z dálnice najdete velký obchodní dům. Významný jadranský přístav Terst jistě nemůže být při výletech po okolí opomenut. Jeho dominantou je mimojité zámek Miramare tyčící se na sklaním výběžku přímo nad mořskou hladinou.
Každý pátek bývají v Lido di Jesolo pořádány tradiční trhy, které se v sobotu přesouvají do nedalekého Caorle.
 • Vzdálenost od pláže 0 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec